X

Kod do radia w Renault Megane

Pio3 11 May 2006 22:28
  • #1 11 May 2006 22:28
    Pio3
    Level 9  
    Helpful post? (+3)
    Witam

Kupiłem reanult Megane 2002 rocznik z radiem firmowym, mam kod ale nie wiem jak zatwierdzic. Na poczatku po właczeni swiecił mi sie napis CODE i mozna było wprowadzić kod. Wpisywałem kod uzywając klawiszy od 1do 4, niestety nie wiem jak juz wpisany kod zatwierdzic. Próbowałem naciskać wszystke inne klawisze łącznie z tymi przy kierownicy i nic. Tak zrobiłem ze 3 razy jezeli dobrze pamietam bez efektu. Teraz po włączeniu radia ciegle świeci mi sie napis CODE i nie mozna wpisac nic . Prosze może ktoś wie jak z powrotem uzyskać mozliwość wprowadzania kodu i jak ten kod pożniej zatwierdzic, zeby znowu nie zablokować radia

Z góry dziękuję i pozdrawiam[/b]
  • #2 11 May 2006 22:36
    MR
    Level 28  
    Helpful post? (+2)
    Kod zatwierdzasz dolnym przyciskiem prawego manipulatora przy kierownicy-przytrzymując go.
    Do wprowadzenia kodu trzeba czekać na włączonym radiu i zapłonie-aż ponownie radio wpuści.
  • #3 12 May 2006 01:14
    arttoo
    Spec od car audio
    Helpful post? (+1)
    jak juz sie tak zblokowalo to kod masz nie do tego radia i powinienes w papierach poszukac wlasciwego bo po tym jak sie juz odwiesi i pozwoli wpisywac kod po zatwierdzeniu bedziesz mial efekt taki jak teraz znaczy sie CODE na sztywno
  • #4 12 May 2006 11:26
    Pio3
    Level 9  
    Topic author Helpful post? (-1)
    Witam ponownie

Jeszcze jedno pytanie którym dolnym przyciskiem tym od zminejszania głośności czy tym naprawde na samym dole od spodu manipulatora. A co do zablokowania sie radia i swiecenia napisu "CODE" na "sztywno" to naciskałem wszystkie mozliwe przyciski wiec mogło się coś zawieść. No chyba że kod jest zły to wtedy juz nie wiem co robić.

pozdrawiam
  • #5 12 May 2006 11:47
    arttoo
    Spec od car audio
    Helpful post? (+1)
    to znaczy tak mozesz zatwierdzac klawiszem "6" lub takim klawiszem pod kierownica ze znaczkiem jak posiada ENTER w klawiatorze.Co do 6 to sie ja naciska i juz a co do tego ENTER to trzeba go potrzymac z 5 sekund
  • #6 23 May 2008 19:34
    Messio
    Level 1  
    Helpful post? (+2)
    jak wpisuje sie ten kod do radia, moglby mi ktos napisac :idea:
  • #7 23 May 2008 20:56
    damiancz
    Moderator Radia Samochodowe
    Helpful post? (+3)
    A tyle razy już było wystarczy tylko poszukać :!: lenistwo

albo joystickiem przy kierownicy kółkiem ustawia się cyfrę , dolnym przyciskiem przechodzi do następnej , potwierdza też dolnym dłużej trzymając

Albo jak pisze nawet w tym temacie w niektórych modelach działa też wprowadzanie przy pomocy klawiszy 1,2,3,4 /działają jak SMS/ klawiszem 1 zmieniasz pierwszą cyfrę , 2 drugą itd , a potwierdzasz klawiszem 6
  Search 4 million + Products
Browse Products