Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 15 Wrz 2005 17:58
    infinity
    Specjalista od telefonów

Na aukumlatorze mamy oznaczenia: 12V, A12, England SL1 3YD.

Mozna go rozlozyc odkręcajac 4 długie,cienkie wkręty.
    Zawiera w sobie 10walcowatych ogniw.

Czy próbował to ktoś regenerowac? Ewentualnie gdzie dostane takie ogniwa? Czy pozostaje kupno nowego, moze ktoś sie orientuje gdzie kupic dobrze w kategorii cena/jakość?

POzdrawiam

• #2 17 Wrz 2005 01:24
    Piotr Pajkert
    Poziom 31  

Witam!
    Wymiana wszystkich będzie nieopłacalna. Zmierz każde ogniwo (powinno mieć min. 1V) i prawidłowo naładuj oraz rozładuj (do 0,9 V) i jeszcze raz naładuj. Jeśli to efekt pamięci - może pomóc.
    Jeśli chcesz kupić, zobacz GEMBARA.
    Cześć!

• #3 18 Wrz 2005 17:12
    bogo11
    Poziom 14  

Jest drugie rozwiązanie. Kup NoNoame o podobnychh parametrach i przełóż akumulatorki. Rozmiary są podobne Wyjdzie taniej niż zakup pojedyńczych ogniw. Chyba że Ci zależy na oryginalnych parametrach żywotności akku, ale taka operacja może być droższa od całej wkrętarki.

• #4 25 Wrz 2005 23:44
    infinity
    Specjalista od telefonów

Naprawdopodbniej zakupie nowa wkretarke, widzialem gdzies Einhell z dwoma akumulatorami za 180zł.

Dzięki za podpowiedzi
    Pozdrawiam!

• #5 26 Wrz 2005 11:08
    mkaminski100
    Poziom 18  

Osobiście polecam TOP CRAFT. Jeśli porównujesz do Einhella to jesli nie jest to seria szara tylko żółta to dużo lepszym rozwiązaniem jest TOP CRAFT. Do kupienia w Niemczech lub na Allegro.
    Ja mam jedną już 5 lat i przeszła już 4 remonty i budowę sklepu. Miała najgorsze warunki jakie były możliwe, praktycznie była używana jak profesjonalna. Przemieszała hektolitry farby, tysiące wkrętów wkręciła i wykręciła, tak samo jak i otwórów nawierciła.
    I nic. Działa cichutko, nic nie iskrzy, nie dzwoni. Zawsze ta sama siła. No może jedynie aku po 5 latach trochę słabiej trzyma, ale kupię nowy i po sprawie.
    Co do wnętrza to silnik produkuje tam Japońska firma robiąca silniki do modeli lotniczych, podobno licząca się na rynku. Mechanizm robią Anglicy.
    Ja z czystym sumieniem polecam!

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty