Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Jaki program do zapisywania ca造ch stron WWW ?

Post new topic  This topic is locked      Main Page -> Forum Index -> Computer Service -> Computer Software -> Jaki program do zapisywania ca造ch stron WWW ?
Author
Poziom 16
Poziom 16

Post#1 Post from the author of the topic 02 Feb 2006 05:04   

Jaki program do zapisywania ca造ch stron WWW ?

witam. jakim programem mozna zapisac cala strone www? chodzi mi o to aby zapisala sie ze wszystkimi linkami itp jakie sa na tej stronie. slyszalem gdzies (nie wiem gdzie) o programie ktory pozwala na normalne korzystanie z telefonu podczas korzystania z internetu poprzez modem podlaczony do tego samego gniazdka co telefon... mi sie to wydaje raczej niemozliwe no ale cos slyszalem o takim programie i chce sie przekonac czy faktycznie tak jest

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 02 Feb 2006 05:04   

Back to top

eseli
Poziom 21
Poziom 21

Post#2 02 Feb 2006 08:29   

Re: jaki program do zapisywania calych stron www?

Witam

Dobrym programem do zapisywania ca造ch stron www (mo瞠sz sobie wybra czy ma zagrac ca陰 strone, czy tylko text lub jpg lub muzyke)
jest teleport pro.

OPIS:
Teleport Pro to znany program do pobierania witryn internetowych na lokalny dysk. Za jego pomoc mo瞠my skopiowa witryn internetow i przegl康n望 j potem off-line. Program nie ma problemu ze 軼i庵aniem stron zabezpieczonych has貫m, ma mo磧iwo嗆 tworzenia kopii serwis闚 w wersji do przegl康ania off-line 陰cznie z zachowanie struktury katalog闚, przeszukiwanie serwis闚 pod k徠em plik闚 okre郵onego typu (tekstowe, multimedialne, graficzne itp.), uaktualniania 軼i庵ni皻ych ju stron, a tak瞠 mo磧iwo嗆 tworzenia baz do automatycznego wykonywania powy窺zych operacji. Ponadto ca這嗆 operacji mo瞠my roz這篡 w czasie poprzez odpowiednie zaprogramowanie schedulera, kt鏎y uruchomi procesy w podanej przez nas godzinie, dniu i tygodniu.

LINK:
http://www.programosy.pl/index.php?s=prog&id=83

Mi貫j zabawy

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 02 Feb 2006 08:29   

Back to top

mrrudzin
Poziom 24
Poziom 24

Post#3 02 Feb 2006 08:47   

jaki program do zapisywania calych stron www?

Quote:

Jakim programem mozna zapisac cala strone www? chodzi mi o to aby zapisala sie ze wszystkimi linkami itp jakie sa na tej stronie. slyszalem gdzies (nie wiem gdzie) o programie ktory pozwala na normalne korzystanie z telefonu podczas korzystania z internetu poprzez modem podlaczony do tego samego gniazdka co telefon... mi sie to wydaje raczej niemozliwe no ale cos slyszalem o takim programie i chce sie przekonac czy faktycznie tak jest

A co ma zapisywanie ca造ch stron www do korzystania z telefonu i internetu przez modem jednocze郾ie?
Tylko Chuck Norris 軼i庵n掖 ca造 internet na dyskietk, wi璚 mo瞠sz mie problem.
Oczywi軼ie nie da si tak zrobi, aby maj帷 (zwyk造) modem korzysta jednocze郾ie i z modemu i z telefonu.
Inaczej jest w przypadku modem闚 ADSL (czyli np. popularnej Neostrady). Tutaj po陰czenie odbywa si na innych zasadach i nie ma problemu 瞠by siedz帷 w internecie gdzie dzwoni. Zak豉da si jednak specjalne filtry. Przy du篡sz pr璠ko軼iach (podobno - bo tego nie odczu貫m - mam 256kb/s) podobno spada transfer.

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 02 Feb 2006 08:47   

Back to top

adi87
Poziom 16
Poziom 16

Post#4 Post from the author of the topic 02 Feb 2006 12:08   

nie chodzilo mi o to co to ma ze soba wspolnego tylko chcialem sie dowiedziec czy tak sie da

Helpful message? + -

Back to top

mrrudzin
Poziom 24
Poziom 24

Post#5 02 Feb 2006 12:09   

Je瞠li masz zwyk造 modem - niestety nie ma takiej mo磧iwo軼i.

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 02 Feb 2006 12:09   

Back to top

matrix1185
Poziom 13
Poziom 13

Post#6 02 Feb 2006 16:13   

nazwa: WinHTTrack 3.32-2
opis: Program do pobierania ca造ch witryn na dysk twardy w celu p騧niejszego ich przegl康ania w trybie offline. Tak pobran stron mo瞠my r闚nie przenie嗆 na komputer bez dost瘼u do internetu, aby na nim zapozna si z zawarto軼i 軼i庵ni皻ych stron WWW.

http://www.httrack.com/

Ale na modemie to strasznie wolno bedzie 軼i庵a這.
Pozdro

Helpful message? + -

Back to top

marek216
Company Account
Poziom 26
Poziom 26

Post#7 02 Feb 2006 16:41   

potestuj i wybierz co dla siebie :
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=program+do+zapisywania+ca%C5%82ych+stron+www&spell=1

Helpful message? + -

Selling: (Add)
01 January 2015 LTC3455
Back to top

Post new topic  This topic is locked      Main Page -> Forum Index -> Computer Service -> Computer Software -> Jaki program do zapisywania ca造ch stron WWW ?
Page 1 of 1
Similar topics
Pobieranie ca造ch stron WWW-kt鏎y program ma pauz ?? (10)
Czy jest taki program do sci彫iecia ca造ch stron WWW na HDD (2)
drukowanie ca造ch stron www razem z linkami (1)
zgrywanie ca造ch stron www wraz z zapleczem administratora (2)
Program do zrzucania ca造ch stron na dysk (5)
Program do pobierania ca造ch stron z podstronami (1)
program do zapisywania www?? (14)
Program do kopiowania ca造ch stron z Internetu na dysk tward (5)
Jaki dobry program do twporzenia stron www?????? (21)
Jaki program do pobierania plik闚 ze stron www ? (9)

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.041 seconds

elektroda.pl topic RSS feed