Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

wydruk (baza danych) katalogów, plików

prez8s 01 Kwi 2006 16:55
  • #1 01 Kwi 2006 16:55
    prez8s
    Poziom 33  

Potrzebny mi jakiś program dzięki któremu będe mógł zrobić baze danych plików, katalogów, tak żeby sobie sam wszytko poindeksował, żeby można było zrobić wydruk z wybranymi przez siebie właściwościami pliku. Zależy mi na tym, bo chce zrobić pożądki na dysku i pousuwać wiele rzeczy, powypalać, i chciałbym mieć gdzieś to spisane, czy miałem taki, gdzie dany plik szukać. Głównie chodzi mi o mp3, bo mam tego sporo.
    Co byście mi polecili?

• #3 01 Kwi 2006 19:18
    prez8s
    Poziom 33  

szukac, szukac, szukac - mi zalezy na konkretnym programie, wiem ze jest ich wiele, ale napisałem tego posta, zeby ktoś mi cos polecił, a nie kazał szukać, jak miałbym teraz tak wszystkie testować, to ja dziękuje.

• #5 01 Kwi 2006 22:26
    prez8s
    Poziom 33  

paweliw napisał:
    ...a szczególnie do mp3 (i innych muzycznych) The GodFather

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=779&t=69

Własnie o cos takiego mi chodziło, eksportuje sobie cały spis do html i potem łatwo wyszukam czy mam juz taki plik, czy nie. Żeby nie sciągac potem niepotrzebnie tego samego. Pliki sobie pousuwam, bo mam pozgrywane na plytkach, a na dysku juz powoli brakuje miejsca.
    Dobra dzięki, bardzo fajne rozwiązanie.

• #6 01 Kwi 2006 22:40
    paweliw
    Spec od komputerów

Wiesz, nie zawsze (i nie każdy) próbuje wszystkich programów jakie gdzieś znajdzie.
    Dlatego nie dziw się, że łatwiej coś wyszukać w google.pl, rzadko który użytkownik sprawdzi wszystkie ...
    Link do google.pl jest podstawą i to Ty powinieneś zadać pytanie, który z tych programów jest najlepszy, podając ich nazwy.
    Ja sprawdzałem wiele i dwa powyższe uznałem za najlepsze.

• #7 01 Kwi 2006 23:18
    prez8s
    Poziom 33  

Ok, wiec temat zamykam. Dzienx i pozdro.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty