Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

moj subwooferek na glosniku boshmann V 10 MT

15jacek15 14 Gru 2005 21:37 4086 16
  • witam chcialbym wam przedstawic moj projekt subika.....

wszystko jest napisane na mojej stronce odnosnie jego
    www.subik.glt.pl

Mam do was takie pytanko : czym bylo by najlepiej go obic / okleic ??

czekam na propozycje.

pozdrawiam 15jacek15

Fajne!
  • #2 14 Gru 2005 21:43
    Miki_13
    Poziom 12  

Czy obudowa była liczona pod głośnik?? czy na oko no i przydało by się jakieś wykończenie. No i ten głośnik....... chyba cię "zjadą" za niego.
    Pozdro

• #3 14 Gru 2005 21:51
    audittenter
    Poziom 15  

Jak do domu lepiej okleić formirem jak do samochodu lepiej będzie wyglądać jak obijesz kocem. Troche żle rozmieściłeś głośnik mógł być troche wyżej wlot jest spoko a liczyłeś wogule skrzyneczke czy na oko ??. Konstrukcja jak konstrukcja tylko że głośnik to 100% samochodówka a nie do domu.

• #4 14 Gru 2005 21:53
    !ron
    Poziom 21  

Nie mam pytan.
    Czym ty sie chciałes pochwalić?
    Co to ma byc za kicha ten głośnik?
    Gdzie tam jakiś pomysł?
    Jakieś wykończenie?
    Jakieś sensowne wykopńczenie?
    Co kolwiek co by tam bylo znośnego w tej "konstrukcji"?

• #5 14 Gru 2005 21:56
    15jacek15
    Poziom 21  

obudowa byla liczona, jest troszke zaduza ale co tam, wytlumiony w srodku gabeczka i jest luzik, narazie bedzie grala w domu bo w koncu do tego byla stworzona, glosniczek mi sie podobal, zarowno pod wzgledem wlasciwosci muzycnech jak i wygladu, zapomnialem umiescic fotki z podswietlona membranka na niebiesko dioda flux....

Bass jest miekki i w ogole jej jakosc muzyki mi sie podoba. musze tylko ja obic/okleic ;)

Dodano po 1 [minuty]:

!ron w ogole slyszales jak graja te glosnikize sie wypowiadasz na ich temat ??

• #6 14 Gru 2005 22:14
    zguba15
    Poziom 10  

Moim zdaniem obudowa jest całkiem do kitu głośnik jeszcze dało by siem z niego coś zorbić ale zrób jakąś normalną obudowe a nie takie cos ......, zrób jakieś normalne wymiary budy i ładnie wykończ i będzie dobrze bo narazie jest do kitu!!!!

• #7 14 Gru 2005 22:26
    CJ_Basseer
    Poziom 24  

Moja opinia na pierwszy rzut oka: :rotfl:
    Wyglada to troche kiczowato... ciekawe jak Ty obudowe obliczyles... ciekawe z kad parametry miałeś... no chyba ze głośnik pomierzyłeś...

• #8 14 Gru 2005 22:58
    marniu
    Poziom 25  

no głosnik moze fajnie to wygląda ale nic pozatym , obudowa powiadasz liczona a czym ciekawe i parametry z kosmosu masz tak heheh a to dobre ! ogólnie gratuluje konstrukcji !!!

pozdrawiam marniu

• #9 14 Gru 2005 23:21
    ROŚ
    Poziom 15  

chciałbym coś napisać pozytywnego ale chyba nie dam rady. sorry

Moderowany przez Kwaczor:

W takim przypadku może lepiej nic nie pisać? To już drugie przewinienie jakie zauważyłem (poprzednie w temacie Mini TV B/V). Posty nic nie wnoszące. OSTRZEŻENIE

• #10 15 Gru 2005 07:32
    15jacek15
    Poziom 21  

kilka zdan :
    - znalazlem wyciagi katalogowe glosnikow boschmann wraz z danymi do obliczen
    - ten temat jest po to zebyscie mi powiedzieli czym bylo by ja najlepiej obic/okleic
    -Nie rozumiem takiej gadki, wszyscy mowia ze glosniki boschmann smierdza a nigdy ich pewnie nie słyszeli hahaha

Po co prowokować? >Kwaczor<

• #11 15 Gru 2005 09:21
    CJ_Basseer
    Poziom 24  

A ty pewnie nigdy nie slyszałeś "normalnego" głośnika...

A co to wnosi do tematu? Za takie posty jest ostrzeżenie i tak też będzie tym razem.

• #12 15 Gru 2005 12:54
    Popak
    Moderator DIY

Witam

Nie wiem co napisać pozytywnego :) może plus za dobre chęci :)

Widać że o głosnikach nie wiesz nic. wystarczy zobaczyć na twoje inne konstrukcje :)

krutko mówiąc jak kolega >> CJ_Basseer << napisał:

"A ty pewnie nigdy nie slyszałeś "normalnego" głośnika..."

Pozdrawiam

Ps. spalić te konstrukcje!!!

Co znaczy to ostatnie zdanie? Ostrzeżenie!

• #13 15 Gru 2005 14:51
    15jacek15
    Poziom 21  

heheheh.... slyszalem glosniczki i to nie raz ;)

odnosnie - DJpopak;)

ciekawe na jakim ty sprzeciku muzyki sluchasz..... pewnie jakies padaczki ;)

Kolejna prowokacja! Ostrzeżenie!

• #14 15 Gru 2005 15:18
    Popak
    Moderator DIY

15jacek15 napisał:
    odnosnie - DJpopak;)

ciekawe na jakim ty sprzeciku muzyki sluchasz..... pewnie jakies padaczki ;)

Jak już chcesz sie dowiedzieć co mam to prosze bardzo :)

W domciu słucham na wierzy JVC 2x120W RMS Końcówka STK (nie bawem dojdzie wzmacniacz na TDA 2x70WRMS i jakieś kolumienki)
    W samochodzie mam radyjko CLARION 4x30WRMS które steruje głośnikami pioniera 80W. Do tego dochodzi wzmacniacz KENWOOD zmostkowany 140W RMS i skrzyni basowa na 30cm głośniczku 250W RMS. Teraz kupiłem wzmacniacz KENWOODA 4x50W RMS . A nie bawem jeszcze dodam następny wzmacniacz KENWODA tez 4 kanałowy i do tego procesor dźwięku. Nie możliwe a jednak. Jak wszystko złoże to fotki dam na 100% na elke. Choć nie będzie to naj głośniejsze ale za to jakość dobra. Bo to się liczy.

Ps. Nie lubię się chwalić ale kolega bardzo chciał się dowiedzieć.

A to moja skrzynie basowa:

http://img305.imageshack.us/my.php?image=foto30dq.jpg

http://img252.imageshack.us/my.php?image=foto19wj.jpg

Pozdrawiam

• #15 15 Gru 2005 15:18
    Franklin
    Poziom 14  

Witam!!!
    Jak chcesz to obic to zaszpachlucj te "wygryzione" fragmenty szpachlwoaka do drewna i obij "kocem" takiego jak sie uzywa przy konstrukcajch estradowych a jak jestes cierpliwy to zaszpachluj, wyszlifuj i oklej tapeta samoprzylepna. A co do suba to nie wiem dokladnie czym sie kierowales przy wyborze glosnieka. Ja sie raz przejechalem na alpierdzie i podziekowalem.
    Zobacz mojego suba http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=386560&highlight=

• #16 15 Gru 2005 16:13
    15jacek15
    Poziom 21  

nio i tylko franklin powiedzial mi oco chodzi, jak z tego wniosek nie umiecie czytac ;) chodzilo mi o to czym ja obic lub okleic i co bedzie sprawialo wiecej problemow. temat zamykam

• #17 15 Gru 2005 16:38
    Kwaczor

Spec od akustyki

Kolejny piękny przykład. 4 ostrzeżenia w jednym temacie, to chyba jakiś rekord. Zamykam.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME