Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Odkurzacze bezworkowe. Jakie są wasze opinie?

Post new topic  This topic is locked      Main Page -> Forum Index -> Household Utility -> Odkurzacze bezworkowe. Jakie są wasze opinie?
Author
Poziom 21
Poziom 21

Post#1 Post from the author of the topic 04 Mar 2006 20:16   

Odkurzacze bezworkowe

Co sądzicie o odkurzaczach bezworkowych?

Moderated by skryn:
Z działu usterkowego AGD, przeniosłem tutaj.

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 04 Mar 2006 20:16   

Back to top

buh
Poziom 19
Poziom 19

Post#2 04 Mar 2006 22:22   

Re: Odkurzacze bezworkowe

sa do d**y
kupilem kiedys taki i pod wplywem ciepla z silnika kola mu sie stopily Very Happy
oddalem go i zwrucili mi pieniadze przynajmniej
ale teraz mam lg turbo gamma 1600 W i daje skurczybyk jeden jak nic innego Smile
moze jest z workiem ale stalym tak ze nie trzeba kupowac papierowych ale mozna bo i ten i papierowe pasuja do niego
dalem chyba okolo 250-300 zl za niego ale jest super polecam go!

Helpful message? + -

Back to top

kjuik_87
Poziom 7
Poziom 7

Post#3 05 Mar 2006 13:41   

ja mam odkurzacz z filtrem wodnym i wszystkie śmieci (podobno) wpadają w wode ale tak naprawde to wygląda troszke gorzej ponieważ jeśli jest więcej śmieci w jednym miejscu to kurzy się aż z wylotów powietrza!!

Dałem za niego 500 zł i żałuje!!

Same wady i 1 plus
1. trzeba zakazdym wlewać wode
2. po każdym odkurzaniu trzeba go umyć i wysuszyć bo się zaśmierdzi
3. w środku wszystkie śróbki zardzewiane nie da sie nawet silnika odkręcić
4. jest strasznie duży i ciężki

PLUS;
1. bardzo dobrze zbiera śmieci!!

Odradzam kupna !!

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 05 Mar 2006 13:41   

Back to top

Removed

Post#4 05 Mar 2006 14:33   

Odkurzacze bezworkowe

Ja w warsztacie używam Karchera 2101.Albo zakładasz worek,albo nie.
Jeżeli nie stosujesz worka,a w zasadzie drogawego wkładu papierowego,to musisz tylko przedmuchać filtr.W sumie wolę jednak zastosować ten wklad,i co jakiś czas wytrzepać.
Raczej tradycyjnie rozwiązanie-worek....

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 05 Mar 2006 14:33   

Back to top

Wawrzyniec
Poziom 19
Poziom 19

Post#5 05 Mar 2006 18:56   

Miałem kiedyś Rainbowa (nie wiem czy dobrze napisałem) za ok 8000 zł. Ponad 1000 patentów w nim. Urzywałem go 5 lat, później sprzedałem. Ciężki jak cholera. Problemy jak były już opisane: wylewanie wody, suszenie itd. Z turboszczotką dobrze odkurzał, bez totalna kicha. Zwykłe zelmery dużo lepiej ciągną. Nasze wodniki też.

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 05 Mar 2006 18:56   

Back to top

arturo 101
Poziom 3
Poziom 3

Post#6 08 Jan 2007 16:59   

Bardzo fajnie koledzy, ale wydaje mi się że za bardzo spłycacie problem.
Czytając wasze wypowiedzi, można by odnieść wrażenie, że odkurzacze bezworkowe=odkurzacze z filtrem wodnym.Przecież to zupełnie co innego, co oczywiście nie wyklucza możliwości istnienia filtra wodnego w odkurzaczu bezworkowym. Ja osobiście noszę się właśnie z zamiarem zakupu odkurzacza-nie wiem jeszcze jakiej marki ale jedno wiem na pewno-będzie bezworkowy.Przy obecnej technice poziom filtracji i hałasu jest bardzo zbliżony do odkurzaczy z workiem, natomiast nikt nie zaprzeczy że odkurzacz bezworkowy jest o wiele bardziej ekonomiczny.A że trzeba opróżnić pojemnik na śmieci i go umyć-no cóż może kiedyś odkurzacze same się będą czyścić.
Co do odkurzaczy centralnych-fajna sprawa ale bardziej przy olbrzymim metrażu i trzeba o tym myśleć już na etapie budowy domu, bo póżniej za dużo kombinacji.

Helpful message? + -

Back to top

s_z_a_m_a_n
Poziom 21
Poziom 21

Post#7 09 Jan 2007 21:22   

Mi podobają się te Hoovery i Electroluxy takie Amerykanskie że nie ma kilometrów tych piep rzonych rur i rureczek, silnika na kółkach, którego trzeba ciągnąć za sobą jak g ówno i kabla, na którym można się zabć, jest tylko jakby jedna rączka z silnikiem z kółkami i szczotką nie ma tam worka, i na dodatek są na 18V akumulatorki, które się ładuje w stacji dokującej - teoretycznie idealnie mi pasują, ale nie wiem jak jest z mocą i z trwałością tych akumulatorków - ma ktoś takie cudo i mógłby się podzielić swoimi doświadczeniami?

Jak znajdę fotkę, to wrzucę poglądowo o co mi chodzi.

Helpful message? + -

Back to top

koniac
Poziom 11
Poziom 11

Post#8 15 Apr 2010 23:57   

Ci co mówią że odkurzacze bezworkowe są do d...y, proponuję żeby kupili se odkurzacz marki DYSON a poczują co to znaczy w ogóle odkurzacz. Ostatnio takowy nabyłem i muszę powiedzieć, że jest świetny, żaden z dotychczasowych odkurzaczy nie odkurzał tak jak ten (nawet Zelmer Orion wymięka, nie wspominając o wymianie worków). W przeciwieństwie do tego co czytałem o innych odkurzaczach bezworkowych, że zapychają się filtry itp. w dysonie nic sie nie zapycha. Śmieci są tylko w pojemniku. Co ciekawe Dyson Dc 29 (taki posiadam) ma silnik o mocy 1400W a ciągnie o wiele lepiej niż Zelmer Orion 1500W z nowym workiem i bez filtra na wylocie. Jedyną jego wadą jest dość wysoka cena ale moim zdaniem jest jej wart.

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  This topic is locked      Main Page -> Forum Index -> Household Utility -> Odkurzacze bezworkowe. Jakie są wasze opinie?
Page 1 of 1
Similar topics
Odkurzacze samobieżne, iRobot ,Samsung - pytanie o opinie (1)
Lodówka LIEBHERR - wasze opinie (1)
Wasze opinie na temat pralek electroluxa (2)
Zmywarka Bosch SMV69U30EU wasze opinie (4)
Wybor pralki do 1800 zł, 1000 obr - Wasze opinie i porady (3)
Pralka EWF 10479W - Wasze opinie - mogę kupić za 1099 zł (1)
Jakie jest Wasze zdanie? Pralka Elektrolux vs Bosch. (5)
Odkurzacze kubełkowe z allegro (1)
[Kupię] Odkurzacze starego typu. (1)
Odkurzacze Zelmer. Który najlepszy? (21)

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.038 seconds

elektroda.pl topic RSS feed