Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Neostrada -jak odzyskać hasła?

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Neostrada -jak odzyskać hasła?
Autor
Wiadomość
Łukasz Szlachta
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: Gdańsk

Post#1 Post autora tematu 06 Maj 2006 18:39   

Witam. Mam dość uciążliwy problem. Otóż mam przeinstalować windowsa i jest sobie neostrada. Ale jak to często bywa człowiek u którego mam to zrobić zgubił kartkę z hasłami do niej. czy jakoś da się to jeszcze odzyskać przed reinstalacją windowsa?? Potrzebna mi szybka odpowiedź. A hasła potrzebne są do poczty i do neostrady.
Pozdrawiam
Łukasz
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 06 Maj 2006 18:39   

Powrót do góry

Bogdanor
Poziom 20
Poziom 20

Miasto: Sopot

Post#2 06 Maj 2006 18:55pomocny post - solucja   

o ile pamietam to musisz chociasz znac ID i PIN jakie otrzymales zakladajac usluge (powinny byc zapisane na umowie) , lub (ale sam nie probowalem) sprobuj odzyskac hasla z zagwiazdkowanych pol uzywajac programu ktrory to umozliwia np.http://www.majorgeeks.com/download4036.html
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 06 Maj 2006 18:55pomocny post - solucja   

Powrót do góry

piooo
Poziom 20
Poziom 20

Miasto: Beskidy

Post#3 06 Maj 2006 19:09   

Re: Neostrada -jak odzyskać hasła?

Pocztowe ustawienia odzyskujesz lub zmieniasz pod adresem : www.konfiguracja.neostrada.pl , natomiast dane dotyczące logowania do usługi zmieniasz lub odzyskujesz pod adresem : www.panel.neostrada.pl , oczywiście musisz posiadać nr ID i pin przyznawane przy rejestracji , pin jest indywidualny dla każdego użytkownika i nie do odzysku w razie jego zgubienia pewnie trzeba będzie się rejestrować ponownie . Można też się spytać pod numerem 0 801 321 123 , plus silne nerwy bo obsługa jest ciężkomyśląca ,pozdrawiam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 06 Maj 2006 19:09   

Powrót do góry

Łukasz Szlachta
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: Gdańsk

Post#4 Post autora tematu 06 Maj 2006 19:11   

Dzięki... właśnie sam sobie poradziłem ale dokładnie jak piszesz. Programikiem do odczytywania gwiazdkowych pól. Jeszcze raz dzięki za pomoc i temacik zamknięty powinien być według mej oceny.
Pozdrawiam
Łukasz

PS. A programik nazywa się Revelation 2.0.1.100.
Powrót do góry

lechoo
Poziom 24
Poziom 24

Miasto: łódzkie

Post#5 06 Maj 2006 19:24   

1. Otwierasz www.rejestracja.neostrada.pl
2. Klikasz na słówko pobierz w zdaniu: Abonenci usługi neostrada tp moga pobrać ID i PIN klikajac pobierz.
3. Wpisujesz nr zamówienia (masz go na umowie) zgodnie ze wskazówkami po prawo, nr telefonu i NIP.
4. Klikasz dalej
5. Uzyskany ID i PIN wykorzystujesz do zalogowania się na www.panel.neostrada.pl
6. Wyświetli Ci się login, a hasło zmieniasz sobie na swoje, dowolne.
Powrót do góry

Gutek666
Poziom 17
Poziom 17

Miasto: Jedlina-Zdrój

Post#6 07 Maj 2006 15:34   

jesli haseł już nie masz to jedynie możesz nowe po robic tylko ze tak to musisz zrobic ze w programie neostrada w kompie wpisz nazwe uzytkownika:rejestracja@neostrada.pl
Hasło:rejestracja
to ci pozwoli na uruchonienie i połaczenie sie z internetem ale tylko ze strona www.panel.neostrada.pl i tam bedziesz musiał podac nr ID i PIN ktory został pobrany podczas pierwszej rejestracji sie uzytkownika i jak to zrobisz to bedziesz mogł se na nowo pobrac i nazwe uzytkownika i ustanowic nowe hasło
A jesli chodzi o poczte to oczywiscie ta sama strona zaloguj jak juz bedziesz zalogowany czyli podasz i ID i PIN i ci to wejdzie wszystko daj "sprawdz poczte" i powinno sie pokazać zebys podał nazwe i hasło do poczty ale ze nie masz to po lewej stronie jest cos takiego jak "panel aadministracyjny" i tam bedziesz musiał pdac na nowo ID i PIN jak ci wejdzie to na dole pisze "konfiguruj ponownie" i tam bedziesz mogł wpisac nowe hasło i spisac se nazwe uzytkownika poczty.
A jesli nie dasz te rady to proponuje po prosty zadzwonic na infolinie pod nr 0800-102-102.
Powodzenia :D :!:
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Neostrada -jak odzyskać hasła?
Strona 1 z 1