X

DVD - problem - brak dĽwięku

Yanush 23 Nov 2005 17:17
  • #1 23 Nov 2005 17:17
    Yanush
    Level 18  
    Helpful post? (0)
    Witam
    Zainstalowałem sobie InterVideo WinDVD v.7.0.27.66 Platinum i niby wszystko gra ale nie do końca... film się odtwarza ale bez dĽwięku :(
    Mam kilka filmów pt. "Co ludzie powiedz±" (uwielbiam angielski humor :-))niegdy¶ dodawanych do jakiej¶ gazety i wszystkie odtwarzaj± się bez dĽwięku. Podejrzałem co jest na płycie i tak- s± dwa katalogi VIDEO_TS i AUDIO_TS. O ile w katalogu VIDEO_TS s± różne pliki xxx.bup, xxx.vob, xxx.ifo tak w katalog AUDIO_TS jest pusty. Czy wszystkie płyty s± ZŁE ?
    System XP SP2, karta dĽwiękowa AC97 (zintegrowana na płycie ECS)
    Pozdrawiam i dziękuję za pomoc
    Yanush
  • #2 23 Nov 2005 17:40
    devil80
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    AUDIO_TS zawsze jest pusty je¶li jest film na dvd;)może masz co¶ Ľle ustawione w opcjach programu,¶ci±gnij sobie power dvd;)albo media player classic
  • #3 23 Nov 2005 18:22
    tronic1
    Spec od komputerów
    Helpful post? (0)
    Z tym katalogiem Audio_TS to prawda.Jest pusty.W programie do odtwarzania ustaw Ľródło dĽwięku.
  • #4 23 Nov 2005 18:57
    Yanush
    Level 18  
    Topic author Helpful post? (0)
    tronic1 wrote:
    Z tym katalogiem Audio_TS to prawda.Jest pusty.W programie do odtwarzania ustaw Ľródło dĽwięku.

Zał±czam zrzut, czy możesz mi wskazać o jakie Ľródło chodzi ?
    Pozdrawiam
    Yanush
  • #5 25 Nov 2005 09:14
    aliem
    Level 12  
    Helpful post? (0)
    A czy w przypadku słuchania z audio cd też nie ma dĽwięku?? Je¶li tak to pewnie nie masz (lub masz nie podł±czony) kabelek ł±cz±cy napęd z kart± dĽwiękow±. Czasami sie to trafia.
  • #6 25 Nov 2005 12:26
    Yanush
    Level 18  
    aliem wrote:
    A czy w przypadku słuchania z audio cd też nie ma dĽwięku?? Je¶li tak to pewnie nie masz (lub masz nie podł±czony) kabelek ł±cz±cy napęd z kart± dĽwiękow±. Czasami sie to trafia.

Witam!
    Dzięki, ale mnie się to nie "trafiło" ;-)
    Przepraszam, że nie nadmieniłem choć teraz widzę, że to istotny w±tek.
    Otóż wszystkie DiVX-y, Mp3, audio i inne wydaj± prawidłowe dĽwięki, problem jest tylko i wył±cznie w odtwarzaniu tych 4 (bo tyle ich mam) płyt DVD z serii "co ludzie powiedz±" :-(
    Pozdrawiam
    Yanush
  • #7 01 Dec 2005 06:26
    Yanush
    Level 18  
    Witam ponownie :-)
    Zainteresowanych informuję, że poradziłem sobie z problemem :D Odinstalowałem WInDVD, zainstalowałem PowerDVD i po kłopocie !
    Od tamtej pory każdy odtwarzany film nie tylko widać ale i słychać ;-)
    Dzięki za podpowiedzi, moderatora za¶ proszę o zamknięcie tematu...
    Pozdrowionka
    Yanush
  Search 4 million + Products
Browse Products