Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Reaktywacja firmy DIORA i wprowadzenie pierwszego produktu

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RTV Co kupić? -> Jakie Nagłośnienie do Domu -> Reaktywacja firmy DIORA i wprowadzenie pierwszego produktu
Autor
Wiadomość
Usunięty

Post#61 17 Kwi 2006 22:21   

Re: Reaktywacja firmy DIORA

Witam
Sam mam wieze Diory serii 4421 i juz dziesiec lat chodzi bez zadnego serwisu,czego nie mozna powiedziec o wspolczesnych zestawach mini.:-)
Powrót do góry

Google

Google

Post# 17 Kwi 2006 22:21   

Powrót do góry

adam.29
Poziom 6
Poziom 6

Miasto: kalisz

Post#62 18 Kwi 2006 22:02   

Posiadanie nazwy to nie wszystko,masz jakieś konkrety na przyszłość?Chciałbym żeby DIORA znów pokazała się w sklepach, ale realia niestety są takie, że CHIŃCZYK jest nie do przebicia pod względem cenowym.A jeśli miałbym kupić DIORE z napisem made in china to niestety kojarzy mi się tylko z tandetą.
Powrót do góry

McDzendzan
Poziom 10
Poziom 10

Miasto: Milicz

Post#63 18 Kwi 2006 22:18   

Hmmm. DIORA THE BEST. Sprzęt z lat 90tych wymiata. Sam posiadam pięcio segmentową wieże tej firmy i cóż jej zarzucić. Niech żyje DIORA FAN KLUB.. :) ps ja mam model (WS 500 T) a jej nie ma na stronie??? Cóż się stało...
Powrót do góry

matek_14
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Żyrardów

Post#64 21 Kwi 2006 16:54   

uważam że TAK!!!!!!!!!!!! posiadam wzmacniacz DIORA WS 442 (podobno 2x40 watów.. hehe) i kolumny ponad 100 watów. Działa idealnie!!! Gdyby DIORA zaczęła znowu produkować sprzęt, byłbym 1 z pierwszych klientów :)
Powrót do góry

YR1
Poziom 19
Poziom 19

Miasto: Azeroth

Post#65 23 Kwi 2006 13:26   

Mój głos na TAK.
Nie posiadam już sprzętu DIORY.
Jednak dzisiaj, w czasach scalaków i mikrokontrolerów jestem za reaktywacją firmy, która 20 lat temu robiła sprzęt lepszy w odsłuchu a niż wiele firm obecnie.
Pozdrawiam
Powrót do góry

baxter_t
Poziom 8
Poziom 8

Miasto: Nowa Ruda

Post#66 23 Kwi 2006 21:07   

Kliknełem na tak bez zastanawiania się sam mam w domu sprzęty DIORY i chodzi rewelacyjnie (jeszcze z Altusami 110) nie jak jakieś MADE IN CHINA zminiaturyzowany szajs. Piszą że mają podobno 400 Wat czy nawet 600 Wat jak mają z 50 Wat to git (mam WS 354 komplet) <mam też WS 502> {WS 442 komplet} rewelka polecam wszystkim :) Pozdrawiam :D
Powrót do góry

/|\Atari
Poziom 21
Poziom 21

Post#67 23 Kwi 2006 21:46   

Głos dałem na tak. Jak wiadomo chińczyki swoje zrobią na rynku, ale dlatego, że nie ma produktów krajowych. (jakie produkty krajowe z lepszej, bardziej wyrafinowanej elektroniki możemy kupić? prawie żadne) Myśle, ze dobra akcja reklamowa zrobiłaby swoje, trzeba było by wpoić w to troche patriotyzmu:P Jak wiadomo, do polaka prostego, nie obeznanego ze sprzętem taki podtekst trafi w podświadomość:P A do obeznanego trafi sama marka. Nie wierze, że ktokolwiek zaznajomiony w stopniu średnim z akustyką nie miał doczynienia z polskim sprzętem. Zresztą prawda po części jest taka, że jak ktoś się nie zna, to szuka znawcy, no i to już kolejna droga skierowania na ten sprzęt nabywcy.

Jeśli kiedykolwiek wyjdzie coś diorowskiego na rynku, napewno znajdzie się u mnie pod strzechą :D

Panowie producenci (mam nadzieje:P) powinni se wziąść do serca zapotrzebowania naszego rynku. Myśle, że dobrze by było wypuścić linie w miare taniego sprzętu, jako nagłośnienie do komputerów. Siedze nad komputerami i wiem, że w tej dziedzinie jest ogromne zapotrzebowanie. Wzmacniacz stylizowany do nowoczesnych obudów i komplet 5.1 złożony na głośnikach tonsila. Toż to miodzio by było:P Trzeba by też było zając się produkcją wielokanałowych amplitunerów kina domowego. Taki teraz jest trend i samowola na nic dobrego nie wyjdzie (choć można by jakąś krótką serie wzmacniaczy stereo puścić z większym nakładem na Hi-End)

Jestem za tak, ponieważ dodatkowo mam sentyment po WS 504 w szczególności, ten wzmacniacz wiele zniósł, dzięki niemu przeżyłem wiele klimatycznych momentów i jak na mój gust miał to co trzeba. Dobre bebechy i niezłe brzmienie zamiast lśniącej obudowy i kaskad świecidełek. Teraz mam Panasonica SA-He7 który w porównaniu z WS 504 cierpi na deficyt basu, i coś nie widać jego 5x80W w porównaniu z 2x80W WS'ki
Powrót do góry

adi87
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: ..::BRZYNO::..

Post#68 01 Maj 2006 23:17   

Reaktywacja firmy DIORA

Witam wszystkich miłośników DIORY! Oddałem głos na TAK ponieważ mam dość tych bublowatych "sprzętów" z zagranicy.... Jestem zdania że sprzęty DIORY są o niebo lepsze od tych współczesnych (nawet wyższych modeli) sam mam amatora 3 i gra bardzo pięknie pomimo swoich lat! Nawet elektrolity sa jeszcze ok:) miałem kiedyś wzmacniacz sony 2x75W ale jakoś nie było słychać tej mocy, nie to co w amatorze chodciaż jest tego 2x10W (no i ten bas z amatora...) Super sprawa z tym wskrzeszeniem DIORY! Trzymam kciuki. Powodzenia. Pozdrawiam, Adrian
Powrót do góry

elktro
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: Londyn / H-ka

Post#69 02 Maj 2006 21:50   

Reaktywacja firmy DIORA

Jak najbardziej się zgadzam z przedmówcami, nie będę się rozwodził nad tanim kiczem jaki oferuje nam rynek z dalekiego wschodu, wszyscy dobrze wiedzą jak jest, jakość, trwałość i awaryjność tego sprzętu ma wiele do życzenia, nie raz było nam dane naprawiać, poprawiać i przerabiać sprzęt zarówno krajowy - solidny jak i tą tanią tandetę różnica jest diametralna.

Dziwi mnie jedynie fakt, że wszyscy (no prawie) proponujecie zaczęcie reanimacji DIORY od napraw, tuningu i sprzedaży części (panele obudowy, gałki) -co do ostatniego to się zgodzę (nowe panele jak najbardziej), ale marka DIORY jest na tyle znana że nie musi zaczynać jako raczkująca firma od robienia "ściemniaczy do światła" i sprzedawania ich przez np. Allegro -to jest śmieszne.
Czy gdyby raptem w sklepach pojawił się sprzęt Hi-Fi pod znakiem DIORA to nikt by nie zwrócił na niego uwagi?? - po co wskrzeszać wzmacniacze z minionej dekady? -tak zgadza się są dobre i wytrzymałe ale czy ma to sens marketingowy, czy nie lepiej od razu zainwestować w nowy sprzęt w nowe opracowania konstrukcyjne, pozostawił bym tylko jakość i solidność wykonania -bo był to wielki plus w porównaniu z chińszczyzną, która przy naprawach sama się w rękach rozpada. Naprawy sprzętu firmy DIORA dokona każdy zakład naprawczy i większość elektroników w domach, inna sprawa to wspomniane wyżej panele na to byłby popyt.

Myślę że reaktywacja firmy to dobry pomysł o ile nie zajmie się produkcją na niższą półkę, jeśli powrót to tylko od udanego wypustu nowego sprzętu który trafi od razu w odpowiednią rzeszę klientów, nie ma co się rozdrabniać i też zaniżać kosztów, w tym bowiem nie dokończymy japońców, powód jest prosty oni pracują za miskę ryżu a nie za pieniądze (chodzi mi o Tajwan) i dla tego są tak niskie ceny, ale wiadomo że co jest dobre musi też odpowiednio kosztować.

projektując wzmacniacze i kolumny głośnikowe nigdy nie ograniczałem się w jakości i solidności wykonania kosztem ceny, jeśli się to komuś nie podoba to niech idzie do sklepu i proponuję to dla każdego kto chce się zająć jakąkolwiek produkcją, nie można stworzyć dobrej marki tworząc złom który każdy będzie przeklinał.

Czekając na jakąś reakcję autora być może przyszłego właściciela DIORY (oby się tak stało) jak wielu proponuję swoją pomoc, adres e-mail i oferta pomocy zawsze aktualna.

Na marginesie, pieniądze same nie przyjdą aby rozruszać jakieś przedsięwzięcie, -albo wspólna inwestycja przy odpowiednio przemyślanym biznesplanie oraz strategii rozwoju i zajęcia rynku, albo nie ma co bujać w obłokach o eksporcie i innych.
Powrót do góry

Usunięty

Post#70 06 Maj 2006 18:30   

Reaktywacja firmy DIORA

popieram i życzę powodzenia :D
Powrót do góry

Usunięty

Post#71 16 Maj 2006 15:39   

Ehhh łezka sięw oku kręci na wspomnienie tych czasów :) Diora mogłaby powrócić :) jestem jak nabardziej ZA :)
Posiadam:
WS 520
FS 504
AS 502
MDS 506
CD 704 a to dlatego, że kupowałem go jako pierwszego i chciałem w tym kolorze :) ale gdy poszedłem dokupić resztę i zerknąłem na WS 520 a mieli tylko jednym kolorze zmieniłem zdanie :)
Kolumny POLARIS 120 :) tylko mam problem z centralnym nie wiem jaki dokupić bo właśnie tylko jego mi brakuje. Pozdrawiam fanów DIORY.
Powrót do góry

mariusz.s
Poziom 20
Poziom 20

Miasto: zachodniopomorskie

Post#72 19 Maj 2006 14:02   

Reaktywacja firmy DIORA

witam ,mam znajomych na zachodzie wprawdzie sa z pochodzenia polakami ale oni tez maja znajomych i wiele z nich ,wbrew pozorom znaj sprzet DIORY i tylko pod innymi nazwami(markami),tak ze sma marka jeszce ma swoje miejsce na zachodnich polkach
pozdrawiam
Powrót do góry

mdm150
Poziom 20
Poziom 20

Miasto: Kol.Gajowniki

Post#73 19 Maj 2006 23:36   

Witam!
Oddałem głos za tak!
To prawda ze urządzenia Diory były bardzo dobre-bo owego czasu miałem amplituner Tosca Aws303(bodaze ten model) miał niezłego kopa!
mimo 2x20W/8ohm na wyjsciu.,a jeszcze wczesniej miałem tez amplituner AT9115 produkcji ZRK i decka tez tej firmy-modelu niepamiętam i mam zresztą go do dzisiaj(wymienłem w nim bezpiecznik,silnik i wskazniki)
Mam po reanimacji amplituner Fisher ale to juz inna bajka. nie wspomne ze mam jeszcze wiezę Aiwy to nie to
samo napewno co Diora.
Diora musi byc i niema gadania!
Jak widac na polskim rynku audio brakuje polskich urządzeń a jest tylko chinski "szajs".Życze Wam powodzenia!
:D
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 19 Maj 2006 23:36   

Powrót do góry

Alan
Poziom 21
Poziom 21

Post#74 20 Maj 2006 18:56   

Pomyslcie na poczatek o wzmacniaczach m.cz sa stosunkowo tanie w produkcji przy parametrach - najwyzszej klasy- moze cos pod audiofilow jak koledzy pisali.
Plus kolumny , glosniki , podobnie ja wzmacniacze m.cz stosunkowo proste i tanie w produkcji - niemcy doskonale znaja ten sprzet Polskie kolumny sa nawet w aktualnym niemieckim katalogi Conrada ( grubym !).
A skoro niemcy nas doceniaja w temacie to .... , super.
Pozdr.
Powrót do góry

maniek340
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Warszawa

Post#75 21 Maj 2006 12:26   

Witam!
Jestem w 100% za:D . Czy my Polacy nie możemy miec wlasnego sprzetu elektronicznego. Mamy taka kadre naukowa. Przeciez DIORA moglaby nie tylko robic w sprzecie HI-FI ale powinna wejsc w nowe technologie. Ostatnio ogladalem reklame telefonu komorkowego na satelicie i tak sobie pomyslalem jak fajnie byloby mieć taka DIORE komorke. Przeciez mogliby taka zabawke zrobic wspolnie z jakas firma z azji.
Ostatnio droga pantoflowa dowiedzialem się iż ponoc trwaja jakies prace nad powrotem DIORY. Ponoc ma wyjsc na rynek wzmacniacz lampowy dla srednio zarabiajacego ( nie pamietam kwoty ale gdzies około 4 czy 9 tys zl ) oraz wzmacniacz tradycyjny dostepny dla wiekszosci rodakow.
Jestem za i trzymam kciuki. Jak co jestem gotow pomoc na tyle ile będę mogl.
Pozdrawiam

Dodano po 3 [minuty]:

Witam!
Jestem w 100% za:D . Czy my Polacy nie możemy miec wlasnego sprzetu elektronicznego. Mamy taka kadre naukowa. Przeciez DIORA moglaby nie tylko robic w sprzecie HI-FI ale powinna wejsc w nowe technologie. Ostatnio ogladalem reklame telefonu komorkowego na satelicie i tak sobie pomyslalem jak fajnie byloby mieć taka DIORE komorke. Przeciez mogliby taka zabawke zrobic wspolnie z jakas firma z azji.
Ostatnio droga pantoflowa dowiedzialem się iż ponoc trwaja jakies prace nad powrotem DIORY. Ponoc ma wyjsc na rynek wzmacniacz lampowy dla srednio zarabiajacego ( nie pamietam kwoty ale gdzies około 4 czy 9 tys zl ) oraz wzmacniacz tradycyjny dostepny dla wiekszosci rodakow.
Jestem za i trzymam kciuki. Jak co jestem gotow pomoc na tyle ile będę mogl.
Pozdrawiam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 21 Maj 2006 12:26   

Powrót do góry

misiek_1983_ms
Poziom 8
Poziom 8

Miasto: Częstochowa

Post#76 23 Maj 2006 13:45   

Reaktywacja firmy DIORA

Witam

Popieram ideę utworzenia od nowa firmy Diora.
Sprzęt naprawdę dobry i niezawodny. Wystarczy wejść na Allegro w dziąl Audio a konkretnie Uszkodzone i sobie popatrzeć ile jaest tam więż Aiwy Panasonica Philipsa itp.

NAJLERPIEJ TO BY BYŁO ZABRONIĆ IMPORTU TEGO GÓW...

Sam mam wiezę Aiwy i to drogi model i jedyne co w niej jeszcze działa w 100% to Tuner. A wieza ma dopiero 4 lata!!!!!!!

A miałem niejedną Diorę i nic nigdy mi się samo!~nie popsuło.

Gdyby nie zawyżone ceny używanych elementów serii 504 czy 704 to napewno bym sobie kupił. Bo miałem okazję testować i byłem wmurowany!

Pozdrawiam i życzę sukcesu
Powrót do góry

Grucus
Poziom 12
Poziom 12

Post#77 27 Maj 2006 00:52   

Reaktywacja firmy DIORA

Dobry Wieczor.
Rzadko sie udzielam na forach, ale w tym temacie zrobie wyjątek.
Szkoda że znalazłem go tak późno.
"Logo DIORA zostało sprzedane przez syndyka, i właśnie my (ja i mój wspólnik) jesteśmy w posiadaniu praw do tego znaku towarowego"
Hmmm...ciekawe, nie powiem.
Jeśli tak, to jesteście pierwszymi, ktorzy przestali mówić, a zaczęli robić.
Mysle ze wykupinie marki przez Was to najlepsze co mogło spotkać (po po ogłoszeniu upadłości) tą jakby nie było najbardziej zasłużoną dla polskiego przemysłu radiotechnicznego fabrykę. Nie bardzo widze wasze szanse wobec chińskiego sprzetu robionego "za miske ryżu", ale może warto spróbowac. Mam nadzieje że wieloletnie tradycje firmy pomogą w promocji na rynku polskim. Ciekawe sa opcje, które juz tutaja padały:
firmowy serwis i produkcja części do sprzętu obecnego na rynku typu np: te nieszczęsne frontpanele. Może serwis zabytkowych już odbiorników lampowych czy tez produkcja nowego sprzętu tej klasy. Mnie pozostaje tylko trzymać kciuki i życzyć jak najlepiej.
Dobranoc
Powrót do góry

Usunięty

Post#78 27 Maj 2006 08:24   

Reaktywacja firmy DIORA

jestem jak najbardziej za TAK !!!!!!
Sam naprawiam w warsztacie wszystkie stare radia ale czasami brakuje juz częci ,starsi ludzie chca jeszcze te radia stołowe do kuchni a młodzi pewnie do mp3 pomyslcie o tym pozdrawiam Paweł T
naprawapawel(malpa)plusnet.pl
Powrót do góry

Krzysiek007
Poziom 18
Poziom 18

Miasto: Wołów (koło Wrocławia)

Post#79 27 Maj 2006 18:59   

Reaktywacja firmy DIORA

Witam serdecznie.
Łezka mi się naprawdę w oku zaczęła kręcić jak zacząłem czytać topic na temat tak świetnej POLSKIEJ firmy DIORA, która by mogła ożyć i z całego serca i chęci chciałbym, aby tak się stało!!.
Jestem młodym człowiekiem, ale naprawdę chciałbym, aby ta firma powróciła a co do Chińczyków, które zalewają Polskę myślę, że Diora miałaby dość wielką szanse na to, aby je powoli wysłać do lamusa te dziadowskie plastiki, co śmią nazywać sprzętem.
Sam posiadam kilka wzmacniaczy, z których jestem baaaaardzo zadowolony (WS-432,WS-354, WSH-303,WSH-111, Radmor-5102 i jeszcze nie pamiętam, jakie ale jest ich kilka)
Bym był dumny widząc w najbliższych latach w sklepie firmę Diora <marzy>

Ps.
..... nie zapominajmy dobre bo Polskie i oby tak było dalej...
Powrót do góry

jozlab
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: "-"

Post#80 27 Maj 2006 19:35   

Do dzisiaj mam wieże WSPANIAŁEJ firmy jaką była niezapomniana DIORA i nigdy nienamawiałem swoich klientów do złomowania sprzętu DIORY po tylu latach spisują się świetnie DUŻE GRATULACJE POLSKIM INŻYNIEROM I TECHNIKOM Z DIORY. Oby los dał im jeszcze jedną szanse aby polska elektronika rosła w siłę i wprawiała w zachwyt melomanów na całym świecie!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry

dipol
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: R OM / KO 02 WT

Post#81 28 Maj 2006 00:39   

Reaktywacja firmy DIORA

kto jest wlaścicielem i gdzie jest kapitał na reanimację a od tego treba zacząć
jestem za!!!!!!!
Powrót do góry

s_z_a_m_a_n
Poziom 21
Poziom 21

Post#82 30 Maj 2006 23:45   

To naprawdę szczytna idea !
Sam jestem miłośnikiem Diory, posiadam zbiór sprzętu tej firmy i z całym szacunkiem uważam, że ta cała Japońska masówka jest nic nie warta w porównaniu z naszymi sprzętami, ale cóż obawiam się, że jest już co najmniej o 5 lat za późno na takie kroki. Diora została zamordowana przez ZUS-y, i inne pijawki, sprzęt rozkradziony... a z resztą zobaczcie co się stało z resztkami tych zakładów ---> http://www.diora.pl
Myśl o odbudowaniu Diory jest piękna i nie twierdzę, że niemożliwa, ale w naszym kraju, gdzie nasz własny rząd rzuca przedsiębiorcom na każdym kroku kłody pod nogi, to trudne dzieło i wielka sztuka otworzyć firmę a co dopiero myśleć o wskrzeszeniu zmartwych takiego giganta (no chyba że w jakimś raju podatkowym, na jakiejś egzotycznej wyspie, może na Bahamach ;)
Mam nawet adres dla inwestorów, pragnących wskrzesić Diorę, może się przydać :D ---> http://www.linia.com.pl/indeks.php?d=24&p=00
Powrót do góry

Usunięty

Post#83 04 Cze 2006 20:03   

Cisną się na usta słowa piosenki:
" coście skurwysyny uczynili z tej krainy..."Diora to przedmiot porządania,nawet dzisiaj.....
Powrót do góry

Rysio 2
Poziom 13
Poziom 13

Miasto: Kwidzyn

Post#84 09 Cze 2006 14:24   

Witam jestem na tak , posiadam jeszcze AS952 i WS442 -to naprawdę ma ładne brzmienie i kopyto jak na tak wiekowy sprzęt.Tylko gdzie się podział odnowiciel DIORY????Pozdrawiam Rysiek:idea:
Powrót do góry

zbig73
Poziom 11
Poziom 11

Post#85 09 Cze 2006 14:28   

Reaktywacja firmy DIORA

jestem na tak. Ale pod warunkiem prawdziwego wskrzeszenia firmy a nie tylko wykorzystania znaku firmowego tak jak to miało miejsce z Junakiem
Powrót do góry

Usunięty

Post#86 09 Cze 2006 14:28   

Reaktywacja firmy DIORA

Reaktywacja DIORY !!! Brzmi jak marzeni. Oby się spełniło !!! Życze tego sobie, wszystkim tu zgromadzonym, a przedewszystkim osobie która się tego podjęła. Ludzie jak znacie się na elektronice to nie szukajcie pracy za granicą tylko spróbójcie osiągnąć coś w kraju. Takim osiągnięcim była by reaktywacja DIORY!!!
Powrót do góry

gwlad
Poziom 7
Poziom 7

Miasto: Prudnik

Post#87 09 Cze 2006 22:12   

Nową Diorę widział bym raczej w segmencie sprzętu audiofilskiego, bo tutaj jedynie jest jakieś pole do popisu przy stosunkowo niezbyt zaawansowanej technologii. Produkcja sprzętu masowego wymaga niestety dużej automatyzacji produkcji i taniej siły roboczej (Chiny itp.). Moim zdaniem wskrzeszanie firmy Diora w starej formie jest dość trudne, wymaga dużego kapitału, jest bardzo ryzykowne i w zasadzie mało realne. Produkcję sprzętu pod marką Diora proponował bym uruchomić w oparciu o kooperację niewielkich, już istniejących polskich firm z branży elektronicznej. Jest to rozwiązanie wymagające jak najmniejszych nakładów inwestycyjnych. Ściślej moja koncepcja jest taka: Właściciele marki Diora rejestrują firmę, która następnie zleca poszczególne zadania innym firmom. I tak jedna firama (lub wiele małych nawet jednoosobowych) zajmuje się opracowywaniem konstrukcji, inne firmy robią PCB (tego jest pełno), inne mechanikę, inne montaż, a wszystko to trafia na rynek pod nazwą Diora, za sprawą oczywiście nowej firmy Diora.
Ja jako inżynier elektronik w całym tym łańcuszku mógłbym się zająć np. opracowywaniem konstrukcji.
Innym rozwiązaniem jest tutaj produkcja masówki (np. takich zespolonych mini wieżyczek), ale tutaj aby osiągnąć konkurencyjną cenę montaż trzeba by zlecić na dalekim wschodzie, chyba że wysoka jakość kogoś przekona do wyższej ceny.
W każdym razie, kto nie ryzykuje ten nie zyskuje. Chłopaki do roboty!!!
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 09 Cze 2006 22:12   

Powrót do góry

bonzo f
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Polczyn Zdroj pl. zsd t276

Post#88 10 Cze 2006 11:25   

niestety przyslosc to komputer do niego kino domowe tv plasma lub lcd moze cos innego.gaszcz przepisow .lokalizacja ,na koniec znajdzie sie ktos na gorze ,co jesli przynosila by zyski sprzeda.
Powrót do góry

Usunięty

Post#89 10 Cze 2006 19:12   

Reaktywacja firmy DIORA

Skoro komputery to przyszłość to Diora mogła by robić zestawy głośnikowe do pecetów
Powrót do góry

RomekRud
Poziom 13
Poziom 13

Post#90 10 Cze 2006 20:40   

Zestawy głośnikowe do PC powinno się zostawić dalekiemu wschodowi. DIORA uczyła nas słuchać muzyki na najwyższym poziomie. Logo to obowiązek...
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RTV Co kupić? -> Jakie Nagłośnienie do Domu -> Reaktywacja firmy DIORA i wprowadzenie pierwszego produktu
Strona 3 z 31 Idź do strony Poprzedni  1234 ... 293031  Następny

Skok:

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.067 seconds

elektroda.pl temat RSS