Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Formatowanie dysku w Laptopie Sony vaio

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Hardware -> Formatowanie dysku w Laptopie Sony vaio
Autor
Wiadomość
sledzik6
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: Poznań

Post#1 Post autora tematu 23 Sty 2006 14:57   

Witam mam pytanie apropo Formatowania dysku w Tym Noteeboku.
Formatowałem dyski w komputerach stacjonarnych ale nigdy jeszce w nooteboku...i moje pytanie jest takie....czy jest jakaś różnica po miedzy formatowaniem dysku komputera stacjonarnego a Formatowanie dysku Tego właaśnie Nootebooka . Dodam że system operacyjny na tym komputzerze to WIN XP.
Za wszelka pomoc dziękuje, nie zadał bym pytania takiego gdybym takie coś już robił a zależy mi na tym by komputer działał bez problemu po formatowaniu ponieważ to jedyny kontakt z moja rodzina i bliskimi tutaj w Polsce.
Bartek
Powrót do góry

zenius1984
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: Hrubieszów

Post#2 23 Sty 2006 15:05   

Re: Formatowanie dysku w Laptopie Sony vaio

normalnie w biosie ustawiasz start z plyty wrzucasz xpeka i jedziesz normalnie jak w piecu
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 23 Sty 2006 15:05   

Powrót do góry

lukashb
Poziom 24
Poziom 24

Miasto: -!

Post#3 23 Sty 2006 15:06   

Niczym się nie rózni formatowanie, sprawdzone.
Powrót do góry

sledzik6
Poziom 14
Poziom 14

Post#4 Post autora tematu 23 Sty 2006 15:33   

Dzieki a jak wejsc w bios w tym kompie? i co sie stanie jesli nie posiadam zadnych programow do tego komputera do karty bezprzewodowej do internetu do portow usb i do tuch pada....czy to gdzies jest zapisane w kompie....niestety przyt zakupie nie dostalem plyty z programami....takze nie wiem czy po formacie wszystko bedzie dzialalo jak nalezy?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 23 Sty 2006 15:33   

Powrót do góry

lukashb
Poziom 24
Poziom 24

Post#5 23 Sty 2006 16:01   

Niebędzie...swoją drogą niemogłeś niedostać tych driverów....albo Ci niedali bo nie....bo napewno były
Powrót do góry

sledzik6
Poziom 14
Poziom 14

Post#6 Post autora tematu 23 Sty 2006 16:11   

Sprzęt ten kupowalem będac w londynie, dostalem go juz z zainstralowanym win xp home edidion ale zadnych dodatkowych plyt nie bylo w kartonie z komputerem....pytalem sie ich o wlasnie te drivery to powiedzieli że musialy bys w kartonie z komputerem jhesli nie bylo to moge je kupic za 150Funtów.
Powrót do góry

lukashb
Poziom 24
Poziom 24

Post#7 23 Sty 2006 16:16   

skoro masz wszystko na chodzie ściągnij z netu póki możesz
Powrót do góry

sledzik6
Poziom 14
Poziom 14

Post#8 Post autora tematu 23 Sty 2006 16:46   

staram się ale system jest w tak kiespkim stanie ze kazda operacja dla tego komputera sprawia mu trudnosci nawet otwarcie strony w internecie czy zwyczajne uruchomienie lity programow przyciskiem start....ale postaram sie to wszystko sciagnąć...a zna ktos adres gdzie mozna sciagnac polskie wersje tych driverow?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 23 Sty 2006 16:46   

Powrót do góry

Qurak
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: Świnoujście

Post#9 23 Sty 2006 17:04   

Witam

W niektórych notebookach jest robiona ukryta partycja i na niej znajdują się wszystkie drivery. Trzeba je sobie przegrać na płyty CD lub DVD. Czy tak samo jest w SONY VAIO tego nie wiem ale warto sprawdzić.

Powodzenia

Pozdrawiam
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Hardware -> Formatowanie dysku w Laptopie Sony vaio
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.051 seconds

elektroda.pl temat RSS