Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 04 Sie 2005 23:11
    arus_m
    Poziom 13  

witam! ostatnio zainteresowalem sie moddingiem komputera i uwazem ze fajny by byl efekt gdybym podlaczyl diody do kompa i zeby swiecily w rytm muzyki, jednak nie wiem jak to zrobic. chcialbym zrobic to w miare tanio ale zeby to nie bylo zadne badziewie. bardzo prosze o pomoc za ktora bede punktowal! plissss!!!

• #2 04 Sie 2005 23:20
    mos18
    Poziom 15  

Witam napisz cos wiecej czy chcesz to sterować z kompa jeśli tak to zajrzyj do zakładki komputer i tam masz efekty dyskotekowe dla winampa aha napisz jeszcze co ma byc cześcią wykonawcza diody czy żarówki.

• #3 04 Sie 2005 23:35
    arus_m
    Poziom 13  

chcialbym aby diody byly tym oswietleniem. pozdro

Dodano po 9 [minuty]:

aha jeszcze jedno. chialbym oswietlic maly pokoj (ok 10m kw.) wiec nie potrzebuje tego oswietlenia zbyt duzo. chcialbym tez aby aby podpowiedzi ktore bedziecie wysylac byly dosc latwe i zrozumiale poniewaz nie jestem zbyt zaawansowantm elektronikiem ;/;/;/

• #5 07 Sie 2005 16:53
    arus_m
    Poziom 13  

dzieki za pomoc ale troche za bardzo skaplikowany. moze cos prostrzego???

• #6 07 Sie 2005 16:59
    Krzysiekmad15
    Poziom 14  

arus_m napisał:
    dzieki za pomoc ale troche za bardzo skaplikowany. moze cos prostrzego???
    Poszukaj takiego czegoś w sklepie elektronicznym. Są dostępne tzw. kity które zawierają wszystkie elementy i płytkę z wywierconymi otworami więc nie powinno być problemu ze złożeniem.

• #7 07 Sie 2005 18:50
    Platon
    Spec od komputerów

jak tylko do WinAmpa, to np plugin discolitez do winampa i 8 ledow podpietych do portu LPT

• #8 17 Sie 2005 15:08
    motykami
    Poziom 18  

Według mnie najprostszym efektem do zrobienia (bez zadnych totalnie przerubek) jest sciągnięcie pluginu do winampa o nazwie crazy2. Jest to plugin który mryga w rytm muzyki ledami( Num Lock, Caps Lock i Scroll Lock) moze i nie jest to bardzo efektowne ale jesli ktos nie chce dłubać przy robieniu ledów do LPT itd. to polecam ten programik. Nie pamietam strony z której mozna to sciągnąć ale gdzieś na forum była o tym mowa, jak znajde to umieszcze link.

Pozdrawiam motykami

Znalazłem:
    Wtyczke do winampa mozna pobrać z tąd: http://www.winamp.com/plugins/details.php?id=...%2Fcomponent%2F2002%2F5%2F1%2FP%2FCRAZY_2.exe

Na elektrodzie jest cały temat o tym: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic296452.html

A co do discoletza to z niego mozna zrobić naprawde swietne efekty, ale trzeba sie cokolwiek znać i mieć jaką kolwiek wprawe w lutowaniu (a jezeli coś nie wyjdzie mozna sobie zrąbac port LPT albo nawet całą płyte główną) a tu nie ma zadnego ryzyka.

Pozdrawiam motykami

• #9 24 Sie 2005 11:42
    curek
    Poziom 14  

Witam, a ma ktos moze seriala do tego pluginu?? Jak nie to moze jest inny, dzialajacy tak samo ale bez koniecznosci rejestracji.

pzdr

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty