Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

subik na alphardzie EW80

No name 11 Sty 2006 00:19 2586 6
  • Witam!
    Chcialem przedstawic swoj subbik za niewielka kase.
    Subik raczej nadaje sie do sluchania muzy do zestawu 2.1
    Glosniczek to alipiardzik lw80, wzmacniacz na ukladzdie tda 7240a na 12v. Trafo zastosowalem 12v/3A.
    Pojemnosc skrzyni 46 litrow.
    Wrazenia z odsluchu: nawet przyjemnie, w pokoju trzesie podloga i jak sie przylozy reke do szyby to czuc drgania.
    Mam zamiar opchnac go :D Tylko nie wiem jeszcze za ile :P Na poczatku myslame 150, ale jak sobie podliczylem... (jakies propozycje?)

Glosnik 37zl
    Czesci do wzmaka 25zl
    Zasilacz ok 30zl
    Grill razem z zaczepami 12zl
    Okleina 20zl
    Obudowa - znalazlem gdzies kilka metrow plyty bakalitowej gr. 2cm
    Wytlumienie - dorwalem stary tapczan (troche zabawy bylo)
    Plytka na radiator - po znajomosci (jedno Tyskie :P)
    W sumie ok 124 + Tyskie :P i troche cierpliwosci w skladaniu tego

Fajne!
  • #2 11 Sty 2006 00:57
    bocian90
    Poziom 27  

Ta obudowa starczyła by na głośnik 12" czyli obudowa pi razy drzwi.Narożniki i gril nijak pasują do okleiny.Jeśli jesteś początkujący t oi tak masz PLUS. Pozdrawiam!

• #3 11 Sty 2006 01:11
    No name
    Poziom 21  

pojemnosc skrzyni liczylem za pomoca programu z elki i wyszlo mi 46 litrow

• #4 11 Sty 2006 08:57
    ALTON
    Poziom 38  

Ten głośnik to EW80.Obudowa o conajmniej 1/2 za duża.

• #5 11 Sty 2006 11:57
    ROŚ
    Poziom 15  

jeśli pierwsza konstrukcja to spoko. nie jest źle. Ale jeśli kolejna to kiepsko- widać łączenia, pod okleiną zostały wióry i wystają kropki, płytka na radiator krzywo i wogóle wydaje mi sie że sub źle skręcony bo jest troche "pochyły prostopadłościan" ale może to tylko złudzenie. obudowa może ci taka wyszła bo nie zaznaczyłeś w programia czy BR czy zamknięta. A wogóle jaka jest ? Możesz pokazać bebechy wzmacniacza ? :) pozdrowienia

• #6 11 Sty 2006 16:23
    No name
    Poziom 21  

to nie wiory wystaja spod okleiny tylko jak mocowalem trafo to za mocno dokrecilem srobami i musialem troszke srubki cofnac a te gurki pozostaly, teraz je docisnalem i nie widac, radaitorek na wieszchu tak troche dla picu jest bo cala plytka jest z aluminium gr 2mm, obudowa zamknieta, nie jest pochylym prostopadloscianem, z poziomica kazde scianki mierzone :P widzocznie to zludzenie bo nie mam statywu do aparatu i w rekach go trzymalem jak pstrykalem zdjecia

• #7 22 Sty 2006 18:31
    dywan86
    Poziom 18  

jakos dziwnie to policzyles ze masz taka duza to obudowe, wykonczenie na srednim poziomie, a jesli juz oklejasz okleina to nigdy nie dawaj takiego grila psuje caly efekt!!!

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME