Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Corel video studio x10 ultimate. Plik VSP

kameleonczyk 11 Wrz 2017 22:36 210 3
  • #1 11 Wrz 2017 22:36
    kameleonczyk
    Poziom 5  

Utworzyłem sobie projekt VSP z plików MPG. W projekcie jest utworzona płyta DVD z menu, napisami, muzyką. Nie mogę otworzyć go ponownie. Wyskakuje komunikat ( The Corel Video Studio Project ( C:\USers\...is empty and cannot be inserted. Dziwne bo plik VSP zajmuje jakies 1 mb. Inne Projekty z montażow np filmów z kamery otwierają się normalnie a projekt dvd już nie.

• #2 13 Wrz 2017 14:46
    anmedia
    Poziom 39  

Sprawdz, czy wszystkie pliki sa na swoim miejscu. Ten program nie potrafi odszukac pliku jesli zmieniles jego nazwe czy miejsce. Kolejna sprawa, byc moze podczas zapisu wystapil jakis blad i plik sie nie zapisal poprawnie. Wtedy juz nic z tym nie zrobisz.

• #3 13 Wrz 2017 18:53
    kameleonczyk
    Poziom 5  

Wszystko jest na swoim miejscu. Rzecz dzieje się jak próbuję zrobić projekt dvd z menu, muzyka itd. plik zapisuje się poprawnie ale już nie można go odtworzyć. Pliki VSP zrobione na surowych plikach mpg działają bez zarzutu. :/ dziwne to jest.

• #4 13 Wrz 2017 20:09
    anmedia
    Poziom 39  

Sprawdz dokumentacje jakie sa dozwolone pliki dzwiekowe. Wiem ze wiele programow importuje jakis tam plik i nie daje zadnych informacji np o wielkosci czy formacie a pozniej przestaje dzialac, przynajmniej tak bylo w starszych wersjach. Moze sprobuj przeinstalowac program!

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme