Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Formatowanie dysku w Laptopie Sony vaio

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Hardware -> Formatowanie dysku w Laptopie Sony vaio
Autor
Wiadomość
sledzik6
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: Poznań

Post#1 Post autora tematu 23 Sty 2006 13:57   

Witam mam pytanie apropo Formatowania dysku w Tym Noteeboku.
Formatowałem dyski w komputerach stacjonarnych ale nigdy jeszce w nooteboku...i moje pytanie jest takie....czy jest jakaś różnica po miedzy formatowaniem dysku komputera stacjonarnego a Formatowanie dysku Tego właaśnie Nootebooka . Dodam że system operacyjny na tym komputzerze to WIN XP.
Za wszelka pomoc dziękuje, nie zadał bym pytania takiego gdybym takie coś już robił a zależy mi na tym by komputer działał bez problemu po formatowaniu ponieważ to jedyny kontakt z moja rodzina i bliskimi tutaj w Polsce.
Bartek
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 23 Sty 2006 13:57   

Powrót do góry

zenius1984
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: Hrubieszów

Post#2 23 Sty 2006 14:05   

Re: Formatowanie dysku w Laptopie Sony vaio

normalnie w biosie ustawiasz start z plyty wrzucasz xpeka i jedziesz normalnie jak w piecu
Powrót do góry

lukashb
Poziom 24
Poziom 24

Miasto: -!

Post#3 23 Sty 2006 14:06   

Niczym się nie rózni formatowanie, sprawdzone.
Powrót do góry

sledzik6
Poziom 14
Poziom 14

Post#4 Post autora tematu 23 Sty 2006 14:33   

Dzieki a jak wejsc w bios w tym kompie? i co sie stanie jesli nie posiadam zadnych programow do tego komputera do karty bezprzewodowej do internetu do portow usb i do tuch pada....czy to gdzies jest zapisane w kompie....niestety przyt zakupie nie dostalem plyty z programami....takze nie wiem czy po formacie wszystko bedzie dzialalo jak nalezy?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 23 Sty 2006 14:33   

Powrót do góry

lukashb
Poziom 24
Poziom 24

Post#5 23 Sty 2006 15:01   

Niebędzie...swoją drogą niemogłeś niedostać tych driverów....albo Ci niedali bo nie....bo napewno były
Powrót do góry

sledzik6
Poziom 14
Poziom 14

Post#6 Post autora tematu 23 Sty 2006 15:11   

Sprzęt ten kupowalem będac w londynie, dostalem go juz z zainstralowanym win xp home edidion ale zadnych dodatkowych plyt nie bylo w kartonie z komputerem....pytalem sie ich o wlasnie te drivery to powiedzieli że musialy bys w kartonie z komputerem jhesli nie bylo to moge je kupic za 150Funtów.
Powrót do góry

lukashb
Poziom 24
Poziom 24

Post#7 23 Sty 2006 15:16   

skoro masz wszystko na chodzie ściągnij z netu póki możesz
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 23 Sty 2006 15:16   

Powrót do góry

sledzik6
Poziom 14
Poziom 14

Post#8 Post autora tematu 23 Sty 2006 15:46   

staram się ale system jest w tak kiespkim stanie ze kazda operacja dla tego komputera sprawia mu trudnosci nawet otwarcie strony w internecie czy zwyczajne uruchomienie lity programow przyciskiem start....ale postaram sie to wszystko sciagnąć...a zna ktos adres gdzie mozna sciagnac polskie wersje tych driverow?
Powrót do góry

Qurak
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: Świnoujście

Post#9 23 Sty 2006 16:04   

Witam

W niektórych notebookach jest robiona ukryta partycja i na niej znajdują się wszystkie drivery. Trzeba je sobie przegrać na płyty CD lub DVD. Czy tak samo jest w SONY VAIO tego nie wiem ale warto sprawdzić.

Powodzenia

Pozdrawiam
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Hardware -> Formatowanie dysku w Laptopie Sony vaio
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.077 seconds

elektroda.pl temat RSS