Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Szukam instrukcji do maszyny do szycia Łucznik 884

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Szukam instrukcji do maszyny do szycia Łucznik 884
Autor
Wiadomość
mazuba
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Szczecin

Post#1 Post autora tematu 23 Sie 2005 21:16   

Szukam instrukcji do maszyny do szycia Łucznik 884

Witam
pilnie potrzebuję tej instrukcji w obojętnie jakiej formie.
pozdrawiam
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 23 Sie 2005 21:16   

Powrót do góry

mazuba
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Szczecin

Post#2 Post autora tematu 28 Sie 2005 06:22   

Re: Szukam instrukcji do maszyny do szycia Łucznik 884

up:)
proszę bardzo o pomoc:)
za "ostatni grosz" kupiłam takiego Łucznika, ale bez instrukcji i nie potrafię na nim szyć:(
pozdrawiam
magda
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 28 Sie 2005 06:22   

Powrót do góry

markus1
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Chocicza

Post#3 03 Gru 2006 14:43   

Re: Szukam instrukcji do maszyny do szycia Łucznik 884

Polecam kolorowy skan ze strony >Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany lub nieco okrojoną przeze mnie wersję czarno białą, którą dodałem do bazy instrukcji >Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
. Wystarczy na wyczukiwarce instrukcji wpisać 834 i z wyszukanej listy wybrać (ŁUCZNIK SINGER II CZ.814, 834 I INNE KLASY 800 NP 884 ITP) i (ŁUCZNIK SINGER RADOM 814, 834 I INNE KLASY 800 NP 884 ITP). Odradzam (ŁUCZNIK SINGER ARCHER 814, 834 INNE KLASY 800 NP 884 ITP), bo jest niekompletna. (ściąganie bez punktów)
Sam sporo czasu szukałem instrukcji do Łucznika 814 (ARCHER Finesse 814) a ta instrukcja jest najbardziej uniwersalna do wszystkich maszyn do szycia Łucznik, Singer, Archer klasy 800 produkowanych w Radomiu.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Szukam instrukcji do maszyny do szycia Łucznik 884
Strona 1 z 1