Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Jaki program do zapisywania całych stron WWW ?

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Jaki program do zapisywania całych stron WWW ?
Autor
Wiadomość
adi87
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: ..::BRZYNO::..

Post#1 Post autora tematu 02 Lut 2006 06:04   

Jaki program do zapisywania całych stron WWW ?

witam. jakim programem mozna zapisac cala strone www? chodzi mi o to aby zapisala sie ze wszystkimi linkami itp jakie sa na tej stronie. slyszalem gdzies (nie wiem gdzie) o programie ktory pozwala na normalne korzystanie z telefonu podczas korzystania z internetu poprzez modem podlaczony do tego samego gniazdka co telefon... mi sie to wydaje raczej niemozliwe no ale cos slyszalem o takim programie i chce sie przekonac czy faktycznie tak jest
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 02 Lut 2006 06:04   

Powrót do góry

eseli
Poziom 21
Poziom 21

Miasto: z miasta

Post#2 02 Lut 2006 09:29   

Re: jaki program do zapisywania calych stron www?

Witam

Dobrym programem do zapisywania całych stron www (możesz sobie wybrać czy ma zagrac całą strone, czy tylko text lub jpg lub muzyke)
jest teleport pro.

OPIS:
Teleport Pro to znany program do pobierania witryn internetowych na lokalny dysk. Za jego pomocą możemy skopiować witrynę internetową i przeglądnąć ją potem off-line. Program nie ma problemu ze ściąganiem stron zabezpieczonych hasłem, ma możliwość tworzenia kopii serwisów w wersji do przeglądania off-line łącznie z zachowanie struktury katalogów, przeszukiwanie serwisów pod kątem plików określonego typu (tekstowe, multimedialne, graficzne itp.), uaktualniania ściągniętych już stron, a także możliwość tworzenia baz do automatycznego wykonywania powyższych operacji. Ponadto całość operacji możemy rozłożyć w czasie poprzez odpowiednie zaprogramowanie schedulera, który uruchomi procesy w podanej przez nas godzinie, dniu i tygodniu.

LINK:
http://www.programosy.pl/index.php?s=prog&id=83

Miłej zabawy
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 02 Lut 2006 09:29   

Powrót do góry

mrrudzin
Poziom 24
Poziom 24

Miasto: Pruszcz Gdanski

Post#3 02 Lut 2006 09:47   

jaki program do zapisywania calych stron www?

Cytat:

Jakim programem mozna zapisac cala strone www? chodzi mi o to aby zapisala sie ze wszystkimi linkami itp jakie sa na tej stronie. slyszalem gdzies (nie wiem gdzie) o programie ktory pozwala na normalne korzystanie z telefonu podczas korzystania z internetu poprzez modem podlaczony do tego samego gniazdka co telefon... mi sie to wydaje raczej niemozliwe no ale cos slyszalem o takim programie i chce sie przekonac czy faktycznie tak jest

A co ma zapisywanie całych stron www do korzystania z telefonu i internetu przez modem jednocześnie?
Tylko Chuck Norris ściągnął cały internet na dyskietkę, więc możesz mieć problem.
Oczywiście nie da się tak zrobić, aby mając (zwykły) modem korzystać jednocześnie i z modemu i z telefonu.
Inaczej jest w przypadku modemów ADSL (czyli np. popularnej Neostrady). Tutaj połączenie odbywa się na innych zasadach i nie ma problemu żeby siedząc w internecie gdzieś dzwonić. Zakłada się jednak specjalne filtry. Przy dużysz prędkościach (podobno - bo tego nie odczułem - mam 256kb/s) podobno spada transfer.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 02 Lut 2006 09:47   

Powrót do góry

adi87
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: ..::BRZYNO::..

Post#4 Post autora tematu 02 Lut 2006 13:08   

nie chodzilo mi o to co to ma ze soba wspolnego tylko chcialem sie dowiedziec czy tak sie da
Powrót do góry

mrrudzin
Poziom 24
Poziom 24

Miasto: Pruszcz Gdanski

Post#5 02 Lut 2006 13:09   

Jeżeli masz zwykły modem - niestety nie ma takiej możliwości.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 02 Lut 2006 13:09   

Powrót do góry

matrix1185
Poziom 13
Poziom 13

Miasto: okolice Piły

Post#6 02 Lut 2006 17:13   

nazwa: WinHTTrack 3.32-2
opis: Program do pobierania całych witryn na dysk twardy w celu późniejszego ich przeglądania w trybie offline. Tak pobraną stronę możemy również przenieść na komputer bez dostępu do internetu, aby na nim zapoznać się z zawartością ściągniętych stron WWW.

http://www.httrack.com/

Ale na modemie to strasznie wolno bedzie ściągało.
Pozdro
Powrót do góry

marek216
Poziom 26
Poziom 26

Miasto: Racibórz

Post#7 02 Lut 2006 17:41   

potestuj i wybierz coś dla siebie :
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=program+do+zapisywania+ca%C5%82ych+stron+www&spell=1
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Jaki program do zapisywania całych stron WWW ?
Strona 1 z 1