Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

- Redmi note 3 pro i magia z Jackiem

Hudu 12 Wrz 2017 12:48 180 1
  • #1 12 Wrz 2017 12:48
    Hudu
    Poziom 2  

Witam,
    Od jakiegoś czasu mam silnie nasilający się problem z moim xiaomim. Otóż po podpięciu do słuchawek/ radia w aucie mój chińczyk zaczyna dosłownie świrować. Chodzi tu tylko o zwiększanie/zmniejszanie głośności czasami dzieje się jedno i drugie na przemian, przełączanie utworów, stopowanie ich. Często lubi się włączyć ,,mów google" ale bez niczego widnieje tylko biały ekran z kroplami w barwach googli w lewym górnym. Pretekstem do działania jest dosłownie wszystko, ruch kablem, poruszenie telefonem, dociśnięcie i przesunięcie Jacka. Dzieje się to w aplikacji muzyka, openfm, Spotify a na YT tylko google ale rzadko. Nie muszę chyba opisać jak nieziemsko to irytuje. Sprzęt podłączamy do xiaomiego jest raczej dobrej jakości (słuchawki i radio Pioneer). Telefon mam od października i zaliczył trochę ostry upadek(lewa górna krawędź odrobinę odchodzi) ale problem pierwszy raz pojawił się ok marca a teraz jest nie do zniesienia

• #2 12 Wrz 2017 13:16
    leonov
    Poziom 39  

Hudu napisał:
    Telefon mam od października i zaliczył trochę ostry upadek(lewa górna krawędź odrobinę odchodzi) ale problem pierwszy raz pojawił się ok marca a teraz jest nie do zniesienia
    Prawdopodobnie uszkodzenie mechaniczne, pogłębia się i z czasem jest coraz gorzej. Dla pewności możesz wgrać inny rom, nie wiem jaki masz teraz global czy china stable czy dev.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme