Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skąd się biorą dużo tańsze telefony? (Galaxy S7)

Tacik 13 Sie 2017 10:28 336 4
  • #1 13 Sie 2017 10:28
    Tacik
    Poziom 2  

Chcę kupić Galaxy S7, normalna cena za nowy telefon to 2000zł. Widuje jednak na allegro nowe S7 za 1100, 1200 lub 1400 objęte gwarancją 24mc, sprzedawane przez sklepy. Na pierwszy rzut oka bez różnicy. Finalnie raczej kupię i tak za pełną cenę, ponieważ interesuje mnie wersja z dual sim, a jej i tak nie ma taniej. Jednak ciekawi mnie: skąd takie przebicie cen? Czy bezpiecznie jest kupić taki telefon?

• Pomocny post
    #3 13 Sie 2017 16:01
    mobista
    Poziom 35  

Lub tez z wyłudzeń VATu za zachodnia granica naszej pięknej ojczyzny.

• #4 13 Sie 2017 16:04
    DiZMar
    Spec od TV

Tacik napisał:
    ... Na pierwszy rzut oka bez różnicy. Finalnie raczej kupię i tak za pełną cenę, ponieważ interesuje mnie wersja z dual sim, a jej i tak nie ma taniej...

Podkreślenie moje.
    Pytasz a jednocześnie sam sobie odpowiadasz przynajmniej częściowo.

• #5 13 Sie 2017 17:24
    Tacik
    Poziom 2  

DiZMar napisał:
    Tacik napisał:
    ... Na pierwszy rzut oka bez różnicy. Finalnie raczej kupię i tak za pełną cenę, ponieważ interesuje mnie wersja z dual sim, a jej i tak nie ma taniej...

Podkreślenie moje.
    Pytasz a jednocześnie sam sobie odpowiadasz przynajmniej częściowo.

Tacik napisał:
    ... Finalnie raczej kupię i tak za pełną cenę, ponieważ interesuje mnie wersja z dual sim, a jej i tak nie ma taniej. Jednak ciekawi mnie: skąd takie przebicie cen? Czy bezpiecznie jest kupić taki telefon?...

Napisałem, że pytam z ciekawości. Napisałem, że mam zamiar i tak kupić telefon za pełną kwotę. Pytanie nie brzmi "czy warto?" ani "czy powinieniem?", więc nie odpowiadam tym na pytanie "skąd?", które jest w temacie.

Dziękuję jever 23 i mobista za udzielenie odpowiedzi.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME