Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Jak zlokalizować (namierzyć) numer telefonu?

Post new topic  This topic is locked      Main Page -> Forum Index -> Generally -> Jak zlokalizować (namierzyć) numer telefonu?
Author
Poziom 2
Poziom 2

Post#1 Post from the author of the topic 28 Sep 2005 02:29   

Witam.
Mam pytanie: Czy można jakoś namierzyć i czy są wogóle takie możliwości- numer telefonu komórkowego? Mam mały problem, bo ktoś cały czas do mnie wydzwania z komórki (mam ten numer) i mi grozi. Za wszelkie wskazówki- dzięki.

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 28 Sep 2005 02:29   

Back to top

Paweł_swobodny
Poziom 17
Poziom 17

Post#2 28 Sep 2005 03:18   

Re: Jak zlokalizować (namierzyć) numer telefonu?

Skoro grozi to zgałaszasz na prokuraturę . Bez zgloszenia żaden operator nie poda Ci informacji o numerze dzwoniącym .Kiedyś to przerobiłem bo też miałem głupie kawały ....a raczej żona . Raz przytrzymaliśmy gościa przy telefonie i w tym czasie zadzwoniłem od sąsiada na TPSę aby tylko sprawdzili numer z ajkiego jest połączenie bo zamierzałem zgłosić to właśnie na policję . Odmówili - bez nakazu prokuratora podobno nie mogą tego nawet sprawdzać . Chyba że ---zrób wybieg - zadzwon na ten numer z którego dzwoni ktoś do Ciebie - a potem złóż reklamację że Ty na ten numer nie dzwoniłeś . Wtedy w ramach rozpatzrenia reklamacji operator przez nieuwagę na Twoje zainteresowanie może poda Ci dane abonenta do którego dzwoniłeś - o ile nie jest to prepaid.

Helpful message? + -

Back to top

tino2003
Moderator - GSM
Moderator - GSM

Post#3 28 Sep 2005 10:20   

Poprzednik wyjaśnił Ci to bardzo dobrze, ja od siebie tylko dodam że, jest to nawet trudniejsze niż on opisał. Jeżeli masz telefon z opcją czarnej listy lub z filtrem połączeń to poprostu wpisz ten numer na taką listę i nie dodzwoni się on już na Twój numer.
pozdr

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 28 Sep 2005 10:20   

Back to top

queen
Poziom 2
Poziom 2

Post#4 Post from the author of the topic 28 Sep 2005 11:31   

No tak, tylko jeżeli jest to numer na kartę i nie rejestrowany to co wtedy?A więc dalej podtrzymuje pytanie: czy jest taka możliwość, aby namierzyć taki numer skurwiela skąd on dokładnie dzwoni?

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 28 Sep 2005 11:31   

Back to top

ftb
Spec od GSM
Spec od GSM

Post#5 28 Sep 2005 12:10   

myśle że operator ma możliwość zarejestrowania nr karty ,nr telefonu i gdzie nmiej -wiecej sie znajduje.Poza tym może śledzić dany nr i po karcie i po nr Imei ale to z pewnością wymaga nakazu prokuratora.Tak więc w zależności jak jest to poważne(wagę musisz ustalić sam) zgłoś sprawe na policje.

Helpful message? + -

Back to top

tino2003
Moderator - GSM
Moderator - GSM

Post#6 28 Sep 2005 13:08   

No przecież masz odpowiedzi na Twoje pytanie. Nawet jak karta jest nie zarejstrowana to można go namierzyć ale z nakazem prokuratora inaczej nie da rady.
pozdr

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 28 Sep 2005 13:08   

Back to top

matiksm
Poziom 18
Poziom 18

Post#7 28 Sep 2005 13:42   

no ewentualnie zglos sie do Rudkowskiego;]
a tak naprawde to jak gosc ma telefonna karte to nic nie zrobisz, bo prokuratura czy policja nie bedzie sprwdzala blachej sprawy, chyba ze chodzilo by o porwanie, powazne zastraszania.

Helpful message? + -

Back to top

Paweł_swobodny
Poziom 17
Poziom 17

Post#8 02 Oct 2005 22:48   

Krótko mówiąc :- możliwość namierzenia jest ale nie dokonasz tego sam i nie dokona tego policja gdy chodzi o głupi kawał (nie dotyczy alarmów bombowych). Jeżeli gość zadzwoni z informacją o bombie to nawet gdy zadzwoni z telefonu zabawki to także go znajdą !

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  This topic is locked      Main Page -> Forum Index -> Generally -> Jak zlokalizować (namierzyć) numer telefonu?
Page 1 of 1
Similar topics
namierzanie numer imei telefonu po nr telefonu (1)
Numer telefonu w skanerze (2)
Numer telefonu do UPS/Stolica (1)
Dziwny numer telefonu. Sieć stacjonarka czy inne ? (6)
Zgubiony Silnik - Jak namierzyć ? (4)
Jak namierzyć złodzieja w szkole? (5)

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.034 seconds

elektroda.pl topic RSS feed