Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Funai TV2003 i wejscie RGB

qbek 26 Cze 2002 14:02
  • #1 26 Cze 2002 14:02
    qbek
    Poziom 10  

Czy mozliwe jest podlaczenie sygnalu RGB + composite sync. do funaia, ktory ma wyprowadzone tylko wejscie composite video?

• #2 27 Cze 2002 01:11
    opelr
    Poziom 29  

qbek napisał:
    Czy mozliwe jest podlaczenie sygnalu RGB + composite sync. do funaia, ktory ma wyprowadzone tylko wejscie composite video?

Rozwiazania na Twój problem nie mam ,ale mysle że kawałek schematu i myśl techniczna pozwoli na załatwienie sprawy.

• #3 27 Cze 2002 09:23
    fachman
    VIP Zasłużony dla elektroda

Pewno chodzi tobie o takie rozwiązanie, gdzie nie trzeba ingerować w tv, bezpośrednio się nie da, możesz spróbować zrobić konwerter RGB/PAL, schematy dostępne w necie.

• #4 27 Cze 2002 12:50
    qbek
    Poziom 10  

No wlasnie wrecz przeciwnie, chodzi mi o rozwiazanie z ingerencja w srodku, po to zeby nie robic konwertera (bo ad725 kosztuje 40 zl), tak mi sie wydaje ze mozna, bo przeciez tv i tak rozdziela composite na rgb. Albo sie myle...

• #5 27 Cze 2002 12:55
    fachman
    VIP Zasłużony dla elektroda

jak z ingerencją to podejrzyj jakie masz kości w środku, pod tą marką można zobaczyć w środku nieraz cuda

• #6 27 Cze 2002 15:56
    qbek
    Poziom 10  

Ok, obejrze schemat i wypisze co tam jest, jutro ok.7-mej podesle.
    Ale na razie podlaczalem do wejscia rgb w sony karte graficzna i wcale mi sie nie podobalo (brak synchronizacji), uzywalem winvgatv, ale pewnie cos tam sie da poprzestawiac, bo odczytalem synchronizacje pozioma chyba 2,9 KHZ, a raczej powinna byc inna, nie?

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty