Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 29 Gru 2005 10:59
    Dydzio
    Poziom 30  

Hi.
    Wczoraj zrobiłem formata, zainstalowałem nowe GG i... przeraziłem się. Jest ochydne :cry:
    Domyślam się, ze potrzebuję jakiejś skórki, ale skąd ją wziąć???
    Interesuje mnie cos w stylu skórki classic czyli, żeby GG7 wyglądało jak stare, dobre GG6: stare ikonki, stare okienka itd.
    Wie może ktoś, skąd pobrać taka klasyczną skórkę???

• #4 29 Gru 2005 11:45
    Dydzio
    Poziom 30  

Tak sie składa, że znam googla, ale nie wiem, na której stronce szukać takiej klasycznej!!! Dlatego pytam!!! Przejrzałem kilka stronek, ale na każdej sa tylko jakies fikuśne z Puchatkami czy autami :P
    Stare GG mam, ale chciałbym wypróbowac to nowe; jak nie znajde skórki, to chyba jednak do niego wrócę!

• #5 29 Gru 2005 15:35
    Bezimenny
    Poziom 14  

Gadu Gadu w wersji 7 o wiele bardziej podoba mi się niż wersja 6 pod względem kolorystycznym. Żadnej starej skórki nie trzeba szukać. Wystarczy wejść w menu Gadu-Gadu, ustawienia, wygląd i ustawić sobie kolorki według wersji 6 czyli wszystko w odcieniach czerwieni i żółci.
    Proste i łatwe w użyciu, ale czemu nie wiem dlaczego, Dydzio nie wyrobiłeś w sobie nawyku zapoznania się z opcjami danego programu? Najłatwiej tylko pytać innych niż ruszyć głową:?:

• #6 29 Gru 2005 17:39
    ZonX
    Poziom 22  

Z mojej perpektywy wyglada to tak - przez ponad dwa lata uzywałem gg do wersji 6..costam, pozniej postanowiłem sprobowac alternatywnych komunikatorów, mirindy, tlena i paru innych. Zaczałem uzywac tlenu z poczatku ciezko było sie przestawic, ale to kwetia czasu. Po premierze gg ver.7 postanowiłem sprawdzic co nowego oferuje itd - przerazilem sie!. Nowe gg nie dosc ze zapakowane reklamami to do tego wieszalo sie niesamowicie. Odrazu w smieci. Wrocilem do tlena i puki co tak pozostanie.
    Opinia wielu osob z ktorymi rozmawialem byla na niekorzysc nowej wersji gg wiekszosc z nich wraca do wersji 6..costam poniewaz jest o niebo stabilniejsza...
    I jeszcze jedno - spora liczba ludzi z "mlodego pokolenia" nie chce zmienic gg tylko ze wzgledu na te glupawe emoty ktore dla mnie sa akurat zbedne

Tyle z mojej strony.

Tobie rowniez polecam zasmakowanie alternatyw
    Polecam strone http://www.komunikatory.org/
    Wiekszosc z nich jest kompatybilna z kontami gg i innymi

• #7 29 Gru 2005 18:15
    Dydzio
    Poziom 30  

... więc chyba jednak wrócę do "6.cośtam"

• #8 29 Gru 2005 22:49
    mind
    Poziom 17  

Miałem GG 7.0. O rany co ja przeżyłem. Wchodziło w konflikt z tunerem tv przy uruchamianiu. Ze wsparcia technicznego odpisali że błąd zostanie naprawiony w następnych wersjach. Niestety nie wytrzymałem i zainstalowałem starą poczciwą wersję 6 coś tam.

• #9 04 Lut 2006 21:01
    Dydzio
    Poziom 30  

Temat nie pomógł, ale już się przyzwyczaiłem do tej wersji... brakuje mi tylko wyszukiwania kontaktów przez naciśnięcie klawisza odpowiadającego pierwszej literze. Da się to jakoś włączyć???

• #10 04 Lut 2006 23:59
    Tomek8989
    Poziom 11  

to jest jeden z minusow 7, chyba ze beda jakies latki, ale na razie nie ma!

• #11 05 Lut 2006 00:18
    dex
    Poziom 27  

ten tuner Tv tez to mam.. zrobili jakies opcje do rozmow dzwiekowych i tak to zaimpletowali ze odpala przy starcie szum z tunera..

to chyba banda amatorow , jak mozna wyposcic taki bubel, ktos to sprawdza..Jeszcze gdyby to nazwali wersja testowa, to bym zrozumial a tu jarają sie ze nową wesrje mają, ktora nic nie wnosi poza zdałnieniem wyglądu do stylu windows xp, nie mowiąc o tym ze w okienku wchodzi mniej tekstu z powodu duzych ostepów, jedyny plus widoczne IP rozmowcow w opcjach , mimo wszystko bubel

• #12 05 Lut 2006 01:33
    Dydzio
    Poziom 30  

dex napisał:
    jedyny plus widoczne IP rozmowcow w opcjach , mimo wszystko bubel

Tylko po co ci to, skoro jedni sa w sieci lokalnej za NATem i widzisz ich IP routera czy serwera, a drudzy maja tepsostrade i za każdym razem inne IP???

Słowem, nowe GG jest jak papier toaletowy - do d...

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty