X

Mam problem z alarmem AMPIO BP - każdy może go rozbroić

kuba8216 14 Oct 2005 10:33
  • #1 14 Oct 2005 10:33
    kuba8216
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    Witam. Mam problem z alarmem Ampio BP. Mam Volvo V40 z oryginalnym pilotem od centralnego zamka . W samochodzie jest zabezpieczenie żeby nie zamknąć centralnego jeżeli są otwarte któreś drzwi (po naciśnięciu pilota przy otwartych drzwiach rygle sie odbijają i centralny się otwiera , ponieważ krańcówka daje impuls). Zamontowałem Ampio BP i niestety każdy "złodziej " może go rozbroić rozwalając zamek albo wybijając szybę i otwierając centralny od środka bo wtedy alarm sie rozbraja . Jak można to obejść albo co można innego zrobić ?????
  • #2 14 Oct 2005 10:45
    Remik71
    Level 23  
    Helpful post? (0)
    Zawsze montuję ampio z pilotami, bo też tak myślę jak Ty. Może ktoś podpowie coś ciekawego, bo sterowanie oryginalnym pilotem od auta jest rozwiązaniem bardziej eleganckim, wielu klientów tak chce.
    Pozdr.
  • #3 14 Oct 2005 21:49
    Robert H
    Level 20  
    Helpful post? (0)
    Ja montuje alarmu bezpilotowe i sygnały podpinam też pod siłownik, ale jednocześnie podpinam przewody blokujące. Czyli alarm potrzebuje dwa sygnały jednocześnie żeby się rozbroił. Np napięcie pojawiające się na siłowniku i napięcie np kierunkowskazów, które idą ze sterownika. Niestety nie znam alarmów Ampio BP i nie wiem czy ma takie wyprowadzenia do blokowania.
  • #4 14 Oct 2005 23:11
    maestro11
    Level 14  
    Helpful post? (0)
    Mysle ze najprostrzym rozwiązaniem będzie odłączenie przewodu otwierania od krancowki silownika-mastera. Wtedy jednak podczas otwierania kluczem nie zadziała centralny (ale kto otwiera kluczem mając pilota). Zamyanie bedzie dzialo normalnie.
  • #5 14 Oct 2005 23:16
    Mich@el
    Level 15  
    Helpful post? (0)
    Witam,dwa białe przewody wychodzące z centralki(patrz instrukcja montażu) jeden podepnij do władki-impuls otwórz,drugi przycisk w kabinie-impuls otwórz.następnie wejdż do opcji-uczenie sygnałów zamka.
    tel. 501 243-880 Michał.
    Pozdrawiam
  Search 4 million + Products
Browse Products