Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Radio Samochodowe Denver CAD 350

Post new topic  This topic is locked      Main Page -> Forum Index -> Car Radio Service -> Beginners Car Radio -> Radio Samochodowe Denver CAD 350
Author
Poziom 15
Poziom 15

Post#1 Post from the author of the topic 30 Apr 2006 00:15   

Radio Samochodowe Denver CAD 350

Witam!

Trafiło mi się takie radyjko, jest niby nowe kupione z blizej mi nieznanego źródła za 100zł i posiada jedną wadę, mianowicie podczas odczytuz dysku CD wyświetla się komunikat ERROR 4. Proszę o wszelkie sugestie

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 30 Apr 2006 00:15   

Back to top

TB_bushman
Poziom 3
Poziom 3

Post#2 18 Sep 2006 12:15   

Re: Radio Samochodowe Denver CAD 350

Mam takie radyjko. Kupilem wczoraj, nowe ze sklepu, za 189zl (to tak zebys sie orientiowal czy nie przeplaciles). Jak sie zdejmie panel to tam jest taki guziczek "reset" i zawsze po instalacji w samochodzie (albo gdzie tam sobie ktos zamontuje) nalezy go wcisnac, bo radio w stanie spoczynku pobiera prad, wiec w trakcie podlaczania kabelki zawsze robia male "pstryk" (przeskakuje iskra) i to moze spowodowac, ze cos mu sie pomiesza.

Jak to nie zadziala to wejdz na:
http://www.olbrycht.pl/denver/denver.htm
bo to przedstawiciel firmy denver (producenta radia) w Polsce. Moze oni beda wiedzieli co z tym zrobic.

A jesli sie okaze, ze CD jest zepsute to zawsze mozesz wykorzystac zewnetrzne zrodlo sygnalu (CD_player, mp3_player), bo z tylu sa gniazda z wejsciem chinch na kablu gdzie mozesz sobie podlaczyc przejsciowke chinch-minijack i wtedy wykorzystac cokolwiek co ma gniazdko sluchawkowe.

Pozdrawiam.

Helpful message? + -

Back to top

uve213
Poziom 4
Poziom 4

Post#3 27 Dec 2006 11:09   

witam,
kupilem to radyjko 24grudnia w biedronce za 99zl:) dwa lata gwarancji,
jak narazie gra OK, jedynie mp3 czasami przeskakuje, ale to moze byc wina porysowanej plyty cd-rw...
pozdrawiam

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 27 Dec 2006 11:09   

Back to top

waski202
Poziom 6
Poziom 6

Post#4 25 Feb 2007 11:35   

witam
czasami jest tak ze plyta jest nagrana z byt duza predkoscia sprobuj nagrc z
x8:D

Helpful message? + -

Back to top

rosomak88
Poziom 15
Poziom 15

Post#5 Post from the author of the topic 06 Jun 2007 18:57   

Z tym radyjkiem to sobie dałem spokój, okazało się że koleś co sprzedał mi te radio kupił dużo takiego sprzętu z wadami fabrycznymi i je naprawiał, wszyscy się na to rzucili a potem się w kółko każdemu psuły...

Helpful message? + -

Back to top

CORDZI
Poziom 3
Poziom 3

Post#6 25 Jun 2007 12:36   

Ja z kolei kupiłem to radio 8 lutego 2007roku i podziałało do 23 czerwca miło CD w środku chciałem zmienić płytę wcisnąłem eject,
wypluło ale nie chce już przyjąć nowej. Wciąga kawałek a nawet jak wcisnę ją do końca aż będzie opór i też wyskakuje napis ERROR 4 podejrzewam, że coś się zwaliło z podajnikiem.

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 25 Jun 2007 12:36   

Back to top

SlaweK
Poziom 26
Poziom 26

Post#7 25 Jun 2007 16:09   

I tak długo pograło jak na chińszczyznę. Udaj się do sprzedawcy z reklamacją, niech mu bokiem wyjdzie sprzedawanie tandety bo gwarancję roczną musi dać ustawową.

SławeK

Helpful message? + -

Back to top

lisek171
Poziom 6
Poziom 6

Post#8 09 Jul 2007 21:48   

CORDZI wrote:
Ja z kolei kupiłem to radio 8 lutego 2007roku i podziałało do 23 czerwca miło CD w środku chciałem zmienić płytę wcisnąłem eject,
wypluło ale nie chce już przyjąć nowej. Wciąga kawałek a nawet jak wcisnę ją do końca aż będzie opór i też wyskakuje napis ERROR 4 podejrzewam, że coś się zwaliło z podajnikiem.

Witam
Kolego CORDZI kupiłem radio z taką sama usterką jak u ciebie. (nowe ale bez gwarancji) Usunięcie problemu to jakieś 10minut w lależnosci od szybkości rozkręcania radyjka
w moim przypadku poprostu były wepchnięte w dół diody (te na kasecie cd,są do nich podprowadzone3 kabelki z dołu) nadawcze bądź odbiorcze i nie komunikowały się z tymi na dole poprostu wyprostowałem przeczyściłem wacikiem plus woda odmineralizowana i łyka płyty jak wściekłe Very Happy i pomyśleć że dałem za nie 50zł

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  This topic is locked      Main Page -> Forum Index -> Car Radio Service -> Beginners Car Radio -> Radio Samochodowe Denver CAD 350
Page 1 of 1
Similar topics
Radio samochodowe Denver CAD-450 nieczysto gra (4)
nie włacza sie radio denver cad-350 (4)
Denver CAD-350; jaka zenerka? (1)
Denver CAD-350 odwrotne podłączenie zasilania (11)
Denver CAD-350 i niemilknący brzęczyk - Astra II (1)
Radioodtwarzacz DENVER CAD 350 nie łyka płyt cd (2)
denver cad 450 nie odbiera radio (3)
Radio DENVER CAD-370 potrzebny schemat (6)
Denver cad 450 nie działa radio (7)
Radio DENVER CAD-450 nie działa (3)

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.05 seconds

elektroda.pl topic RSS feed