Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Czy moge zwrocic telefon do komisu?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Ogólnie -> Czy moge zwrocic telefon do komisu?
Autor
Wiadomość
Misio89
Poziom 18
Poziom 18

Miasto: Miedzyrzec Podlaski

Post#1 Post autora tematu 17 Lis 2005 09:07   

Witam wczoraj kupilem w komisie nokie 3510i nie zauwazylem tego w komiesie ze w tej nokii wyswietlacz jest ciemny tzn mam druga w domu i ta druga swieci o wiele jasniej niz ta co kupilem. I moje pytanie czy jak pojde z nia do tego komisu i powiedziec ze to jest wada ze w niedalekiej przyszlosci moze sie popsuc. Czy moze powiedziec jeszcze ze sie wylacza albo ze sie zawiesza? Czy powiedza ze trtzeba bylo wczesniej patrzec a nie kupywac. Bo chyba jest cosa takiego ze mozna zwrocic towar w ciagu 7 dni ale nie wiem czy to prawda .
pozdrawiam

Dodano po 15 [minuty]:

zapomnialem dodac ze jak biore ta nokie co kupilem i swoja to ta kupiona ma o 1 lub 2 kreski zasieg mniejszy od mojej . A gdy sie pytalem czy sa jakies wady telefonu to pani sprzedawczyni powiedziala ze telefon jest sprawny w 100%
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 17 Lis 2005 09:07   

Powrót do góry

p4v3u
Poziom 21
Poziom 21

Miasto: z lasu

Post#2 17 Lis 2005 09:16   

hmmm, tak to jest jak sie kupuje w komisie :[
ale:
napewno musza przyjac wadliwy pordukt, bo chyba jest to zagwarantowane przez federacje konsumentow.

wiem ze sprawa podswietlewnia, to kwestia versji softu, ja mam np. 05.30 19.03.04 i w mojej wyswietlacz i podswieltneie swieci mocniej niz w tych starych, sprzedawanych z granatowymi obudowami. [moja ma jasna, kolor ceizko okreslic, front panel moze szampan, taki jak byl 6310 kiedys
pozdr.
p4
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Ogólnie -> Czy moge zwrocic telefon do komisu?
Strona 1 z 1