Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Najlepsza lodówka. Do 1500 zł. Jaką wybrać?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> AGD Giełda -> AGD Co kupić? -> Najlepsza lodówka. Do 1500 zł. Jaką wybrać?
Autor
Wiadomość
arti83
Poziom 17
Poziom 17

Post#1 Post autora tematu 04 Maj 2006 17:45   

najlepsza lodówka

Chce zakupic nową lodówke do 1500zl i niewiem jaka wybrac,tz jakiej firmy aby niebylo problemu z czesciami i servisem i aby byla jak najlepsza.Niemam co sie powolywac na zdanie sprzedawcy bo oni lubia wcisnąc to co nieschodzi,jakies 4 lata temu taki ów sprzedawca wcisnol mi polara z jednym agregatem :) w rezultacie to co jest w niej 3 dni puzniej nadaje sie do wywalenia.Prosze o jakies podpowiedzi,sugestje co do dobrego wyboru :)
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 04 Maj 2006 17:45   

Powrót do góry

lebiot
Poziom 6
Poziom 6

Miasto: dublin

Post#2 04 Maj 2006 18:04   

Re: najlepsza lodówka

proponuje udac sie do serwisu AGD oni zawsze Ci pomoga nie to co tu!
po chyba to oni wiedza lepiej niz wszyscy co sie psuje czesto...

polecam naprawde
Powrót do góry

azu
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: centrum

Post#3 04 Maj 2006 18:07   

Podejrzewam, że rozpętałeś właśnie "burzę" :D. Wypadałoby raczej spytać, czego nie kupować... Jeśli masz się kierować jakimś konkretnym wyborem, to znaczy patrz na markę, gdzie znajdują się serwisy (jak najbliżej miejsca zamieszkania), najlepiej 2-sprężarkową (ale tu sprawa ceny dochodzi...), i bez żadnych dodatkowych "bajerów". Sprzęt ma chłodzić i mrozić, a nie odtwarzać filmy DVD i to z polskimi napisami :D.
Ale na poważnie mogę ci zasugerować choćby Gorenje, Simensa. Marki raczej znane z wykonania dobrej jakości produktów. Choć zapewne znajdą się jak zawsze przeciwnicy. W sumie do 1500 może coś znajdziesz.
Powrót do góry

zayzayer
Poziom 24
Poziom 24

Miasto: Ustroń (Śląsk Cieszyński)

Post#4 04 Maj 2006 19:06   

lebiot napisał:
proponuje udac sie do serwisu AGD oni zawsze Ci pomoga nie to co tu!

A Tobie wydaje się, że tych serwisów nie ma tu na Elektrodzie?
Na tym portalu są wszystkie najlepsze serwisy jakie tylko są w Polsce i nie tylko.
arti83 napisał:
Chce zakupic nową lodówke do 1500zl

Moim zdaniem, najlepsze lodówki produkuje teraz Bosch-Siemens.
Z lodówkami Gorenje różnie bywa.
Powrót do góry

Bleble
Poziom 25
Poziom 25

Miasto: PYRLANDIA

Post#5 04 Maj 2006 19:12   

Elektrolux tak samo niezłe robi
i proszę nie porównywać wyrobów Gorenje z Boschem bo do pięt nawet Boschowi nie dorasta
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 04 Maj 2006 19:12   

Powrót do góry

zayzayer
Poziom 24
Poziom 24

Miasto: Ustroń (Śląsk Cieszyński)

Post#6 04 Maj 2006 19:33   

Bleble napisał:

No i w tej klasie cenowej, to już wszystko.
Jak widzisz, nie ma w lodówkach wyboru :D
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 04 Maj 2006 19:33   

Powrót do góry

eeban
Poziom 25
Poziom 25

Miasto: zima trwa tu 6 miesiecy a potem lato i lato

Post#7 04 Maj 2006 19:59   

Ja podchodzę do tego gwarancyjnie: kup beko , ariston lub indesit wykup gwarancję na 5 lat .>>>jak po 5-ciu latach spotka cię droga naprawa to ją wyrzucisz lub naprawisz(jak będzie w dobrym stanie ).Żywotność tych wszystkich oceniam na około 8 lat:D:D:D:D
Powrót do góry

karl1982
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: Polska

Post#8 04 Maj 2006 20:16   

jeżeli chodzi o gorenje to nie jest tak źle sprzedajnajwięcej chłodziarek u nas w polsce około 10% całego rynku ale zgadzam się boch jest lepszy ale jeżeli chodzi o kupno to np. ja kierował bym się kilkoma zasadami

1. wybrać sprzęt markowy żadne tam jakieś ardo
2. zastanowiłbym sie czy nie zainwestować w typ non frost
3. dużo zależy od wybranego typu trzeba zwracać uwage na wygode obsługi i zastosowanie praktyczne zdaża się że np. ładne zdobienia koszy zamrażlki urywają się a półeczki w chłodziarce łatwo pękają i inne takie
4. warto też zwrócić uwagę na części które mozna wymienić np uszczelki wiekszości gorenje są wymienne i bardzo łatwo to wykonać a w bochu jest t okoszt całych drzwi chociarz powoli zaczyna się to zmieniać
5. Bardzo ważna też jest klasa energooszczędności (czasami opłaca sie dołożyć nawet 20% ceny urządzenia i kupić lepszej klasy bo póżniej to się zdecydowanie zwróci przykład przy cenie 1kWh=0,43gr brutto chłodziarka zużywa poniżej 1kWh na dobę czyli roczny koszt to około 150zł to daje do zastanowienia i warto o tym pamiętać że w ciągu eksploatacji takiej chłodziarki energia jaką ona pobiera od kupna aż do wymiany kosztujwe nas z reguły więcej niż samo urządzenie.

Powodzenia w zakupie ja sam zastanawiam się co bym kupił marzy mi się coś z młynkiem do lodu :D
Życzę
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 04 Maj 2006 20:16   

Powrót do góry

skryn
Poziom 26
Poziom 26

Miasto: Pomorze Środkowe

Post#9 04 Maj 2006 21:43   

najlepsza lodówka

Fajna dyskusja, ale nie w tym dziale...:D
Przenoszę do: "Co kupić i gdzie kupić?".
Powrót do góry

azu
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: centrum

Post#10 05 Maj 2006 20:11   

Bleble napisał:
i proszę nie porównywać wyrobów Gorenje z Boschem bo do pięt nawet Boschowi nie dorasta

Naprawdę bym pomonologował na ten temat, szczerze... Ale post byłby nie na temat. Powiem krótko i treściwie - ja mam zdanie o 180 stopni nazad :D. Nie masz co Boscha porównywać do Gorenje. Tak króciutko. A mam kontakt z obydwoma markami, z tym pierwszym to nawet za często.

Cytat:
Ja podchodzę do tego gwarancyjnie: kup beko , ariston lub indesit wykup gwarancję na 5 lat .>>>jak po 5-ciu latach spotka cię droga naprawa to ją wyrzucisz lub naprawisz(jak będzie w dobrym stanie ).Żywotność tych wszystkich oceniam na około 8 lat:D

Bodajże PZU ma w ofercie "pakiet" dodatkowej gwarancji na sprzęt AGD, pokrywają wszelkie koszty napraw pogwarancyjnych, a składka w sumie groszowa. Robiłem u klienta, który cosik takiego miał wykupione.
Powrót do góry

maxmax10
Poziom 3
Poziom 3

Miasto: wawa

Post#11 17 Lut 2007 22:28   

Jeśli szukasz lodówki lub nie wiesz na co się zdecydować możesz dodać swoje propozycje do oceny na:

http://conajlepsze.pl/categories.php?cat_id=12&sessionid=2fcc4a77dc112eaf94abd77e1d184271

Najlepsza lodówka
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> AGD Giełda -> AGD Co kupić? -> Najlepsza lodówka. Do 1500 zł. Jaką wybrać?
Strona 1 z 1