Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 02 Lut 2006 05:04
    adi87
    Poziom 18  

witam. jakim programem mozna zapisac cala strone www? chodzi mi o to aby zapisala sie ze wszystkimi linkami itp jakie sa na tej stronie. slyszalem gdzies (nie wiem gdzie) o programie ktory pozwala na normalne korzystanie z telefonu podczas korzystania z internetu poprzez modem podlaczony do tego samego gniazdka co telefon... mi sie to wydaje raczej niemozliwe no ale cos slyszalem o takim programie i chce sie przekonac czy faktycznie tak jest

• #2 02 Lut 2006 08:29
    eseli
    Poziom 27  

Witam

Dobrym programem do zapisywania całych stron www (możesz sobie wybrać czy ma zagrac całą strone, czy tylko text lub jpg lub muzyke)
    jest teleport pro.

OPIS:
    Teleport Pro to znany program do pobierania witryn internetowych na lokalny dysk. Za jego pomocą możemy skopiować witrynę internetową i przeglądnąć ją potem off-line. Program nie ma problemu ze ściąganiem stron zabezpieczonych hasłem, ma możliwość tworzenia kopii serwisów w wersji do przeglądania off-line łącznie z zachowanie struktury katalogów, przeszukiwanie serwisów pod kątem plików określonego typu (tekstowe, multimedialne, graficzne itp.), uaktualniania ściągniętych już stron, a także możliwość tworzenia baz do automatycznego wykonywania powyższych operacji. Ponadto całość operacji możemy rozłożyć w czasie poprzez odpowiednie zaprogramowanie schedulera, który uruchomi procesy w podanej przez nas godzinie, dniu i tygodniu.

LINK:
    http://www.programosy.pl/index.php?s=prog&id=83

Miłej zabawy

• #3 02 Lut 2006 08:47
    mrrudzin
    Poziom 39  

Cytat:

Jakim programem mozna zapisac cala strone www? chodzi mi o to aby zapisala sie ze wszystkimi linkami itp jakie sa na tej stronie. slyszalem gdzies (nie wiem gdzie) o programie ktory pozwala na normalne korzystanie z telefonu podczas korzystania z internetu poprzez modem podlaczony do tego samego gniazdka co telefon... mi sie to wydaje raczej niemozliwe no ale cos slyszalem o takim programie i chce sie przekonac czy faktycznie tak jest

A co ma zapisywanie całych stron www do korzystania z telefonu i internetu przez modem jednocześnie?
    Tylko Chuck Norris ściągnął cały internet na dyskietkę, więc możesz mieć problem.
    Oczywiście nie da się tak zrobić, aby mając (zwykły) modem korzystać jednocześnie i z modemu i z telefonu.
    Inaczej jest w przypadku modemów ADSL (czyli np. popularnej Neostrady). Tutaj połączenie odbywa się na innych zasadach i nie ma problemu żeby siedząc w internecie gdzieś dzwonić. Zakłada się jednak specjalne filtry. Przy dużysz prędkościach (podobno - bo tego nie odczułem - mam 256kb/s) podobno spada transfer.

• #4 02 Lut 2006 12:08
    adi87
    Poziom 18  

nie chodzilo mi o to co to ma ze soba wspolnego tylko chcialem sie dowiedziec czy tak sie da

• #5 02 Lut 2006 12:09
    mrrudzin
    Poziom 39  

Jeżeli masz zwykły modem - niestety nie ma takiej możliwości.

• #6 02 Lut 2006 16:13
    matrix1185
    Poziom 13  

nazwa: WinHTTrack 3.32-2
    opis: Program do pobierania całych witryn na dysk twardy w celu późniejszego ich przeglądania w trybie offline. Tak pobraną stronę możemy również przenieść na komputer bez dostępu do internetu, aby na nim zapoznać się z zawartością ściągniętych stron WWW.

http://www.httrack.com/

Ale na modemie to strasznie wolno bedzie ściągało.
    Pozdro

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty