Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat b5 98r 1.9tdi - Central zamek

lukas997p 12 Wrz 2017 01:40 168 3
  • #1 12 Wrz 2017 01:40
    lukas997p
    Poziom 2  

Witam otóż nie działa mi prawidłowo central zamek ... gdy zamykam od srodka bo zamek uszkodzony prawa strona się zamyka A lewa odskakuje i pozostaje otwarta sprawdziłem moduł komfortu ... podłoga byla wilgotna nawet bardzo ale w samej puszce było sucho .. gdy odpiolem moduł central działa prawidłowo Ale co mi z tego jak nie mam połowy wyposażenia bez modułu ... pilot łapie w ten sposób ,, mam 3 klawisze 1 zamykanie szyb 2 otwieranie drzwi 3 zamykanie drzwi" Ale działa tylko zamykanie szyb !!! Moje pytanie brzmi co mam zrobic by wszystko działało jak należy , dzięki bardzo za pomoc

• #2 12 Wrz 2017 06:00
    Ireneo
    Poziom 39  

Czytać forum,tester podłączyć,b5 stare a problem znany.Widzę kolega zakłada temat nowy gdyż nie chce szukać

• #3 12 Wrz 2017 06:08
    tomasz sadowski
    Spec od samochodów

Tematów już było kilka....set jak nie więcej . Sprawdz przelotkę , komfort a najprawdopodobniej zamek . Nie zmieniałeś czasem radyjka ??? Zapodaj zdjęcia tego Twojego pilota bo coś mi się wydaje że to dokładka będzie .

• #4 12 Wrz 2017 11:59
    lukas997p
    Poziom 2  

Passat b5 98r 1.9tdi - Central zamek

Dodano po 1 [minuty]:

Szukałem na forach owszem były podobne tematy Ale u mnie jest inaczej bo bez modułu komfortu moge się zamknąć od środka prawidłowo A z nim odskakuje lewa strona tył i przód

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme