Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Programowanie kluczyka Passat B5

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> Programowanie kluczyka Passat B5
Autor
Wiadomość
komismaja
Spec od GSM
Spec od GSM

Miasto: Konin

Post#1 Post autora tematu 06 Paź 2005 17:27   

Programowanie kluczyka Passat B5

Mam passata b5 98'. Problem jest w tym ze pilot od centralnego zamka nie działa, (kluczyk scyzoryk, bateria ok). Wie ktoś może jak sie go programuje? To jest nowy kluczyk ponieważ stary zginął. Immobilaizer jest zrobiony tylko jeszcze pilot nie chce działać!!!! Czy do tego potrzebny jest jakiś sprzęt czy wystarczy zaprogramować jak np. w BMW??? pozdr.
Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc!

Post był raportowany.
Nie używaj dużych liter w tytule -->REGULAMIN pkt 10.9.
Popraw błędy i interpunkcję. Użyj przycisku PISOWNIA -->REGULAMIN pkt 15. [hefid]

Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 06 Paź 2005 17:27   

Powrót do góry

JAFO
Poziom 19
Poziom 19

Miasto: NLI

Post#2 06 Paź 2005 21:48pomocny post - solucja   

Re: PROGRAMOWANIE KLUCZYKA PASSAT B5

Poczytaj sobie. :D

Niestety, pomimo zabiegów wsysa punkty.

Załączniki:
Powrót do góry

spigi0
Poziom 8
Poziom 8

Miasto: pszczyna

Post#3 10 Lis 2007 22:45   

Witam próbowałem zaprogramować kluczyk wg powyższej instrukji i fakt ruszyło mi to ale kiedy próbowałem zrobić to jeszcze raz to sie juz nie dało i na dziń dzisijszy moje zdalne sterowanie nie chodzi.
czy musze odczekać jakiś czas zeby znowu probować zaprogramować kluczyk???
programowanie kluczyka odbywalo sie w nastepujący sposób
obróciłem kluczyk w drzwiach 3 razy w kierunku otwarcia po czym nacisnołem przycisk zamkniecia + 3 razy otwarcia zwolnilem przycisk zamkniecia.
i wtedy kluczyk zacząl mi dzialac ale za krótko wiec pokrecilem trymerem kiedy poskladalem ten kluczyk to juz nie dzialal...
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 10 Lis 2007 22:45   

Powrót do góry

asiamw
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: Tarnów

Post#4 01 Maj 2008 10:26   

masz może instrukcje programowania kluczyka w passacie b5 bo ja mam tez z tym problem. Jeśli tak to proszę prześlij na joanna_2007(malpa)intaria.pl
Powrót do góry

Seweryn01
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: Orzesze

Post#5 04 Lip 2008 16:55   

A mam takie pytanie czy jeśli kluczyk jest rozkodowany dioda led świeci ciągle w pilocie? Bo ostatnio kolego podjechał z autem gdzie nie działał centralny z pilota. Podobno wymienił baterie i od tego zcasu dioda świeci ciagle w pilocie. nie wiem czy przypadkiem nie podłączył zasilania na odwrót i nie unicestwił elektroniki pilota.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 04 Lip 2008 16:55   

Powrót do góry

Pawel wawa
Moderator Samochody
Moderator Samochody

Miasto: Warszawa

Post#6 04 Lip 2008 18:16   

Prosta sprawa rozbierz kluczy i zobacz, stawiam na źle poskładany, dioda nie ma prawa sie świecić stale.
Powrót do góry

Seweryn01
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: Orzesze

Post#7 04 Lip 2008 18:30   

No zaglądałem na to juz. Mikrostyki są sprawne. Zasilanie tez wygląda na prawidłowo podpięte ( według sygnaturek) A jednak świeciła dalej. Na dzien dzisiejszy nie ma pilota przy sobie. Jesli sie będe z nim widział to wezmę płytkę i przemierzę tam te tranzystory moze któryś padł a nie akurat ten układ scalony.
Powrót do góry

raasia
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: olkusz

Post#8 22 Paź 2008 00:18   

Re: Programowanie kluczyka Passat B5

Świecąca dioda - myślę że kluczyk jest uszkodzony, dioda powinna migać - raczej nie ma to nic wspólnego z komfortem
Powrót do góry

Lips
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Toruń

Post#9 13 Gru 2008 09:51   

Witam mam pytanko w instrukcji napisane jest ze podczas kodowania kluczyka musi być on najpierw umieszczony w zamku kierowcy,więc co zrobić jeśli ten zamek nie działa czy można użyć zamek od strony pasażera???Dodam jeszcze że zachowanie kluczyka po włożeniu 2baterii(CR 2016) jest co najmniej dziwne bo dioda w nim raz świeci się na stałe a podczas przyciskania przycisków otwierania lub zamykania gaśnie mruga po czym znowu świeci sie na stale dziwne to ale tak jest,jeśli ktoś ma chwile na udzielenie odpowiedzi na moje pytanie to wielkie dzięki Pozdrawiam.
Powrót do góry

seba24
Poziom 17
Poziom 17

Miasto: wejherowo

Post#10 13 Gru 2008 11:17   

łatwo robi sie to vagiem
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 13 Gru 2008 11:17   

Powrót do góry

Lips
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Toruń

Post#11 16 Gru 2008 20:15   

Dzięki za odpowiedz, raczej dam naprawić zamek kierowcy bo ani kabla ani oprogramowania nie mam.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> Programowanie kluczyka Passat B5
Strona 1 z 1