Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 11 Maj 2006 13:30
    szym10
    Poziom 17  

Witam

Master stal chyba 1,5 roku beaz akumulatora i teraz nie zapala.

lampka immo swiecie a powinna gasnac. czy idzie cos zrobic bez
    komputera np obejsc to i podac sygnal na elektrozawor pompy
    i po klopocie by bylo :)
    Tylko jaki sygnal sa tam 3 przewody +12, masa a co z trzecim?

• #2 11 Maj 2006 14:02
    Usunięty
  • #3 11 Maj 2006 19:25
    Buzka23
    Poziom 17  

Podoba mi sie ta diagnoza moderatora najlepiej zniszczyc niech inni pozniej sie martwią ----PROSTE :)
    Amoze sprawdzic bezpieczniki i bezpiecznik przeciazeniowy ale po co myslec młotek w dłon

pozdrawiam

• #4 11 Maj 2006 19:33
    Usunięty
  • #5 11 Maj 2006 19:38
    Buzka23
    Poziom 17  

Uwazam ze te forum jest po to aby pomoc ludziom a nie rozwalic ja osobiscie znam sie bardzo dobrze na samochodach RENAULT i pozniej mam doczynienia z pomyslami ktore ktos przeczytał w necie płakac sie chce i prosi o pomste do nieba ,a jak mu pozniej zginie te auto to powie ze Moderator tak doradził. Niektore pomysły niektórych ludzi sa tak głupie ze klient jakby tak sluchał to po takich eksperymentach na szrot trzeba oddac takie auto bo kto to kupi.
    Diagnostyka jest podstawa a nie czyjes glupie porady.

pozdrawiam

• #6 11 Maj 2006 19:42
    Usunięty
  • #7 11 Maj 2006 19:53
    Buzka23
    Poziom 17  

Aby cos zniszczyc trzeba byc pewnym ze nie ma innego wyjscia a fabryczne zabezpieczenie wymyslili nie tacy jak my tylko ktos madrzejszy.Istnieje jeszcze mozliwosc uruchomienia trybem awaryjnym.Uwazam temat za zamkniety nie bede tutaj madrzył sie bo nie po to zagladam na te forum i nie zalezy mi na ilosci napisanych postow,ani dla punktów nie potrzebuje schematow bo je mam i nie potrzebuje zadnych plików. Moje wypowiedzi słuza tylko aby komus pomoc nawet na odleglosc. Ale jesli ktos woli słuchac innych to powodzenia.

pozdrawiam

• #8 14 Maj 2006 19:15
    szym10
    Poziom 17  

Sprawa rozwiazana.

Okazalo sie ze klient wymienial pompe wtryskowa no i oczywiscie
    nie byla zgrana z immo, powrocila stara pompa i jest ok..

Po temacie.

Pozdrawiam

• #9 30 Lis 2010 12:23
    tajmer
    Poziom 10  

master 2,5 2000 rok wczoraj po wymianie bat w pilocie nie odpala kontrolka od immo ciemna cały czas nawet nie mrugnie i auto nie odpala

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty