Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

koncesja -ile kasy i gdzie zdobyc?

marcinek77 17 Gru 2005 23:15
  • #1 17 Gru 2005 23:15
    marcinek77
    Poziom 15  

W jaki sposob zdobyc koncesje(papier uprawniajacy do montazu zabezpuieczen np w jednostkach wojskowych)? jaki jest koszt uzyskania koncesji i na jaki okres?

• #2 17 Gru 2005 23:36
    jkier
    Poziom 12  

Bardzo prosto:)
    Aby takie rzeczy robić dla wojska musisz mieć certyfikat bezpieczeństwa przemysłowego.
    Robisz tak:
    1. Zakładasz dowolną działalnośc gospodarczą (koszty uzaleznione od formy, np założenie jednoosobowej DG koszt ok. 1000 zł, założenie spółki z o.o. koszt ok 52000 zł)
    2. Zatrudniasz na etat Pełnomocnika ds. Ochrony Informacji Niejawnych oraz Kierownika Kancelarii Tajnej (koszt w zależności ile się dogadasz),
    3. Budujesz kancelarię tajną zgodnie z wymogami ustawowymi, koszt od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy zł. plus wyposażenie drugie tyle.
    4. Ww. Pełnomocnik przy współpracy z ABW przeprowadza proces uzyskania Poświadczenia bezpieczeństwa dla Twojej osoby i dla pracowników którzy będą się tym zajmować - koszt kilka tys. zł od jednej osoby, czas ok. 6 miesięcy
    5. Jak juz to masz starasz się o certyfikat przemysłowy dla firmy, kolejne kilka tysięcy zł i kolejne miesiące.
    I teraz możesz śmiało startować w przetargach i starać się o zlecenia z wojska, policji i innych takich...

• #3 22 Gru 2005 08:46
    kolo
    Poziom 20  

Głupota tego kraju nie zna granic... Ja np. na zlecenie firmy która robiła modernizację dla Policjantów tj. remont wymiana okien, stolarki robiłem systemy alarmowe, kontrolę dostępu , CCTV, itd. Mam nawet kilka umów o konserwację ...

• #4 19 Sty 2006 16:38
    humek
    Poziom 32  

nie dziwota! A co Wy dzieci jestescie?????? tu tylko o kase chodzi jeszcze dodam ze o łatwa kase!! i tyle.

• #5 20 Sty 2006 01:30
    BONO
    Poziom 28  

niech sobie sami zakładają a nie frajerow szukają

• #6 20 Sty 2006 07:07
    adamosk
    Poziom 15  

Witam
    dostęp do informacji niejawnych to nie frajerstwo, i dlatego w obiektach wojskowych, mennicach i innych obiektach tego typu nie może pan Kowalski wejśc jak do "sklepu" - chyba się nie dziwicie?
    A z drugiej strony jak pan Kowalski będzie mial kancelarię tajną i poświadczenie ABW to i tak "wkręcic" się w taką robotę to.............
    Przecież wiecie ilu generalów na emeryturze ma firmy zajmujące się waśnie tymi sprawami ;)

Ale do tematu koncesja - 1 etap dziaalnośc gosp, 2- Licencja 2 stopnia potem 3 - wniosek w MSWiA o wudanie koncesji. Nie wiem czy się nie pozmieniay ceny jakiś czas temu wydanie koncesji kosztowalo 600zl a licencji ok 450.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty