Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

pralka Amica PA 55... - 12 mrugnięć lampki

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> pralka Amica PA 55... - 12 mrugnięć lampki
Autor
Wiadomość
magdaS26
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: olkusz

Post#1 Post autora tematu 14 Lut 2006 12:38   

Re: pralka Amica PA 55... - 12 mrugnięć lampki

Dzień dobry;

Wpisuję pytanie w dwóch miejscach ponieważ nie wiem gdzie będzie bardziej na miejscu.

Czyściłam filrt pralki (pojawiła się woda pod pralką, wieć zgodnie z instrukcją trzeba wyczyścić filtr). Teraz przy włączaniu pralki lampka "gotowa" mruga 12 razy. Poprzednio problem szybko rozwiązała pani z infolinii amici (0801801800 - niestety juz nie istnieje...) - podała mi kombinację przycisków, które trzeba nadusić. Ale jakie? Czy ktoś może mi pomóc??
Dziekuje z góry!!

Dodano po 59 [minuty]:

No i okazało się że co blondynka to blondynka ;-) Na mumer 0801 ... nie mogłam się dodzwonić bo z komórki się nie da. Znalazłam na str amici numer stacjonarny i się udało. Dla zainteresowanych - pralkę należy przechylić na siebie aby wylać resztę wody, a następnie przy włączaniu przytrzymać START na jakieś 15 sekund.
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 14 Lut 2006 12:38   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> pralka Amica PA 55... - 12 mrugnięć lampki
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Kontakt

Page generation time: 0.076 seconds

elektroda.pl temat RSS