Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 27 Mar 2006 13:36
    cofi
    Poziom 2  

Witam

Przeczytałem prawie wszystko na forum o pralkach. Stwierdzam że w głowie mam jeszcze większy mętlik niż przed

Do rzeczy

Mój wybór padł na niżej podane modele:

Electrolux EWF 1240 (za 1599pln)
    Bosch FC 1667 PL (około 1700pln)
    WHIRLPOOL AWM 6010 (za 1099pln)

Kolejność nie jest przypadkowa, gdyż najbardziej pasuje mi Electrolux
    Whirlpool tu jest tylko ze względu na cenę

Czekam na jakieś rady od tych co sie naprawdę znają, bo widzę że tu jest dużo takich osób. :D

Gorąco pozdrawiam !

• #3 08 Paź 2008 13:09
    agakijanka
    Poziom 1  

Ja kupiłam jakieś 2 miesiące temu Zanussi ZWP580 i jestem bardzo zadowolona. Ubrania dobrze doprane i wywirowane - szybko schną. Pralka jest w miarę cicha, także nie zakłóca mi życia i ma przydatne programy. Tak generalnie to Zanussi, Electrolux i AEG są produkowane razem i również razem serwisowane. Jak na mój na mój rozum nie fachowca to jakość powinna być na podobnym wysokim poziomie.
    Co do innych firm, to informacje które zebrałam studiując fora kształtują się tak:
    najlepsza Miele (i też droga), potem Bosh, Simmens i Electrolux. Bardzo wiele osób narzekało na Indesit i Whiropoola. Ponoć źle piorą i szybko rdzewieją.
    Mamm nadzieję, że się to komuś przyda :-)
    Pozdrawiam!

• #4 01 Lip 2009 08:52
    sebter
    Poziom 14  

Hej wszystkim

własnie moja pralka umarła ... co powiecie na firme Beko ? Mam na uwadze takie model BEKO WML 15065D ;> Może ktoś ma taką albo wie coś na jej temat ;>

thx za zainteresowanie

• #5 01 Lip 2009 09:06
    Ryszard49
    Poziom 31  

Odpuść sobie BEKO a nie będzie problemów w przyszłości.

• #6 01 Lip 2009 17:05
    waldik41
    Poziom 12  

Kup sobie Gorenjie .Bardzo udane i ciche modele.Ja mam z WA 63100(mogę żle napisać),ale ta z 1000 wirówki i jest naprawdę ok+fukcjonalny wyświetlacz .Polecam

• #7 04 Lip 2009 14:25
    jaha
    Poziom 10  

faktycznie z BEKO nie sa dobre, jaki by to model nie byl, juz lepiej Gorenje kupic, albo Bosha

• #8 04 Lip 2009 16:43
    Malgorzata wirkus
    Poziom 1  

Ja juz od kilku tygodni szukam pralki. I wiem, ze tylko Bosch, Siemens lub Electrolux. Mam pytanie, kto ma pralke Siemens WS12X361PL. Jestescie zadowlonieni?I pytanie, czy ta pralka ma caly beben metalowy. W niektorych zbieraki sa plastikowe. A nie chce bebna z elementami plastiku.

• #9 14 Lip 2009 01:01
    dative
    Poziom 10  

Nie dziwię się, też bym nie chciała plastiku i ryzyka większego, że mi się szybciej bęben rozwali:) Moja mama ma taką chyba, o ile się nie mylę http://www.mixelectronics.pl/zobacz,19031,kat,267,siemens-wm-10a27rpl- i jest zadowolona. Bęben normalny, żadnej plastik. Jak na razie, nic się nie dzieje, tylko raty trzeba spłacać:) ..Najlepiej to chyba, jak sprawdzisz model w sklepie, będziesz mieć 100% pewność, pozdrawiam!

• #11 19 Lut 2010 15:21
    spektra
    Poziom 18  

Witam.

Ilu ludzi tyle różnych opinii. Sam mam BOSCH-a MAxx7 i jestem zadowolony. Automatycznie rozpoznaje wielość prania. Poprzednio miałem CANDY C271 pracowała przez 18 lat. Zero awarii.

Pozdrawiam

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty