Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Włącznik i Wyłącznik czasowy POMOCY !!!

Yellow21 28 Paź 2005 12:45
  • #1 28 Paź 2005 12:45
    Yellow21
    Poziom 11  

urzywalem do czasu kiedy sie zalal wodą włącznik i wyłacznik czasowy
    Saia typy: KOL311H7MRVPN00 i KOL321H7MRVPN00 nie znam sie na nich ale szukam czegoś podobnego co załączło by mi urządzenie na 4 minuty potem odłączenie i po godzinie znowu. PS: czy te wyłączniki dalo by sie jakos naprawic ? w srodku sama elektronika.

• #2 28 Paź 2005 13:44
    Telex
    Poziom 25  

Te czasówki są normalnie dostępne w sprzedaży. Możesz również użyć jednej (podwójnej czasówki) np PCU-520 (praca cykliczna, dwa niezależne czasy zał. i wyłączenia)

www.fif.com.pl

. Nie używaj tylko jako przegjądarki Opery - bo ta strona z tą przeglądarką nie działa (już przedstawiciel tej firmy dostał odemnie kilka miłych słów) :D

• #4 28 Paź 2005 17:13
    Yellow21
    Poziom 11  

Sprawdzałem przed chwilą allegro i są takie przekaźniki typu RTx-41 co możecie o nich powiedzieć i czy nadały by się do moich potrzeb
    z góry dziekuje

• Pomocny post
    #5 28 Paź 2005 23:38
    Telex
    Poziom 25  

Osobiście do Rtx'ów mam obrzydzenie, za często padają. Stare Rtx'y jeszcze częściej padają. RTs'y były lepsze (ci co jeszcze je pamiętają wiedzą o co chodzi).

• #6 30 Paź 2005 14:08
    fantasta
    Poziom 29  

A jak dla mnie kazde RTx`y sa OK. Uzywam ich w maszynach do sterowania stycznikiem pompy smarowania. Maja szerokie zakresy i jak ktos ma glowe na karku mozna je fajnie modyfikowac ;)

• #7 30 Paź 2005 15:38
    ImPuLs
    Poziom 22  

Odnośnie RTx to używałem (od ok. 13 lat) i używam. Przez w/w okres miałem tylko kilka awarii. Najczęściej są to awarie b.proste do usunięcia.
    Przed zastosowaniem trzeba zorientować się co do budowy wewnętrznej RTx. Np. Przy układach gdzie mogą wystąpić przepięcia stosuj RTx z transformatorkiem wewnątrz. Te z zasilaczem RC są podatne na przepięcia i potrafią strzelać w nich diody w mostku. W przypadkach gdy przy pracy nie występują przepięcia mogą być stosowane wszystkie typy.

• #8 16 Lis 2005 12:05
    Yellow21
    Poziom 11  

czy te RTX-y można tak ustawić :
    włącz na 4 minuty - wyłącz przerwa 60 miut
    tak cyklicznie i jak je ustawic i podłączyć

• Pomocny post
    #9 16 Lis 2005 13:12
    fantasta
    Poziom 29  

Yellow21 napisał:
    czy te RTX-y można tak ustawić :
    włącz na 4 minuty - wyłącz przerwa 60 miut
    tak cyklicznie i jak je ustawic i podłączyć

Tak mozna tak ustawic. Masz tam dwie sekcje. Czas zalaczenie i czas przerwy miedzy zalaczeniami. Czyli np ustawiasz sobie T1- 4min a T2 - 60 min i chodzi jak chciales.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty