Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 04 Gru 2005 14:47
    sawus
    Poziom 2  

Witam wszystkich.
    Poszukuję -VW PASSAT B5 instrukcja obsługi po polsku.
    Jesli ktoś ma byłbym niezmiernie wdzięczny za przesłanie lub podanie linka, gdzie mogę takową znaleźć.
    Pozdrówka.:D

• #4 24 Cze 2006 12:42
    groszek27
    Poziom 10  

hej no ja tez szukam tej instrukcji i natej stronce co podałes to trzeba miec 10 postów niiestety tyle nie mam a nie chce pisac bzdur zeby miec tyle postów.Moż ktos mi to podesłać na maila.Z góry wielki dzieki

• #5 07 Wrz 2006 10:19
    kaja0127
    Poziom 1  

Hej też jestem poszukiwaczem tejże instukcji do B5 i gdyby ktoś miał to się polecam i moją skrzynkę pocztową oczywiście. Z góry dzięki serdeczne

• #6 29 Wrz 2006 10:19
    majeranek69
    Poziom 1  

Też jestem poszukiwaczem tejże instukcji do B5 i gdyby ktoś miał to się polecam i moją skrzynkę pocztową oczywiście. Z góry dzięki serdeczne

• #7 04 Paź 2006 21:47
    marcin1010
    Poziom 11  

Witam. Ja rowniez poszukuje polskiej instrukcji do passata b5. Za pomoc z gory dziekuje

Dodano po 59 [minuty]:

Witam. Znalazlem instrukcje do passata b5 na forum
    http://www.forum.vw-passat.pl
    w dziale download (nie trzeba miec punktow i postow)
    Pozdrawiam

• #8 12 Lut 2007 15:51
    stanley45
    Poziom 1  

witam
    Może ktoś mi pomoże w zdobyciu instrukcji obsługi do vw passat z 2003r Kombi, 1.9 TDI (130 KM) w języku polskim.
    Będę niezmiernie wdzięczna

• #9 10 Mar 2007 21:44
    szklista
    Poziom 1  

witam:) potrzebuję instrukcję jak wykasować "serwice inspect" vw passat b5. czy ktoś mógł by mi pomóc? proszę o kontakt na numer gg: 4827751 :) z góry dzięki:)

• #10 08 Kwi 2007 21:43
    klaudeczek2
    Poziom 1  

Czy mógł by mi ktoś wysłać ów instrukcję na e-maila. Mój e-mail: klaudeczek2(malpa)onet.eu z góry serdecznie dziękuję.

• #11 11 Kwi 2007 13:37
    john-mh
    Poziom 1  

na tej stronce podanej wyzej, gdy klikam Download, nie ma nic, a miala tam byc instrukcja obslugi Passata B5 ???????

• #13 11 Cze 2007 23:47
    pwaldi
    Poziom 2  

Witam ja równiez poszukuje instrukcji do B5,a konkretnie chodzi mi tylko o skasowanie "service" po wymianie oleju. Prosze o jakąs wskazówkę. Z góry dzięki. Pozdrawiam

• #14 12 Cze 2007 07:41
    sipowitz
    Poziom 18  

Cytat:
    VW Passat 1996-99
    przycisk X prawy i Y lewy

Inspekcja olejowa - OEL
    1. Wcisnąć i przytrzymać przycisk X,
    2. Włączyć zapłon,
    3. Zwolnić przycisk X,
    4. W polu wyświetlacza licznika kilometrów pojawiają się litery "OEL" lub "OIL",
    5. Dla modeli z zegarem cyfrowym obracać przycisk Y w prawo, aż w polu wyświetlacza pojawi się wskazanie "- - -",
    6. Dla modeli z zegarem analogowym zwolnić przycisk Y, aż w polu wyświetlacza pojawi się wskazanie "- - -",
    7. Wyłączyć zapłon.

Inspekcja serwisowa - INSP
    2. Włączyć zapłon,
    3. Zwolnić przycisk X,
    4. Wcisnąć i zwolnić przycisk X,
    5. W polu wyświetlacza licznika kilometrów pojawiają się litery "INSP",
    6. Dla modeli z zegarem cyfrowym obracać przycisk Y w prawo, aż w polu wyświetlacza pojawi się wskazanie "- - -",
    7. Dla modeli z zegarem analogowym zwolnić przycisk Y, aż w polu wyświetlacza pojawi się wskazanie "- - -",
    8. W przeciwnym wypadku wskazanie "OEL" lub "OIL" wykasować z pola wyświetlacza jak opisano wyżej,
    9. Wyłączyć zapłon.

VW Passat 1999-00

Inspekacja serwisowa
    2. Włączyć zapłon,
    3. W polu wyświetlacza licznika kilometrów pojawia sie słowo "SERVICE",
    4. Zwolnić przycisk X,
    5. Obrócić przycisk Y w prawo, w celu skasowania wskazania.

VW Passat 2000 à

1. Nacisnąć i przytrzymać przycisk X,
    2. Włączyć zapłon,
    3. W polu wyświetlacza licznika kilometrów pojawia się słowo "SERVICE",
    4. Zwolnić przycisk X,
    5. Obrócić przycisk Y w prawo, w celu skasowania wskazania,
    6. Wyłączyć zapłon.

• #15 12 Cze 2007 23:24
    pwaldi
    Poziom 2  

Bardzo dziękuje "sipowitzowi" za szybką odpowiedź mam nadzieję że sobie poradzę.Jeżeli mi sie uda to napewno napisze i się pochwalę. Jeszcze raz dzięki Pozdrowionka Agnieszka

• #16 13 Cze 2007 18:10
    pwaldi
    Poziom 2  

Hurraaaa udało sie,super sie cieszę bo nie muszę juz po każdej wymianie oleju jeździć do elektryka i robić słodkich minek prosząc go o wyzerowanie kompa.Jeszcze raz wielkie dzięki. Pozdrawiam Pa Pa
    P.S. Mam nadzieje ze może ja też będę mogła kiedys komuś w czymś pomóc. Agnieszka

• #17 13 Cze 2007 18:53
    sipowitz
    Poziom 18  

Cieszę się, że mogłem pomóc!

• #18 20 Sie 2007 21:59
    Buman
    Poziom 9  

mariusziaga Wg mnie to chciałeś sobie dodać punktów przez napisanie posta... ale to nie moja sprawa. Ja chciałbym podziękować za linki do ksiązek. Thx

• #20 13 Wrz 2007 07:42
    marcel_76
    Poziom 13  

czy ktoś mógłby mi wysłać instrukcję do passata b5 z 99 + sam naprawiam passata: marp76(malpa)op.pl
    Z góry serdecznie dziękuję wszystkim forumowiczom.

• #21 01 Paź 2007 21:19
    Wiolka.
    Poziom 1  

Ja równiez poszukuje instrukcji do B5. Będę wdzięczna za przesłanie jej na e-maila. Z góry dziękuję.

• #22 06 Paź 2007 17:56
    andrzej0305
    Poziom 1  

witam dzięki za informację o instrukcjach obsługi

• #23 10 Paź 2007 08:02
    Shel
    Poziom 27  

Witam, ja również poszukuje ksiązki obsługi do Passata B5 '98 1.9TDI, powyższe lini nie działają może ktoś mi prezśle albo poda namiary?

• #25 17 Paź 2007 06:20
    Shel
    Poziom 27  

Witam ponownie, nadal mam problem ze ścinięciem książki, ponieważ w domu tego nie ściągne, bo mam iPlusa, a w pracy mam zablokowany dostęp do rapida, mageauplod itp, działają jedynie poprzez ominięcie proxy np. przez http://www.iamunblocked.com,, ale z kolei wykrzaczają się skrypty java
    "Error : Javascript is not enabled on your browser!
    JavaScript is required to continue with your download." i dupa
    może ktoś mi to na maila prześle?
    np w dwóch częściach - pszeluga1(malpa)go2.pl, z góry dzięki

• #26 29 Paź 2007 09:26
    arturwaj
    Poziom 2  

CZEŚĆ. MAM PROŚBĘ PROSZĘ O PRZESŁANIE MI INSTRUKCJI OBSŁUGI DO PASSATA B5 1,6. Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA POMOC

Dodano po 55 [sekundy]:

SORKI. DODAJĘ ADRES: artiwaj(malpa)wp.pl

Dodano po 2 [minuty]:

CZEŚĆ. MAM PROŚBĘ: PROSZĘ O PRZESŁANIE MI INSTRUKCJI OBSŁUGI DO PASSATA B5 1,6. Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA POMOC. MÓJ ADRES: artiwaj(malpa)wp.pl.

Dodano po 6 [minuty]:

jeszcze jedno. rocznik 1997.

• #27 29 Paź 2007 09:55
    gurusurf
    Poziom 1  

Mam ta sama prosbe co wszyscy! Potrzebuje instrukcji Passata B5 a nie moge jej nigdzie znalezc! Mieszkam za granica i mam ograniczony dostep do kompa! Jesli ktos byl by tak mily i mogl mi wyslac na maila owa instrukcje to bede bardzo wdzieczny!!!!!

marcinsurf(malpa)gmail.com

• #30 08 Gru 2007 17:21
    pepe1516
    Poziom 1  

wielkie dzięki dla sipowitz, pozdrawiam

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty