Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 21 Lis 2005 23:46
    mistral99
    Poziom 12  

Witam
    Mój brat od niedawna jest posiadaczem VW Golfa z 99 roku.
    Wersja nie jest zbyt bogata i z racji tego w tylnych drzwiach brakuje glosnikow.
    Kupil glosniki i chcial je tam zamontowac,ale nie wie jak dostac sie pod tapicerke, zeby je zalozyc.
    Chodzi mi o te duze głośniki - nie o tweetery.

Prosze o wskazowki.

Czy trzeba zdejmowac caly boczek, czy jest jakis inny sposob na montaz glosnikow?(???)

Po co tyle ozdobników (?) dbajmy o wygląd i poziom forum. Sady

• #2 21 Lis 2005 23:50
    beata pn
    Poziom 12  

Musisz zdemontowac całą taricerke.Na wyposarzeniu musisz sobie kupic torksy :-))

• #3 22 Lis 2005 00:32
    mistral99
    Poziom 12  

CO mam kupic?? :-) Jasnie prosze :-)

I czy trudno jest zdjac boczek????

• #4 22 Lis 2005 10:00
    Slawek J
    Poziom 30  

Jak zaczniesz rozbierac ta tapicerke to powinienes sie zorientowac co to sa torksy. Chociaz na twoim miejscu dalbym komus zarobic i niech sciagnie tapicerke nie uszkadzajac jej . Tak na marginesie mam nadzieje ze za glebokich glosnikow nie kupiles bo ci sie wtedy szyba nie bedzie otwierac.
    Pozdrawiam.

• #5 09 Maj 2006 09:03
    koperr
    Poziom 10  

a więc tak:
    1. odkręcić 2 wkręty na dole tapicerki
    2. odkręcić wkręty rączki zamykaniao i odpiąć korbkę szyby
    3. pociąnąć boczek - wyskoczy z zczepów
    4. wysunąć boczek z litwy przy szybie
    5. odpiąć klamkę wewnętrzną - pociągnąć linkę, wysunąć zabezpieczenie i wypiąć zaczep z klamki
    6. boczek zdjęty
    7. montaż w odwrotnej kolejności

• #6 09 Maj 2006 13:13
    Usunięty
  • #7 09 Maj 2006 13:16
    norbert.s.

VIP Zasłużony dla elektroda

musisz kupić plastikowe redukcje-podstawy do golfa4 na głośnik 16.5cm trzymające głośniki,oraz siatki z dziurkami przepuszczającymi dzwięk[fabryczne są pełne] no i doprowadzić instalację bo w raczej jej tam nie masz.

• #8 10 Maj 2006 12:42
    Z.B.
    Poziom 16  

Przeczytaj uważnie posty j/w.najlepiej kup głośniki do tego modelu lub passata(są takie same),bedziesz miał w komplecie wkrety i dystanse(plastikowe z otworami do mocowania i głośnika)-bez nich bedzie krucho,no i oczywiscie maskownice na drzwiach to atrapy,trzeba dokupic nowe-sprawdzisz pod światło-lity plastik bez prześwitu.Najgorsze ,że nie bedzie przewodów w drzwiach,więc trzeba dołożyć,no i kostka iso może być na dwa głosniki a nie na 4(fabryczna!).Więc bardzo duzo pracy,długie popołudnie albo lepiej.Powodzenia!

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty