Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Radio Samochodowe Denver CAD 350

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RadiaSamochodowe Serwis -> RadiaSamochodowe Początkujący -> Radio Samochodowe Denver CAD 350
Autor
Wiadomość
rosomak88
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: UK/Northern Ireland

Post#1 Post autora tematu 30 Kwi 2006 00:15   

Radio Samochodowe Denver CAD 350

Witam!

Trafiło mi się takie radyjko, jest niby nowe kupione z blizej mi nieznanego źródła za 100zł i posiada jedną wadę, mianowicie podczas odczytuz dysku CD wyświetla się komunikat ERROR 4. Proszę o wszelkie sugestie
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 30 Kwi 2006 00:15   

Powrót do góry

TB_bushman
Poziom 3
Poziom 3

Miasto: Łódź

Post#2 18 Wrz 2006 12:15   

Re: Radio Samochodowe Denver CAD 350

Mam takie radyjko. Kupilem wczoraj, nowe ze sklepu, za 189zl (to tak zebys sie orientiowal czy nie przeplaciles). Jak sie zdejmie panel to tam jest taki guziczek "reset" i zawsze po instalacji w samochodzie (albo gdzie tam sobie ktos zamontuje) nalezy go wcisnac, bo radio w stanie spoczynku pobiera prad, wiec w trakcie podlaczania kabelki zawsze robia male "pstryk" (przeskakuje iskra) i to moze spowodowac, ze cos mu sie pomiesza.

Jak to nie zadziala to wejdz na:
http://www.olbrycht.pl/denver/denver.htm
bo to przedstawiciel firmy denver (producenta radia) w Polsce. Moze oni beda wiedzieli co z tym zrobic.

A jesli sie okaze, ze CD jest zepsute to zawsze mozesz wykorzystac zewnetrzne zrodlo sygnalu (CD_player, mp3_player), bo z tylu sa gniazda z wejsciem chinch na kablu gdzie mozesz sobie podlaczyc przejsciowke chinch-minijack i wtedy wykorzystac cokolwiek co ma gniazdko sluchawkowe.

Pozdrawiam.
Powrót do góry

uve213
Poziom 4
Poziom 4

Miasto: zabrze/gliwice

Post#3 27 Gru 2006 12:09   

witam,
kupilem to radyjko 24grudnia w biedronce za 99zl:) dwa lata gwarancji,
jak narazie gra OK, jedynie mp3 czasami przeskakuje, ale to moze byc wina porysowanej plyty cd-rw...
pozdrawiam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 27 Gru 2006 12:09   

Powrót do góry

waski202
Poziom 6
Poziom 6

Miasto: czestochowa

Post#4 25 Lut 2007 12:35   

witam
czasami jest tak ze plyta jest nagrana z byt duza predkoscia sprobuj nagrc z
x8:D
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 25 Lut 2007 12:35   

Powrót do góry

rosomak88
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: UK/Northern Ireland

Post#5 Post autora tematu 06 Cze 2007 18:57   

Z tym radyjkiem to sobie dałem spokój, okazało się że koleś co sprzedał mi te radio kupił dużo takiego sprzętu z wadami fabrycznymi i je naprawiał, wszyscy się na to rzucili a potem się w kółko każdemu psuły...
Powrót do góry

CORDZI
Poziom 3
Poziom 3

Miasto: Żyrardów

Post#6 25 Cze 2007 12:36   

Ja z kolei kupiłem to radio 8 lutego 2007roku i podziałało do 23 czerwca miło CD w środku chciałem zmienić płytę wcisnąłem eject,
wypluło ale nie chce już przyjąć nowej. Wciąga kawałek a nawet jak wcisnę ją do końca aż będzie opór i też wyskakuje napis ERROR 4 podejrzewam, że coś się zwaliło z podajnikiem.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 25 Cze 2007 12:36   

Powrót do góry

SlaweK
Poziom 26
Poziom 26

Miasto: Oborniki Śląskie

Post#7 25 Cze 2007 16:09   

I tak długo pograło jak na chińszczyznę. Udaj się do sprzedawcy z reklamacją, niech mu bokiem wyjdzie sprzedawanie tandety bo gwarancję roczną musi dać ustawową.

SławeK
Powrót do góry

lisek171
Poziom 6
Poziom 6

Miasto: Grudziądz

Post#8 09 Lip 2007 21:48   

CORDZI napisał:
Ja z kolei kupiłem to radio 8 lutego 2007roku i podziałało do 23 czerwca miło CD w środku chciałem zmienić płytę wcisnąłem eject,
wypluło ale nie chce już przyjąć nowej. Wciąga kawałek a nawet jak wcisnę ją do końca aż będzie opór i też wyskakuje napis ERROR 4 podejrzewam, że coś się zwaliło z podajnikiem.

Witam
Kolego CORDZI kupiłem radio z taką sama usterką jak u ciebie. (nowe ale bez gwarancji) Usunięcie problemu to jakieś 10minut w lależnosci od szybkości rozkręcania radyjka
w moim przypadku poprostu były wepchnięte w dół diody (te na kasecie cd,są do nich podprowadzone3 kabelki z dołu) nadawcze bądź odbiorcze i nie komunikowały się z tymi na dole poprostu wyprostowałem przeczyściłem wacikiem plus woda odmineralizowana i łyka płyty jak wściekłe :D i pomyśleć że dałem za nie 50zł
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RadiaSamochodowe Serwis -> RadiaSamochodowe Początkujący -> Radio Samochodowe Denver CAD 350
Strona 1 z 1