Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tryby jbl Xtreme dziwne tryby głosnika

RiNgVaY 31 Lip 2017 03:00 420 4
  • #1 31 Lip 2017 03:00
    RiNgVaY
    Poziom 1  

Witam. Szukałem rozwiązania na różnych stronach lecz nigdzie nie ma informacji o tych trybach.

Posiadam głośnik Jbl Xtreme i chcąc włączyć tryb niskich częstotliwości (znaczek bluetooth + zwiększania głośności) napotkałem się na dziwne tryby. Kolejno przełączające się po przytrzymaniu kombinacji (znaczek bluetooth + zwiększania głośności) .
    Zaczyna się od całkowitego wyłączenia głośników niskotonowych następny tryb załącza głosniki niskotonowe i wysoko a ostatni załącza tylko niskotonowe wyłączając niskotonowe. Jeśli ma ktoś jakieś informacje w sprawie informacji co do tych trybów proszę zostawić komentarz

(dodam jeszcze że kolega ma charge 3 i jemu normalnie przełącza tryby z niskotonowych na normalny nie skacze mu po innych trybach)

• #2 31 Lip 2017 11:43
    kamkamilo6
    Poziom 8  

Witam
    Oczywiście to normalne tryb lfm włącza się przytrzymując przez ok 10s przycisk bluetooth i minus we wszystkich głośnikach bezprzewodowych spółki harman. W każdym głośniku naciskając taką kombinację klawiszy są tylko 2 tryby lfm i zwykły. Po przytrzymaniu bluetooth i plus są w większości przypadków tryby serwisowe (wyjątek charge 2+ tak się go aktualizuje). Są to tryby ukryte więc normalne jest to że po oddaniu głośnika do serwisu serwis używa tych trybów, aby sprawdzić czy każdy głośnik gra jak należy.

• #3 31 Lip 2017 12:00
    398216 Usunięty
    Poziom 43  

RiNgVaY napisał:
    ostatni załącza tylko niskotonowe wyłączając niskotonowe.
    ???

• #4 02 Sie 2017 08:55
    sebqwerty
    Poziom 2  

mam pytanie jak wylaczyc tryb niskotonowy w jbl charge 2+

Dodano po 2 [minuty]:

jak wylaczyc tryb niskotonowy w jbl charge 2+?

• #5 02 Sie 2017 11:26
    kamkamilo6
    Poziom 8  

sebqwerty napisał:
    mam pytanie jak wylaczyc tryb niskotonowy w jbl charge 2+
    Dodano po 2 [minuty]:
    jak wylaczyc tryb niskotonowy w jbl charge 2+?

Tak samo jak go włączyłeś przytrzymujesz bluetooth i minus przez ok 10 s aż wszystkie przyciski się zaświecą i puszczasz.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME