Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Jak zablokowac skradziony telefon kupiony z 2 reki

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Serwis -> Jak zablokowac skradziony telefon kupiony z 2 reki
Autor
Wiadomość
Speedo1544
Poziom 13
Poziom 13

Miasto: Sosnowiec

Post#1 Post autora tematu 19 Paź 2005 10:13   

Witam interesuje mnie jak zablokowac telefon ktory byl np kupiony od kumpla z allegro itp itd Ztego co sie dowiadywalem w ORANGE to potrzebne sa dokumenty zakupowe gwarancja paragon ale przeciez jak fon jest kupiony na allegro lub od kumpla to nie mamy paragonu a zadko kiedy mamy komplet dokumentow i co wtedy ??
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 19 Paź 2005 10:13   

Powrót do góry

NOOKIA
Poziom 21
Poziom 21

Miasto: Krajenka

Post#2 19 Paź 2005 10:28   

i wtedy go nie zablokujesz przecież wiadomo że bez żadnych dokumentów żadna sięć ci nie zrobi bloka na dany telefon bo jeśli była by taka możliwość to jabym mógł sobie pójść do bióra obsłógi wymyslić sobie jakiś kod i zablokowali by komyś telefon(pomimmo że miałby wszystkie dokumenty) tak więc nie ma możliwości blokowania tela bez dokumentów
Powrót do góry

bialyziom
Poziom 19
Poziom 19

Post#3 19 Paź 2005 10:29   

Re: Jak zablokowac skradziony telefon kupiony z 2 reki

Z tego co mi wiadomo mozna zablokowac telefon kupiony w abonamecie (i chyba na karte) na twoje nazwisko. Dotego zeby zablokowac telefonik musisz Pokazac jakis dokument z policji ze zglosiles kradziez, oraz paragon i pudelko. Czyli to nie jest takie proste jak by sie wydawalo. A jak kupiles telefon z allegro to ty napewno go nie zablokujesz.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 19 Paź 2005 10:29   

Powrót do góry

Speedo1544
Poziom 13
Poziom 13

Post#4 Post autora tematu 19 Paź 2005 10:36   

No to co zrobic poprostu rozlozycz rece i isc kupic nastepnego fona przeciez to jest chore
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 19 Paź 2005 10:36   

Powrót do góry

bialyziom
Poziom 19
Poziom 19

Post#5 19 Paź 2005 10:38   

Na to wychodzi. Idz do sieci i sie jeszcze dokladnie spytaj. Ale na 99% tak jest bo mojej kolezance walneli fona i mniala do niego wszystko a nie mogla go zablokowac.
Powrót do góry

groovee
Poziom 18
Poziom 18

Miasto: Gorzów Wlkp.

Post#6 19 Paź 2005 10:59   

Trzeba miec paragon.... Mialem wszystko oprocz niego i nie chcieli zablokowac.... :/

Zastanawia mnie czy nawet gdybym go mial to byloby cos na nim wogole jeszcze widac:P

Pozdr!
Powrót do góry

Speedo1544
Poziom 13
Poziom 13

Post#7 Post autora tematu 19 Paź 2005 11:32   

To znaczy ze jak nam ktos buchnie fona kupionego z 2 reki to mozemy juz zapomniej o nim bo zgaszajac to na policje siedzimy tam z 2-3 h a po 2 tygodniach przychodzi nam ze sprawa zostaje zamknieta a zlodziej cieszy sie z fona za FREE zastanawia mnie teraz jedno jak to mozna zmienic czy to jest tylko wymysl naszch kochanych sieci komorkowych czy takie jest glupie prawo w tym kraju :cry:
Powrót do góry

slawko_k
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Podkarpackie

Post#8 19 Paź 2005 14:36   

Cytat:
isc kupic nastepnego fona przeciez to jest chore

to nie jest chore. juz ci napisali koledzy ze tak jest.

moja propozycja to napisz do goscia z allegro zeby oddal kase skoro sprzedal kradziony. jak nie to na policje. fona zabiora ale przynajmniej sprzedawca bedzie mial klopoty.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 19 Paź 2005 14:36   

Powrót do góry

garni
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: Koszalin

Post#9 19 Paź 2005 16:57   

slawko_k napisał:
Cytat:
isc kupic nastepnego fona przeciez to jest chore

to nie jest chore. juz ci napisali koledzy ze tak jest.

moja propozycja to napisz do goscia z allegro zeby oddal kase skoro sprzedal kradziony. jak nie to na policje. fona zabiora ale przynajmniej sprzedawca bedzie mial klopoty.

Kolega chyba nie zrozumial. Autorowi tego posta buchnieto telefon do ktorego nie ma dokumentow i nie moze go zablokowac w sieci.
Swoja droga to jestem ciekawy jak zareagowalaby Idea (juz Orange) na wiesc ze chce zablokowac telefon ktory wygralem w konkursie w ich sieci- nie mam przeciez paragonu ani nic w tym stylu. Jedynie pokwitowanie odbioru przesylki.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Serwis -> Jak zablokowac skradziony telefon kupiony z 2 reki
Strona 1 z 1