Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kolumny Kamila

zguba15 16 Lut 2006 16:17 3420 5
  • Wstęp:

Chciałbym wam pokazać moje pierwsze kolumny, projekt nie przemyślany robiłem je jak miałem 13 lat, nieznałem sie wtedy wcale i dlatego kupiłem takie głośniki :(

Przewrotniki:

Szkoda gadac: no name

Obudowa:

Obudowa z płyty wiórowej 12 mm i 16mm, skręcona wkrętami wyszpchlowana,wyczyszczona i okleiona okleiną, BR na oko.

Zwrotnica:

Stxa 2-drożna

Napęd:

Eltax AVR-200 (5.1), DVD Thomson

Odsłuch:

Każdy wie jak gra no name... :?

Koszty:

Coś około 180zł

Kolumny Kamila

Kolumny Kamila

Fajne!
  • #2 16 Lut 2006 17:54
    _eddie_
    Poziom 32  

Takie fajne "budy" :(. Dopasuj tam stx`a lub jakas Teselke a bedzie juz super :). Doskonale wykonane i wykonczone skrzynki - 6/6 , glosniki 2/6 (2 nie 1 za to, ze to chyba nie jest piezzo ;) ).

• #3 16 Lut 2006 18:10
    kamel_w
    Poziom 18  

Jak ma tak młodego konstruktora prezentują się całkiem nieźle, byle byłyby inne głośniki

• #4 17 Lut 2006 14:58
    lilka
    Poziom 11  

Witam!!!

Kolumienki niczego sobie, ładnie się prezentują!!!

Narka!!!

• #5 18 Lut 2006 10:02
    nelik1987

Poziom 31  

kolumienkui bardzo ładne podobaja mi się są estetycznie wykonane i to się bardzo liczy bo to ze ktoś ma pieniadze i byduje wszytsko na bardzo drogich głośnikach to się chwali ale jak ktoś nie ma funduszy i większość rzeczy robi po kosztach i, i tak mu wychodzi piękna kolumna to dopierro trzeba chwalić że nie zastosował drogich głośników to nic i tak nie wiemy jak to gra, ju wzyciu widziałem wiele konstrukcji na słabych głośnuikach i garało to całkiem nieźle a głosnik 5 trazy drozszy zagrał tylko troszkę lepiej gdzie przy niormalnym słuchanoiu muzyki ta granica się jeszcze bardziej zaciera

dlatego bedę bronił mnłodego konstruktora i dam mu 8/10 punków w skali konstrukcujnej i pomysłowej !!!!

bardzo chwali się takie projekty byle tak dalej !!!!

• #6 18 Lut 2006 13:57
    zguba15
    Poziom 10  

dzięki za komęty, kolumny nie są aż tak idealnie zorbione wiadomo pierwsza konstrukcja nie znałem sie i nie miałem takiej wprawy, :) pozdro

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME