Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Amica-zapalarka gazu

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> AGD Serwis -> AGD Kuchnie -> Amica-zapalarka gazu
Autor
Wiadomość
tico
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: Wielkopolska

Post#1 Post autora tematu 16 Paź 2005 12:23   

Amica-zapalarka gazu

Witam.
Mój problem jest następujący:
Otóż w kuchence Amica dwa palniki zapalają się dobrze, a dwa jak im się poboba. Rozebrałem całą kuchenkę, oczyściłem porcelanki, grzybki i problem na pół dnia zniknął. Niestety wieczorem znowu to samo. Dwa działają, a dwa nie. Rozebrałem znowu kuchnię i zamieniłem kable miejscami na generatorze iskier (mifleks, 4 wyścia, turkusowy) zawsze dwa działają ok., a dwa jak im się chce. Zauważyłem, że iskra na tych dwóch które raz działają, a raz nie, jest jakby słabsza; wpada jakby w kolor czerwonawy, nie jest tak wyrazista niebieska jak pozostałe dwie. Jak lekko przechylę porcelanki w stronę palnika, to iskra jakby była "lepsza". W wyszukiwarce znalazłem dwa podobne tematy i doczytałem, że będę musiał chyba wymienić generator iskier. Jednak proszę o radę zanim kupię nowy, może jeszcze jest jakieś inne wyjście z sytuacji, może jeszcze coś należy przeczyścić? lub coś wykonać aby się upewnić, że winny jest generator. Dziekuję z góry za jakiekolwiek podpowiedzi w temacie.

skryn
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 16 Paź 2005 12:23   

Powrót do góry

jojo2000
Poziom 10
Poziom 10

Miasto: Sam chciałbym wiedzieć .....

Post#2 16 Paź 2005 12:44pomocny post - solucja   

Re: Amica-zapalarka gazu

Do wymiany generator iskrowniczy, na pewno, nie ma sie co zastanawiać, nie jest taki drogi http://www.czesciagd.pl/product_info.php?products_id=32742
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 16 Paź 2005 12:44pomocny post - solucja   

Powrót do góry

skryn
Poziom 26
Poziom 26

Miasto: Pomorze Środkowe

Post#3 16 Paź 2005 12:47pomocny post - solucja   

Amica-zapalarka gazu

Kup nowy generator iskier i będzie po problemie. Nowe są nieco inne od pierwowzoru, ale na pewno pasują i są lepsze. A cena nie jest znowu tak wysoka, coś ok. 25PLN.
Pozdrawiam.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 16 Paź 2005 12:47pomocny post - solucja   

Powrót do góry

tico
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: Wielkopolska

Post#4 Post autora tematu 06 Lut 2006 12:38   

Re: Amica-zapalarka gazu

Witam i przepraszam że nie zakończyłem tematu oczywiście pomogła wymiana generetora iskier na nowy. Dziekuję za pomoc i pozdrawiam.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> AGD Serwis -> AGD Kuchnie -> Amica-zapalarka gazu
Strona 1 z 1