Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Jak odebrać MMS bez telefonu?

aaarekkk 09 Mar 2006 12:38
  • #1 09 Mar 2006 12:38
    aaarekkk
    Poziom 15  

Witam.
    Mam następujący problem. Mam telefon w Tak Taku i wysłano mi mmsa lecz w wtedy nie miałem skonfigurowanego wapu i mms (telefon miał ustawienia z ideii). Nie zależy mi na samej treści wiadomości lecz raczej chciałem się dowiedzieć czy jest możliwość odebrania tej wiadowmości np przez internet. wiem że tzrymają wiadomości w systemie przez siedem dni.

• #2 09 Mar 2006 13:08
    dyziek@
    VIP Zasłużony dla elektroda

nie wiem jak jest w TAK TAKU, ale np w Idei po zalogowaniu moglem sobie odebrac mmsa (tez nie mialem ust telefonu)

pozdrawiam

• #3 13 Mar 2006 18:31
    aaarekkk
    Poziom 15  

Dzieki za odp,
    mi niestety nic nie przyszło po wprowadzeniu parametrów. "Moje" siedem dni na odebranie mineło, więc już zima. Pamiętam że kiedyś w telefonie który nie obsługiwał mms przyszedł komunika że można wiadomość odczytać online tylko nie pamiętam czy przez wap czy przez neta.

• #4 13 Mar 2006 18:58
    Mishot
    Poziom 22  

A ja mam tak że jak dostaje MMS (tak tak) to przychodiz tylko link że moge w necie zobaczyć wiadomość... moja komórka to N7650 a ona MMS obsługuje...

• #5 14 Mar 2006 12:40
    aaarekkk
    Poziom 15  

może też nie masz wpisanych parametrów?

• Pomocny post
    #6 15 Mar 2006 08:56
    Mishot
    Poziom 22  

teraz nie wiem nie mam jak sprawdzić MMS'ów...(ostatnio dostawałem link)
    wszystkie ustawienia mam ustawione z internetu przez "zdalny konfigurator" więc u mnie ok...
    być może jak się wyłączy usługe MMS to będzie przychodził link do strony -ja mam aktywną

• #7 15 Mar 2006 16:38
    aaarekkk
    Poziom 15  

Mishot chyba masz rację z tą aktywacją usługi mms w erze. Wniosek?
    Włączyłeś a nie odebrałeś - twój problem.
    Dzięki za odpowiedzi. Tearaz mmsy już mi przychodzą a tamtego nie odebrałem.
    Temat zamykam.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty