Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Jak zlokalizować (namierzyć) numer telefonu?

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Ogólny Techniczny -> Jak zlokalizować (namierzyć) numer telefonu?
Autor
Wiadomość
queen
Poziom 2
Poziom 2

Post#1 Post autora tematu 28 Wrz 2005 01:29   

Witam.
Mam pytanie: Czy można jakoś namierzyć i czy są wogóle takie możliwości- numer telefonu komórkowego? Mam mały problem, bo ktoś cały czas do mnie wydzwania z komórki (mam ten numer) i mi grozi. Za wszelkie wskazówki- dzięki.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 28 Wrz 2005 01:29   

Powrót do góry

Paweł_swobodny
Poziom 17
Poziom 17

Post#2 28 Wrz 2005 02:18   

Re: Jak zlokalizować (namierzyć) numer telefonu?

Skoro grozi to zgałaszasz na prokuraturę . Bez zgloszenia żaden operator nie poda Ci informacji o numerze dzwoniącym .Kiedyś to przerobiłem bo też miałem głupie kawały ....a raczej żona . Raz przytrzymaliśmy gościa przy telefonie i w tym czasie zadzwoniłem od sąsiada na TPSę aby tylko sprawdzili numer z ajkiego jest połączenie bo zamierzałem zgłosić to właśnie na policję . Odmówili - bez nakazu prokuratora podobno nie mogą tego nawet sprawdzać . Chyba że ---zrób wybieg - zadzwon na ten numer z którego dzwoni ktoś do Ciebie - a potem złóż reklamację że Ty na ten numer nie dzwoniłeś . Wtedy w ramach rozpatzrenia reklamacji operator przez nieuwagę na Twoje zainteresowanie może poda Ci dane abonenta do którego dzwoniłeś - o ile nie jest to prepaid.
Powrót do góry

tino2003
Moderator - GSM
Moderator - GSM

Miasto: Podkarpacie

Post#3 28 Wrz 2005 09:20   

Poprzednik wyjaśnił Ci to bardzo dobrze, ja od siebie tylko dodam że, jest to nawet trudniejsze niż on opisał. Jeżeli masz telefon z opcją czarnej listy lub z filtrem połączeń to poprostu wpisz ten numer na taką listę i nie dodzwoni się on już na Twój numer.
pozdr
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 28 Wrz 2005 09:20   

Powrót do góry

queen
Poziom 2
Poziom 2

Post#4 Post autora tematu 28 Wrz 2005 10:31   

No tak, tylko jeżeli jest to numer na kartę i nie rejestrowany to co wtedy?A więc dalej podtrzymuje pytanie: czy jest taka możliwość, aby namierzyć taki numer skurwiela skąd on dokładnie dzwoni?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 28 Wrz 2005 10:31   

Powrót do góry

ftb
Spec od GSM
Spec od GSM

Post#5 28 Wrz 2005 11:10   

myśle że operator ma możliwość zarejestrowania nr karty ,nr telefonu i gdzie nmiej -wiecej sie znajduje.Poza tym może śledzić dany nr i po karcie i po nr Imei ale to z pewnością wymaga nakazu prokuratora.Tak więc w zależności jak jest to poważne(wagę musisz ustalić sam) zgłoś sprawe na policje.
Powrót do góry

tino2003
Moderator - GSM
Moderator - GSM

Miasto: Podkarpacie

Post#6 28 Wrz 2005 12:08   

No przecież masz odpowiedzi na Twoje pytanie. Nawet jak karta jest nie zarejstrowana to można go namierzyć ale z nakazem prokuratora inaczej nie da rady.
pozdr
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 28 Wrz 2005 12:08   

Powrót do góry

matiksm
Poziom 18
Poziom 18

Post#7 28 Wrz 2005 12:42   

no ewentualnie zglos sie do Rudkowskiego;]
a tak naprawde to jak gosc ma telefonna karte to nic nie zrobisz, bo prokuratura czy policja nie bedzie sprwdzala blachej sprawy, chyba ze chodzilo by o porwanie, powazne zastraszania.
Powrót do góry

Paweł_swobodny
Poziom 17
Poziom 17

Post#8 02 Paź 2005 21:48   

Krótko mówiąc :- możliwość namierzenia jest ale nie dokonasz tego sam i nie dokona tego policja gdy chodzi o głupi kawał (nie dotyczy alarmów bombowych). Jeżeli gość zadzwoni z informacją o bombie to nawet gdy zadzwoni z telefonu zabawki to także go znajdą !
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Ogólny Techniczny -> Jak zlokalizować (namierzyć) numer telefonu?
Strona 1 z 1