Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Mam problem z alarmem AMPIO BP - każdy może go rozbroić

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Zabezpieczenia Pojazdów -> Mam problem z alarmem AMPIO BP - każdy może go rozbroić
Autor
Wiadomość
kuba8216
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: Lublin

Post#1 Post autora tematu 14 Paź 2005 10:33   

Mam problem z alarmem AMPIO BP - każdy może go rozbroić

Witam. Mam problem z alarmem Ampio BP. Mam Volvo V40 z oryginalnym pilotem od centralnego zamka . W samochodzie jest zabezpieczenie żeby nie zamknąć centralnego jeżeli są otwarte któreś drzwi (po naciśnięciu pilota przy otwartych drzwiach rygle sie odbijają i centralny się otwiera , ponieważ krańcówka daje impuls). Zamontowałem Ampio BP i niestety każdy "złodziej " może go rozbroić rozwalając zamek albo wybijając szybę i otwierając centralny od środka bo wtedy alarm sie rozbraja . Jak można to obejść albo co można innego zrobić ?????
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 14 Paź 2005 10:33   

Powrót do góry

Remik71
Poziom 19
Poziom 19

Post#2 14 Paź 2005 10:45   

Re: Mam problem z alarmem AMPIO BP - każdy może go rozbroić

Zawsze montuję ampio z pilotami, bo też tak myślę jak Ty. Może ktoś podpowie coś ciekawego, bo sterowanie oryginalnym pilotem od auta jest rozwiązaniem bardziej eleganckim, wielu klientów tak chce.
Pozdr.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 14 Paź 2005 10:45   

Powrót do góry

Robert H
Poziom 18
Poziom 18

Miasto: Śląsk

Post#3 14 Paź 2005 21:49   

Ja montuje alarmu bezpilotowe i sygnały podpinam też pod siłownik, ale jednocześnie podpinam przewody blokujące. Czyli alarm potrzebuje dwa sygnały jednocześnie żeby się rozbroił. Np napięcie pojawiające się na siłowniku i napięcie np kierunkowskazów, które idą ze sterownika. Niestety nie znam alarmów Ampio BP i nie wiem czy ma takie wyprowadzenia do blokowania.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 14 Paź 2005 21:49   

Powrót do góry

maestro11
Poziom 12
Poziom 12

Post#4 14 Paź 2005 23:11   

Mysle ze najprostrzym rozwiązaniem będzie odłączenie przewodu otwierania od krancowki silownika-mastera. Wtedy jednak podczas otwierania kluczem nie zadziała centralny (ale kto otwiera kluczem mając pilota). Zamyanie bedzie dzialo normalnie.
Powrót do góry

Mich@el
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: Zachodniopomorskie

Post#5 14 Paź 2005 23:16   

Witam,dwa białe przewody wychodzące z centralki(patrz instrukcja montażu) jeden podepnij do władki-impuls otwórz,drugi przycisk w kabinie-impuls otwórz.następnie wejdż do opcji-uczenie sygnałów zamka.
tel. 501 243-880 Michał.
Pozdrawiam
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Zabezpieczenia Pojazdów -> Mam problem z alarmem AMPIO BP - każdy może go rozbroić
Strona 1 z 1