Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

witam problem z instalacja do 126p

K'Maro 26 Wrz 2005 20:15
  • #1 26 Wrz 2005 20:15
    K'Maro
    Poziom 9  

witam zmienilem wczoraj silnik na eweganta i cala instalacjie i mam nastepujacy problem jak wlacze wlacznik awarjnych to nie mam pradu na desce a jak go wylacze to mam prad nawet wtedy gdy nie ma kluczyka i tez nie mam stopu i kierunkow co to moze byc prosze o pomoc pline z góry dzeki:cry:

• #2 26 Wrz 2005 20:39
    Tomek665
    Poziom 28  

prawdopodobnie źle jest spięta kostka od stacyjki

• #3 27 Wrz 2005 13:18
    Slawek J
    Poziom 30  

Mam nadzieje ze przerywacz od kierunkow tez zalozyles od eleganta bo wydaje mi sie ze w elegancie kierunkowskazy i awaryjne sa na jednym przerywaczu.
    Pozdrawiam.

• #4 27 Wrz 2005 14:10
    KAR26
    Poziom 17  

Witam -a jak wyjmiesz przerywacz to też jest to samo?

• #5 27 Wrz 2005 15:25
    Albercik 321
    Poziom 25  

Witam.Instalacja elektryczna kierunkowskazów i świateł awaryjnych jest taka sama zarómno w EL jak i w FL.Przyczyną najprawdopodobniej są żle połączone kabelki z wyłącznika świateł awaryjnych z bezpiecznikiem w centralce.Prawdopodobnie bezpiecznik D, lub A.Pozatym w EL jest w centralce przekaznik zapłonu,którego nie ma w FL.Tu też może być zle podpięty kabelek albo na przekazniku albo na bezpieczniku L.Dlatego też nie masz stopu bo zasilanie wyłącznika stopu jest na tym samym kabelku co zasilanie świateł awaryjnych i kierunków.Jak będziesz miał problemy z instalacją to pisz.Podam ci co gdzie wpiąć.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty