Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search | Register | Log in

Czy moge zwrocic telefon do komisu?

Main Page -> Forum Index -> Generally ->Czy moge zwrocic telefon do komisu? Post new topic  Reply to topic 
Author
Hide the left column
Show left column Message
Misio89
Level 20
Helped: 15
Post rating: 5
Misio89
Level 20
Post#1 17 Nov 2005 08:07  Topic author   

Witam wczoraj kupilem w komisie nokie 3510i nie zauwazylem tego w komiesie ze w tej nokii wyswietlacz jest ciemny tzn mam druga w domu i ta druga swieci o wiele jasniej niz ta co kupilem. I moje pytanie czy jak pojde z nia do tego komisu i powiedziec ze to jest wada ze w niedalekiej przyszlosci moze sie popsuc. Czy moze powiedziec jeszcze ze sie wylacza albo ze sie zawiesza? Czy powiedza ze trtzeba bylo wczesniej patrzec a nie kupywac. Bo chyba jest cosa takiego ze mozna zwrocic towar w ciagu 7 dni ale nie wiem czy to prawda .
pozdrawiam

Dodano po 15 [minuty]:

zapomnialem dodac ze jak biore ta nokie co kupilem i swoja to ta kupiona ma o 1 lub 2 kreski zasieg mniejszy od mojej . A gdy sie pytalem czy sa jakies wady telefonu to pani sprzedawczyni powiedziala ze telefon jest sprawny w 100%

Helpful post? + 0
Back to top

Google Adsense
Google

Back to top
p4v3u
Level 27
Helped: 46
p4v3u
Level 27
Post#2 17 Nov 2005 08:16    

hmmm, tak to jest jak sie kupuje w komisie :[
ale:
napewno musza przyjac wadliwy pordukt, bo chyba jest to zagwarantowane przez federacje konsumentow.

wiem ze sprawa podswietlewnia, to kwestia versji softu, ja mam np. 05.30 19.03.04 i w mojej wyswietlacz i podswieltneie swieci mocniej niz w tych starych, sprzedawanych z granatowymi obudowami. [moja ma jasna, kolor ceizko okreslic, front panel moze szampan, taki jak byl 6310 kiedys
pozdr.
p4

Helpful post? + 0
Back to top
Post new topic  Reply to topic     Main Page -> Forum Index -> Generally -> Czy moge zwrocic telefon do komisu?
Page 1 of 1

Similar topics to czy moge zwrocic telefon do komisu?

Czy moge wymienic telefon w salonie ? (2)
Samochod na raty z komisu dla osob pracujacych po za granica polski (4)

Switch to mobile version Switch to version for desktops

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Editors || Contact for companies || Contact

Page generation time: 0.081 seconds