Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Radio Samochodowe Denver CAD 350

rosomak88 30 Kwi 2006 00:15
  • #1 30 Kwi 2006 00:15
    rosomak88
    Poziom 16  

Witam!

Trafiło mi się takie radyjko, jest niby nowe kupione z blizej mi nieznanego źródła za 100zł i posiada jedną wadę, mianowicie podczas odczytuz dysku CD wyświetla się komunikat ERROR 4. Proszę o wszelkie sugestie

• #2 18 Wrz 2006 12:15
    TB_bushman
    Poziom 9  

Mam takie radyjko. Kupilem wczoraj, nowe ze sklepu, za 189zl (to tak zebys sie orientiowal czy nie przeplaciles). Jak sie zdejmie panel to tam jest taki guziczek "reset" i zawsze po instalacji w samochodzie (albo gdzie tam sobie ktos zamontuje) nalezy go wcisnac, bo radio w stanie spoczynku pobiera prad, wiec w trakcie podlaczania kabelki zawsze robia male "pstryk" (przeskakuje iskra) i to moze spowodowac, ze cos mu sie pomiesza.

Jak to nie zadziala to wejdz na:

http://www.olbrycht.pl/denver/denver.htm

bo to przedstawiciel firmy denver (producenta radia) w Polsce. Moze oni beda wiedzieli co z tym zrobic.

A jesli sie okaze, ze CD jest zepsute to zawsze mozesz wykorzystac zewnetrzne zrodlo sygnalu (CD_player, mp3_player), bo z tylu sa gniazda z wejsciem chinch na kablu gdzie mozesz sobie podlaczyc przejsciowke chinch-minijack i wtedy wykorzystac cokolwiek co ma gniazdko sluchawkowe.

Pozdrawiam.

• #3 27 Gru 2006 11:09
    uve213
    Poziom 9  

witam,
    kupilem to radyjko 24grudnia w biedronce za 99zl:) dwa lata gwarancji,
    jak narazie gra OK, jedynie mp3 czasami przeskakuje, ale to moze byc wina porysowanej plyty cd-rw...
    pozdrawiam

• #4 25 Lut 2007 11:35
    waski202
    Poziom 9  

witam
    czasami jest tak ze plyta jest nagrana z byt duza predkoscia sprobuj nagrc z
    x8:D

• #5 06 Cze 2007 18:57
    rosomak88
    Poziom 16  

Z tym radyjkiem to sobie dałem spokój, okazało się że koleś co sprzedał mi te radio kupił dużo takiego sprzętu z wadami fabrycznymi i je naprawiał, wszyscy się na to rzucili a potem się w kółko każdemu psuły...

• #6 25 Cze 2007 12:36
    CORDZI
    Poziom 9  

Ja z kolei kupiłem to radio 8 lutego 2007roku i podziałało do 23 czerwca miło CD w środku chciałem zmienić płytę wcisnąłem eject,
    wypluło ale nie chce już przyjąć nowej. Wciąga kawałek a nawet jak wcisnę ją do końca aż będzie opór i też wyskakuje napis ERROR 4 podejrzewam, że coś się zwaliło z podajnikiem.

• #7 25 Cze 2007 16:09
    SlaweK
    Poziom 43  

I tak długo pograło jak na chińszczyznę. Udaj się do sprzedawcy z reklamacją, niech mu bokiem wyjdzie sprzedawanie tandety bo gwarancję roczną musi dać ustawową.

SławeK

• #8 09 Lip 2007 21:48
    lisek171
    Poziom 9  

CORDZI napisał:
    Ja z kolei kupiłem to radio 8 lutego 2007roku i podziałało do 23 czerwca miło CD w środku chciałem zmienić płytę wcisnąłem eject,
    wypluło ale nie chce już przyjąć nowej. Wciąga kawałek a nawet jak wcisnę ją do końca aż będzie opór i też wyskakuje napis ERROR 4 podejrzewam, że coś się zwaliło z podajnikiem.

Witam
    Kolego CORDZI kupiłem radio z taką sama usterką jak u ciebie. (nowe ale bez gwarancji) Usunięcie problemu to jakieś 10minut w lależnosci od szybkości rozkręcania radyjka
    w moim przypadku poprostu były wepchnięte w dół diody (te na kasecie cd,są do nich podprowadzone3 kabelki z dołu) nadawcze bądź odbiorcze i nie komunikowały się z tymi na dole poprostu wyprostowałem przeczyściłem wacikiem plus woda odmineralizowana i łyka płyty jak wściekłe :D i pomyśleć że dałem za nie 50zł

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty