Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

vw passat b5 - nie działające szyby, centralny zamek z pilota i alarm z pilota

Fanbmw 13 Sie 2017 13:29 183 6
  • #1 13 Sie 2017 13:29
    Fanbmw
    Poziom 9  

dziś przestało działać otwieranie i zamykanie z pilota nie działają szyby, wczoraj próbowałem wymienić ślizgi szyby pasażera i jak odkręciłem zamek to się zaryglował (nie mogę zamknąć drzwi) kręcę kluczem i nic zero reakcji.

• #3 13 Sie 2017 13:39
    Fanbmw
    Poziom 9  

jaka wtyczka? mam rozebrane prawe drzwi, zaryglowany zamek vw passat b5 - nie działające szyby, centralny zamek z pilota i alarm z pilota vw passat b5 - nie działające szyby, centralny zamek z pilota i alarm z pilota

• #4 13 Sie 2017 13:48
    Heinzek
    Specjalista Sieci, Internet

Rozumiem że drzwi zamknięte i ryglowane centralnym zamkiem. Nie można otworzyć klamką wewnątrz.
    Czy klamka działa ale zamek nie chce się odblokować.

• #5 13 Sie 2017 13:49
    Fanbmw
    Poziom 9  

drzwi nie mogę zamknąć bo są zaryglowane, zaraz sprawdze czy można otworzyć od środka

• #6 13 Sie 2017 13:54
    Heinzek
    Specjalista Sieci, Internet

Zdarza się ze jak trzaśniesz takimi zablokowanymi drzwiami to zamek już sam nie potrafi się odblokować, wtedy możesz mu pomóc narzędziem. tzn otwierać klamką wewnątrz i pomagać odblokowywać śrubokrętem.
    W czasie jak pociągasz klamkę wewnątrz a rygielek w drzwiach się wysuwa i chowa to nie dasz rady tak odblokować zamka. Musi on być otwarty za pomocą centralnego.

• #7 13 Sie 2017 17:54
    Fanbmw
    Poziom 9  

udało sie odryglować za pomoca wew klamki, pozostaje problem z niedziałającymi szybami, otwieraniem i zamykaniem z pilota, bo domykanie szyb i otwieranie z kluczyka działa (jak włoże klucz do drzwi i porzekręce to się zamykaja szyby lub otwieraja)

Dodano po 3 [godziny] 30 [minuty]:

ale nie reaguje zamek pasażera na kluczyk nie otwiera sie i nie zamyka

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME