Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

>>> Cyfrowy polsat na 2 tv <<<

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> SAT Serwis -> >>> Cyfrowy polsat na 2 tv <<<
Autor
Wiadomość
ktos_tam
Poziom 3
Poziom 3

Post#1 Post autora tematu 30 Gru 2005 12:40   

Witam! Dręczy mnie pewna sprawa... otóż zakupiłem niedawno cyfrowy dekoder polsatu (Echostar DSB-616), posiadam także stary dekoder PACE PSR980 i chciałbym zrobić tak,żeby móc oglądać kanały cyfrowego polsatu na 2 telewizorach, w różnych pokojach. czy jest jakaś możliwość stworzenia w domu mini-kablówki czy czegoś innego aby móc na 2 telewizorach, niezależnie oglądać inne programy z cyfrowego polsatu? mam jeszcze jakis stary konwenter ze starej telewizji satelitarnej i czasze (0,9m)... nie chce mi sie jakoś wierzyć, że Ci wszyscy "bogaci" ludzie którzy mają w domu po kilka TV kupują dekoder polsatu czy też cyfry+ i cieszą się programami na tylko jednym TV. co moge "wyciągnąć" z tych dwóch dekoderów,co ewentualnie dokupić zeby osiągnąć powyższy cel? z góry dziekuje za propozycje :)
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 30 Gru 2005 12:40   

Powrót do góry

tomlasz
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: dolnoslaskie

Post#2 30 Gru 2005 12:46   

Re: >>> Cyfrowy polsat na 2 tv <<<

witam wszystkich !!!

mam dokładnie ten sam problem. Mam w domu POLSAT CYFROWY na jednym odbiorniku TV. chciałbym,zeby w ramach "JEDNEGO ABONAMENTU" pracowało to dwóch telewizorach niezależnie tzn.zebym na jednym i na drugim mogl ogladac dwa rozne programy.

CZY JEST TO MOZLIWE ?
W JAKI SPOSOB TO ZROBIC ?

Doradca w sklepie telewizyjnym powiedzial mi, zebym sobie kupił drugi dekoder POLSAT-u, a ja na to " i tym samym płacić w jednym domu pod jednym adresem DWA x 35 złotych miesięcznie" a on: "TAK".

POMÓŻCIE MIE PROSZĘ ! CZY TO NAPRAWDĘ JEDYNA OPCJA
Powrót do góry

ktos_tam
Poziom 3
Poziom 3

Post#3 Post autora tematu 30 Gru 2005 12:49   

no właśnie :/ chce jeszcze jakoś wykorzystać tego starego PACE'a, w końcu jest na chodzie :P a nie zamierzam mieć w domu jednorodzinnym całej ściany obitej antenami satelitarnymi cyfrowego polsatu i ścian pokrytych wiązką kabli ;/ POMOCY !! :)
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 30 Gru 2005 12:49   

Powrót do góry

tenap
Spec od TV
Spec od TV

Post#4 30 Gru 2005 12:50   

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości.
Powrót do góry

ktos_tam
Poziom 3
Poziom 3

Post#5 Post autora tematu 30 Gru 2005 12:57   

i nie da się nic wykombinowac z modulatorem czy czymś innym? :/ bo w tych śmiesznym pace psb980 są jakies wyjscia na dekoder i sporo innych :/ moze jakas sieć kablowa w domku? :>
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 30 Gru 2005 12:57   

Powrót do góry

humek
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Warszawa

Post#6 30 Gru 2005 13:51   

na allegro i nie tylko był w sprzedaży taki dzielnik karty nawet na 4 odbiorniki.Do plastikowego pudełka -czytnika wkladalo sie aktywna karte natomiast do odbiornika-dekodera karte wykonana z laminatu ze stykami .Wszystkie karty laminatowe sa polaczone za pomoca kabla telefonicznego 4 zylowego z tym czytnikiem i po tych kablach płyneły sygnały z "karty" do dekodera.Takowe urzadzenie działało z odbiornikami w sieci cyfra+ wtedy mozna bylo na kilku dekoderach za pomoca tylko jednej karty (oczywiscie aktywnej/legalnej) odbierac cały pakiet C+ we wszystkich odbiornikach.Nie probowałem tego rozwiazania z polsatem ale mozna poszukac wśród swoich znajomych takich co posiadaja takowe urzadzonko i pozyczyc na testy wtedy wszystko bedzie jasne.
Powrót do góry

pajo21
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Częstochowa

Post#7 30 Gru 2005 15:16   

w cyfrze+ jest możliwość rozdzielenia uprawnień z jednej karty na kilka dekoderów wystarczy zastosować spliter do cyfry+ np:taki lhttp://www.allegro.pl/show_item.php?item=78742800 Niestety przy polsacie cyfrowym jest to niemożliwe miedzy innymi dlatego że karty polsatu są sparowane z dekoderami.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> SAT Serwis -> >>> Cyfrowy polsat na 2 tv <<<
Strona 1 z 1