Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

pompa paliwa - opel corsa b

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> pompa paliwa - opel corsa b
Autor
Wiadomość
kkkasza
Poziom 4
Poziom 4

Miasto: 3miasto

Post#1 Post autora tematu 18 Sty 2006 22:27   

pompa paliwa - opel corsa b

Witam!
Jestem na 99% przekonany (wcześniej już tak było), że mam uszkodzoną pompę paliwa. Za nową w serwisie po "wielkich zniżkach" życzą sobie ok. 600zł... ;( Znalazłem za to kilka ogłoszeń z zamiennikami. Nie wiem jednak jaka pompa się do mnie nadaje? Samochód to Opel Corsa B X14SZ. Najbardziej zależy mi na informacji, czy pasuje pompa od innego Opla (np. Corsa C - taką mogę kupić za grosze od znajomego). Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 18 Sty 2006 22:27   

Powrót do góry

UcioX
Poziom 10
Poziom 10

Miasto: Internet

Post#2 29 Sty 2006 14:55   

Re: pompa paliwa - opel corsa b

Do pompy paliwa podawane jest stałe napięcie więc teoretycznie może być wstawiona każda elektryczna. Problem jest z gabarytami, ja do swojej corsy wstawiłem pompe od clio i chodzi ok, tylko problem był z umocowaniem. Jedymy parametr który zostaje do omówienia to ciśnienie pompy, w corsach b ciśnienie w układzie: 0.76 bara, po zamontowaniu pompy od corcy c możesz zmieżyć ciśnienie i będziesz wiedzał czy ok. Ja u siebie nie mierzyłem ciśnienia tylko zapaliłem przejechałem na paliwie ok 150 km i wszystko ok.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 29 Sty 2006 14:55   

Powrót do góry

KingKong
Poziom 18
Poziom 18

Miasto: Szczytno

Post#3 29 Sty 2006 21:27   

Pompa od twojego samochodu kosztuje na szrocie od 100 do 150 PLN. Pasuje prawie od każdego Opla 1.4 z monowtryskiem. Nawet z Kadetta. Ja takową utargowałem na 100 PLN i jeżdżę już z nią cztery miechy. Po co więc zamiennik.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 29 Sty 2006 21:27   

Powrót do góry

technik0
Poziom 11
Poziom 11

Miasto: Podkarpacie

Post#4 29 Sty 2006 22:21   

Pompa od Corsy C NA PEWNO nie będzie pasować bo jest gabarytowo mniejsza .
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> pompa paliwa - opel corsa b
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Kontakt

Page generation time: 0.042 seconds

elektroda.pl temat RSS 

opony