X

witam problem z instalacja do 126p

26 Sep 2005 20:15 MAK'Maro
  • #1 26 Sep 2005 20:15
    K'Maro
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    witam zmienilem wczoraj silnik na eweganta i cala instalacjie i mam nastepujacy problem jak wlacze wlacznik awarjnych to nie mam pradu na desce a jak go wylacze to mam prad nawet wtedy gdy nie ma kluczyka i tez nie mam stopu i kierunkow co to moze byc prosze o pomoc pline z góry dzeki:cry:
  • #2 26 Sep 2005 20:39
    Tomek665
    Level 28  
    Helpful post? (0)
    prawdopodobnie źle jest spięta kostka od stacyjki
  • #3 27 Sep 2005 13:18
    Slawek J
    Level 30  
    Helpful post? (0)
    Mam nadzieje ze przerywacz od kierunkow tez zalozyles od eleganta bo wydaje mi sie ze w elegancie kierunkowskazy i awaryjne sa na jednym przerywaczu.
    Pozdrawiam.
  • #4 27 Sep 2005 14:10
    KAR26
    Level 17  
    Helpful post? (0)
    Witam -a jak wyjmiesz przerywacz to też jest to samo?
  • #5 27 Sep 2005 15:25
    Albercik 321
    Level 25  
    Helpful post? (0)
    Witam.Instalacja elektryczna kierunkowskazów i świateł awaryjnych jest taka sama zarómno w EL jak i w FL.Przyczyną najprawdopodobniej są żle połączone kabelki z wyłącznika świateł awaryjnych z bezpiecznikiem w centralce.Prawdopodobnie bezpiecznik D, lub A.Pozatym w EL jest w centralce przekaznik zapłonu,którego nie ma w FL.Tu też może być zle podpięty kabelek albo na przekazniku albo na bezpieczniku L.Dlatego też nie masz stopu bo zasilanie wyłącznika stopu jest na tym samym kabelku co zasilanie świateł awaryjnych i kierunków.Jak będziesz miał problemy z instalacją to pisz.Podam ci co gdzie wpiąć.
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products