Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Te sa borysa 2

borysgo2 05 Lut 2006 17:51 12153 17
  • PRZETWORNIKI

vifa xg18wh + xt19td

OBUDOWA

19mm MDF, 24L netto @ 45Hz, brzoza bejcowana, lakier poliuretanowy Dulux.

NAPĘD

Yamaha A-1020, Pioneer SX-750, Gainclone, Hexfet2x400W.

ODSŁUCH
    Tu jeszcze pozniej uzupelnie. Jest naprawde swietnie !!!

KOSZTY
    Razem do 1000PLN para.

Fajne!
  • #2 05 Lut 2006 18:24
    bober15
    Poziom 10  

Kolumienki kosmiczne. Gdzie kupowales glosniki i fornir, na jaka barwe bejcy zostala pomalowana ta brzoza?? To jest brzoza czeczota?

• #3 05 Lut 2006 19:01
    borysgo2
    Poziom 16  

bober15

Dzieki.
    Glosniki pochodza z audiocomponents.nl (wspolne zamowienie). Fornir to w domu mam albo niedalko tna na miejscu za 5pln/mkw. Bejce sam mieszalem z bejcy wodnej (taka w proszku)-kolor czerwony i troche czarnego. To jest cos ala czeczota wlasnie.
    Ps mam takie pytanie czy wyswietlaja wam sie gotowe zdjecia czy tylko ramki z odnosnikami Download ? Bo jakos nie moge sie z tym postem dogadac.

• #4 05 Lut 2006 19:10
    dywan86
    Poziom 18  

no bardzo ladnie, podobaj mi sie , kupa dobrej roboty!!! wygladaja jak kupione firmowe, dobor drewna bardzo dobry!!
    pozdro

• #5 05 Lut 2006 19:54
    J. S.
    Poziom 27  

Ładna konstrukcja, pomierzona, przetworniki dobre - ogólnie piątka! Gratuluję!
    -=-=-
    Raz wyświetlają się ramki download, raz zdjęcia od razu - zależnie od obciążenia serwera chyba.

• #6 05 Lut 2006 21:04
    marcin1988
    Poziom 12  

WOW moim zdaniem super kolumienki :D. Mółbyś opisać ich brzmienie.
    PS czy aby obudowa nie jest za duża do tego niskotonowca?

• #7 05 Lut 2006 21:27
    borysgo2
    Poziom 16  

marcin
    Mysle ze buda duza nie jest, po odjeciu wzmocnien i takich tam zostanie gdzies 22L moze. Bas szybki i nawet nisko schodzacy, srednica poprawna i swietne wysokie, xt19 to naprawde dobra kopolka, jest wszystko to co trzeba, szczegol, scena jak nalezy, wszystko poukladane. XG18 tez jest bardzo dobry (co innego mam napisac hehhe) a przedewszystkim poprawny za co go bardzo cenie. Nie da sie tak napisac jak to gra, przynajmniej bardzo ciezko, zapewniam cie jednak ze efekt wart swojej ceny.

• #8 05 Lut 2006 21:40
    marcin1988
    Poziom 12  

Najważniejsze, że jesteś zadowolony z efektu wizualnego i z brzmienia. Oby więcej tak udanych konstrukcji.
    Pozdrawiam

• #9 05 Lut 2006 21:46
    luke666
    Poziom 33  

Kolumny naprawde bardzo udane, a to wykończenie...
    W realu pewnie prezentują się jeszcze lepiej.
    Gratuluję konstrukcji i życzę kolejnych, bardziej udanych (jeżeli jeszcze się da :) ) konstrukcji.

• #10 05 Lut 2006 23:54
    de Virez
    Poziom 24  

opowiadaj jak to gra!!!:P szkoda ze nei moja kolorystyka, ale wygladają na 10k zl:d

A no i jeszcze pytanie. To jest jakiś inny fornir, czy jak? Jak osiągnąć taki efekt? Czy poprostu wszystko zależy, jak sie bejce położy?

• #11 06 Lut 2006 09:25
    borysgo2
    Poziom 16  

de Virez napisał:
    opowiadaj jak to gra!!!:P szkoda ze nei moja kolorystyka, ale wygladają na 10k zl:d

Troche wyzej pisalem juz jak to sie mniej wiecej sprawuje, dodam moze tyle ze wlasciciele tesli moga sobie o takiej srednicy tylko pomarzyc a wlasciciele stx chyba nie do konca wiedza co to jest bas, wiem co pisze bo takowe wynalazki wczesniej posiadalem (fotka nizej). Po przesiadce z czechow od razu na np te vify czuje sie wyrazna przepasc, po co wiec tracic to co najlepsze - lepiej troche poczekac, dozbierac i zrobic cos co ma rece i nogi bo naprawde warto. Jak juz nie vifa to przeciez jest tyle pozadnych glosnikow nie tylko stx i tesla i stx,tesla itp.

• #12 07 Lut 2006 14:45
    Elvis18
    Poziom 14  

Bardzo dobra robota kolumienki są hi-end'owe!!!:) Bardzo mi się podoba ten fornir brzozowy i dołączam sie do de Virez'a jak osiągnąć taki wspaniały efekt???

• #13 07 Lut 2006 16:03
    borysgo2
    Poziom 16  

Drzewo z racji tego ze w niektorych miejscach roznie wchalnia wilgoc (wode, bejce itp) koloryzuje sie raz intensywniej a raz mniej intensywnie dzieki temu uwydatnia sie faktura forniru. Oczywiscie im fornir bardziej "bogaty" tym lepiej to wychodzi.

• #14 08 Lut 2006 00:28
    cybergood
    Poziom 16  

kurde kolumny bajerandzkie.u mnie w miasteczku w sklepie to bys w ch...
    kasy dostał za nie,a od kolesia kolekcjonera to w ch. ... i jeszcze troche :D

wygladaja lepiej jak sklepowe.

pozdrawiam

• #15 08 Lut 2006 01:14
    Hefajstos
    Poziom 35  

Borys, powiedz jak zrobiłeś ten efekt "czeczoty". Bo ja potrzebuję czegoś takiego do kolumn dla koleżanki. Czy da się kupić taki fornir?

No i respekt za wykonanie - spokojnie mógłbyś podłączyć to do clona i pokazać całość na Audioszole...

--
    pozdrawiam
    Hefi

• #16 08 Lut 2006 01:27
    borysgo2
    Poziom 16  

Forniru mam w domu z polowe tony takze wybieram co ladne i bogate. Jak sie pobejcuje bejca wodna to uwydatnia sie faktura forniru, miejsca roznie chlona wilgoc --> efekt bomba !!.

• #17 08 Lut 2006 13:36
    wojtek999
    Poziom 16  

Kolumny naprawdę super, ale ja mam pytanie trochę z innej beczki;) Jakiego mikrofonu uzywasz do pomiarów w SW? W jaki powinienem sięnajlepiej zaopatrzyć - oczywiście za rozsądnącenę - aby wyniki pomiaru były godne zaufania?

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME