Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Agregat Tecumseh - co to za typ

stefan149 29 Sie 2017 21:11 435 3
  • #1 29 Sie 2017 21:11
    stefan149
    Poziom 2  

Witam serdecznie. Może ktoś by pomógł: mam taki agregat prądotwórczy jak na fotkach, lecz żadnej instrukcji. Potrzebuję dokupić trochę części, min. kilka uszczelek. Lecz nie bardzo wiem jak je dobrać. Nie mam żadnych kodów i symboli, po których można by dokupić części. Jak ktoś może to proszę o pomoc.
    Agregat Tecumseh - co to za typ Agregat Tecumseh - co to za typ Agregat Tecumseh - co to za typ Agregat Tecumseh - co to za typ

• #3 30 Sie 2017 11:13
    wowka
    Poziom 28  

Mam podobny, o mniejszej mocy. Te silniki były kiedyś bardzo popularne w kosiarkach do trawy, obecnie coraz trudniej o części do nich. Największy problem to starter do silnika (w słabszych silnikach był innego typu, pasuje ale jest dość delikatny i łatwo go uszkodzić) , nie jest zbyt trwały, używkę ciężko dostać nowy dość drogi. W gaźniku jak iglica nie odetnie paliwa to masz po jakimś czasie pełno benzyny w oleju.

• #4 30 Sie 2017 21:03
    stefan149
    Poziom 2  

Z tymi częściami to nie takie proste. Jest ich trochę w necie, oznaczenia katalogowe (a skąd jakiś katalog). Nawet fotka nic nie daje bo podobne, ale różne. Coś będę kombinował. Może trafię, bo sprzedawcy też za wiele nie doradzą. Z tym zaworem iglicowym to masz rację. Puści nie wiadomo kiedy. Ale proponuję załóż zaworek przelotowy na wężyku doprowadzającym paliwo do gaźnika. I masz zabezpieczone, bo zwykle jak stoi dłużej nieużywany, to zaczyna przepuszczać iglica. Dziękuję za zainteresowanie. Może dokopię się do jakiegoś katalogu części. To podzielę się z innymi. Pozdrawiam!

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme