Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tonsil Rondo 300 przegroda pasywna

Robmac 08 Sie 2017 20:59 696 7
  • #1 08 Sie 2017 20:59
    Robmac
    Poziom 5  

Cześć. Zwracam się do forum z prośbą o pomoc w ustaleniu jak wygląda i z czego jest wykonana przegroda w zestawie rondo 300.
    Z tego co wygoglowałem to nabycie nowej przegrody graniczy z cudem, udało mi się namierzyć zdjęcie tej przegrody.Na pierwszy rzut oka wydaje się, że wykonana jest z prasowanego filcu zwłaszcza na powiększeniu widać włókna jakby filc ale nie znana mi jest grubość i elastyczność.
    z tego co zostało w moich głośnikach to resztki sparciałego zawieszenia do gdn 20/... a sama przegroda wypadłszy z otworu, została zutylizowana przez poprzedniego właściciela. Prośba moja jest następująca może ktoś z was ma taki zestaw, wdzięczny byłbym gdyby ktoś ocenił organoleptycznie jaki to materiał może jakieś zdjęcie, wystarczy sfotografować przez otwór na dole kolumny. Za wszelką pomoc z góry dziękuję.

• #3 09 Sie 2017 05:55
    wkj
    Poziom 34  

Witam, mam jedną przegrodę, mogę pomierzyć. Regenerowałem takie rondo jakieś 3 tyg. temu.

• #4 09 Sie 2017 18:27
    Robmac
    Poziom 5  

Cześć. Rewelacja, bardzo proszę o więcej informacji. Dowiedziałem się że to z a'la dykty jest wykonane? Zależy mi na grubości i wadze. Średnicę tyczy pianka.

• #5 10 Sie 2017 20:24
    wkj
    Poziom 34  

Ok, pomierzę, średnicę i wagę.

Dodano po 14 [godziny] 53 [minuty]:

Φ 153mm ≠1mm, nie mam wagi, ale może coś wymyślę w pracy.

• #6 10 Sie 2017 21:18
    Robmac
    Poziom 5  

Kolego powiedz mi proszę, to sztywne nie przepuszczalne jest? I rant ma tłoczony pod resor?

• #7 11 Sie 2017 05:37
    wkj
    Poziom 34  

Sztywne niczym preszpan, nie ma żadnych przetłoczeń pod zawieszenie. Ja kleiłem zawieszenie od 20/40. Pasowało idealnie.

• #8 11 Sie 2017 15:21
    Robmac
    Poziom 5  

No to chyba rozwiązałeś mój kłopot, wytne 2 koła z 1mm preszpanu 15,3cm.I wkleje resor 20/40. Ale gdybyś zważył tą przegrodę byłbym wdzięczny.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme