X
  • #1 20 Nov 2005 03:14
    Colos
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    hej może wspólnie zaprojektowalibyśmy urządzenie do depilacji metodą elektroagulacji tj prądem o dużej częśtotliwości rzędu 13.56 MHz.
    Jeśli ktoś wyraziłby chęc podziałania to piszcie.
  • #2 20 Nov 2005 09:55
    duzamasa
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    Myślę że większy będzie problem ze znalezieniem chętnego "królika" do testów :wink:
  • #3 20 Nov 2005 10:55
    Colos
    Level 10  
    Topic author Helpful post? (0)
    hehehe i ja też tak myśle, ale w granicach bezpieczeństwa możemy sie śmiało poruszać bez obaw że się komuś coś przyklrego stanie. Licze że wkoncu temat się rozwinie. Tak przygotowane urządzonko może leczyć także inne dolegliwości skórne, nei tylko pozbywać sietrwale(co jest chyba anjważneijsze) owłosienie, ale take wszelkie przebarwienia skórne wypryski itp.

Dodano po 1 [minuty]:

soree za ewentualne błędy w pisaniu, klawiatura poklejona wczorajszą kawą nei najlepiej nadaje sie do pisania :cry:
  • #4 20 Nov 2005 11:08
    marek_Łódź
    Level 36  
    Helpful post? (0)
    duzamasa wrote:
    "królika" :wink:
    Eksperymenty na "zwierzętach" są niemoralne. Jeśli już koniecznie chcemy kogoś razić prądem, to człowieka, a najlepiej samego-siebie :wink:

Masz jakieś parametry tego prądu? W sumie można by delikwenta postawić w okolicy anteny nadajnika KF. Czy wszyscy krótkofalowcy są łysi?
  • #5 20 Nov 2005 11:59
    Colos
    Level 10  
    Topic author Helpful post? (0)
    hehe ja myśle że Ci panowie mają odpowiednie wdzianko i na głowe.
    a co do parametrów wiem tyle że f=10.56Mhz :D ok 15 sekund ma przepływać przez włos. Kurcze reszty parametrów szukam, ale jak to internet troche czasu zajmie:D
  Search 4 million + Products
Browse Products