Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Tryb serwisowy do Kina domowego panasonic

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Audio Serwis -> Tryb serwisowy do Kina domowego panasonic
Autor
Wiadomość
broda2005
Poziom 11
Poziom 11

Miasto: Jarosław

Post#1 Post autora tematu 16 Mar 2006 12:51   

Tryb serwisowy do Kina domowego panasonic

witam wszystkich.
Mam pytanie, jestem laikiem więc proszę sie nie śmiać. Oddałem kino domowe do naprawy, miał jakies stuki podczas przygłaszania(cos nie tak z generatorem impulsowym prawdopodobnie). Serwisant(nieautoryzowany) wzioł się za naprawę zeszło mu trochę, powymieniał trochę części, i wszystko podobno już gra, tylko że sprzęt po kilku godzinach działanie się wyłącza. I dowiedział się ze potrzebuje "tryb serwisowy do niego".
Kino to Panasonik HT-75
Serwisant mówi że ma pierwsza cześć tego serwisu, i czeka na drugą.
Proszę abyście mi choć pokrótce wyjaśnili co to jest ten tryb serwisowy, i czy można go jakos zdobyć(bo widze że serwisant ma pierwszy raz z tym do czynienia:) i pasowało by mu pomóc); a ja oddałem sprzet do naprawy w listopadzie.
z góry dziekuję za jakią kolwiek pomoc
pozdrawiam
Piotrek
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 16 Mar 2006 12:51   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Audio Serwis -> Tryb serwisowy do Kina domowego panasonic
Strona 1 z 1