X

Renault Megane-Przekaźniki (1,6 8V 96r)

27 Mar 2006 18:08 MAMax-Maciej
  • #1 27 Mar 2006 18:08
    Max-Maciej
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    Witam

Może ktoś orientuje się, w którym miejscu w meganie 1,6 1996r 5d znajdują się przekaźniki od ogrz. tylnej szyby i przednich halogenów. W komorze silnika po lewej stronie jest puszka z przekaźnikami ale tam jet przek. od pompy paliwa. Czy te przekaźniki są we wnętrzu auta i gdzie mogą się znajdować? Proszę o pomoc.
  • #2 27 Mar 2006 19:35
    cobraa
    Level 27  
    Helpful post? (0)
    Jest nad nogami pasazera przedniego
  • #3 28 Mar 2006 18:06
    Max-Maciej
    Level 9  
    Topic author Helpful post? (0)
    Dzisiaj patrzyłem i niczego tam nie widzę. Czy możesz dokładniej opisać w którym miejscu się znajdują.Czy są ukryte pod jakimiś matami wygłuszającymi. W okolicach dna schowka też niczego nie ma.
  • #4 28 Mar 2006 18:16
    Removed
    Helpful post? (0)
    są,są,trzeba wyciągnąć skrzynkę na wierzch i je widać.
    Jak już ją wyjmiesz,to nie wyciągaj ich na silę,bo są wlutowane w płytę UCBIC'a.
    Samej skrzynki też nie rozbieraj,bo chwila nieuwagi i nie odpalisz-w skrzynce (UCBIC'u) jest immobiliser.
    Nie wiem po co tam chcesz grzebać,te przekaźniki się raczej nie psują,najczęściej feler jest w topiących się złączach
  • #5 28 Mar 2006 19:06
    Max-Maciej
    Level 9  
    Topic author Helpful post? (0)
    Nie chcę nic rozbierać, tylko będę chciał założyć przednie światła p. mgłowe i muszę wiedzieć gdzie dokładnie wpiąć przekaźnik i jeszcze muszę sprawdzić przekaźnik od tylnej szyby o grzewanej (bezpiecznik jest dobry), ale dzięki za pomoc.
  • #6 28 Mar 2006 19:10
    Removed
    Helpful post? (0)
    Instalacja jest fabrycznie założona,nic nie trzeba kombinować,szukaj filetowych kabli zakończonych wtyczkami w pobliżu przednich reflektorów.
    Przeważnie tak było,jak montowałem przeciwmgielne w megane.
  • #7 28 Mar 2006 19:32
    cobraa
    Level 27  
    Helpful post? (0)
    Nie trzeba rzadnego przekaznika montowac a zreszta przekaznik pompy powinien byc wlasnie w tej skrzynce a nie pod maska.
  • #8 02 May 2006 00:58
    zbychudy
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    Instalacja jest zazwyczaj kompletna tylko podpiąć !
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products