Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyj±tek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pro¶ba o identyfikację kolumn

Jarek 311 09 Sie 2017 13:00 342 5
  • #1 09 Sie 2017 13:00
    Jarek 311
    Poziom 14  

Witam

Mam okazję kupić kolumny ze zdjęć. Problem w tym że nic o nich nie wiem brak tabliczki znamionowej i zero opisu wewn±trz poza dat± produkcji 72/11/12 i numerem partii 158. Gło¶nik niskotonowy do¶ć ciężki ¶rednicy około 16cm wysokotonowy kopułka jakie¶ 1,5cm Poniżej zdjęcia. Do końca tygodnia muszę je zwrócić na sklep jak ich nie kupię to byłbym wdzięczny o szybk± pomoc o ile to możliwe drogich forumowiczów :)

Pozdrawiam Pro¶ba o identyfikację kolumn Pro¶ba o identyfikację kolumn Pro¶ba o identyfikację kolumn

• #2 09 Sie 2017 21:06
    398216 Usunięty
    Poziom 43  

Szczerze? Nie wygl±da toto zachęcaj±co; elektrolit w roli zwrotnicy dla wysokiego, wysoki ... dziwny... Te kolumny s± sprawne chociaż? A zdjęcie bez maskownicy dałby¶ radę wstawić?

• #3 09 Sie 2017 23:12
    Jarek 311
    Poziom 14  

No mnie to też dziwi. Kolumny s± typu zamkniętego. Fakt żadnego basu prawie nie odtwarzaj± s± bardzo liniowe ale według mnie bardzo przyzwoicie graj±. Jak ogl±dałem gło¶niki od strony membran to mnie zdziwiło głęboko¶ć membrany niskotonowego. Zawieszenie gumowe i do¶ć gruba guma ale miękka za to membrana nie jest sztywna jak być powinno. Mechanicznie bym powiedział że gło¶nik niskotonowy zaprojektowany jest do sporych wychyleń. Cewka na transformatorze ma 0,4mH a kondensator na wysokotonowym jest 5uF. Maskownice nie zdejmuj± się ale jutro wieczorem postaram się z jednej kolumny wykręcić wszystko i porobić zdjęcia.

Dzięki za odzew i pozdrawiam

• #4 11 Sie 2017 20:58
    Jarek 311
    Poziom 14  

Według życzenia wstawiam zdjęcia wszystkiego co się dało :) Pozdrawiam Pro¶ba o identyfikację kolumn Pro¶ba o identyfikację kolumn Pro¶ba o identyfikację kolumn Pro¶ba o identyfikację kolumn Pro¶ba o identyfikację kolumn Pro¶ba o identyfikację kolumn Pro¶ba o identyfikację kolumn Pro¶ba o identyfikację kolumn Pro¶ba o identyfikację kolumn Pro¶ba o identyfikację kolumn Pro¶ba o identyfikację kolumn Pro¶ba o identyfikację kolumn Pro¶ba o identyfikację kolumn Pro¶ba o identyfikację kolumn Pro¶ba o identyfikację kolumn Pro¶ba o identyfikację kolumn

• #5 18 Sie 2017 14:17
    Jarek 311
    Poziom 14  

Witam

To skoro już nikt nic w tym temacie nie chce dodać to tylko chciałem wiedzieć na ile można je wycenić lub ile s± warte?

pozdrawiam

• #6 18 Sie 2017 23:16
    telecaster1951
    Moderator Akustyka

To jest trafo czy cewka?
    Je¶li trafo, to s± to radiowęzłówki, jak cewka, to jakie¶ kolumienki od jakiego¶ starego radioodbiornika, adaptera czy czego¶ podobnego.
    Ile s± warte? Z 50zł. Może kto¶ kupi żeby mu w robocie Trójka grała, bo do słuchania muzyki do nikt tego nie kupi.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME