Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Kod do radia w Renault Megane

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RadiaSamochodowe Serwis -> Kod do radia w Renault Megane
Autor
Wiadomość
Pio3
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: Wrocław

Post#1 Post autora tematu 11 Maj 2006 22:28   

Witam

Kupiłem reanult Megane 2002 rocznik z radiem firmowym, mam kod ale nie wiem jak zatwierdzic. Na poczatku po właczeni swiecił mi sie napis CODE i mozna było wprowadzić kod. Wpisywałem kod uzywając klawiszy od 1do 4, niestety nie wiem jak juz wpisany kod zatwierdzic. Próbowałem naciskać wszystke inne klawisze łącznie z tymi przy kierownicy i nic. Tak zrobiłem ze 3 razy jezeli dobrze pamietam bez efektu. Teraz po włączeniu radia ciegle świeci mi sie napis CODE i nie mozna wpisac nic . Prosze może ktoś wie jak z powrotem uzyskać mozliwość wprowadzania kodu i jak ten kod pożniej zatwierdzic, zeby znowu nie zablokować radia

Z góry dziękuję i pozdrawiam[/b]
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 11 Maj 2006 22:28   

Powrót do góry

MR
Poziom 21
Poziom 21

Miasto: Opolskie

Post#2 11 Maj 2006 22:36   

Kod zatwierdzasz dolnym przyciskiem prawego manipulatora przy kierownicy-przytrzymując go.
Do wprowadzenia kodu trzeba czekać na włączonym radiu i zapłonie-aż ponownie radio wpuści.
Powrót do góry

arttoo
Poziom 19
Poziom 19

Miasto: Wroclaw

Post#3 12 Maj 2006 01:14   

Re: Kod do radia w Renault Megane

jak juz sie tak zblokowalo to kod masz nie do tego radia i powinienes w papierach poszukac wlasciwego bo po tym jak sie juz odwiesi i pozwoli wpisywac kod po zatwierdzeniu bedziesz mial efekt taki jak teraz znaczy sie CODE na sztywno
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 12 Maj 2006 01:14   

Powrót do góry

Pio3
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: Wrocław

Post#4 Post autora tematu 12 Maj 2006 11:26   

Witam ponownie

Jeszcze jedno pytanie którym dolnym przyciskiem tym od zminejszania głośności czy tym naprawde na samym dole od spodu manipulatora. A co do zablokowania sie radia i swiecenia napisu "CODE" na "sztywno" to naciskałem wszystkie mozliwe przyciski wiec mogło się coś zawieść. No chyba że kod jest zły to wtedy juz nie wiem co robić.

pozdrawiam
Powrót do góry

arttoo
Poziom 19
Poziom 19

Miasto: Wroclaw

Post#5 12 Maj 2006 11:47   

to znaczy tak mozesz zatwierdzac klawiszem "6" lub takim klawiszem pod kierownica ze znaczkiem jak posiada ENTER w klawiatorze.Co do 6 to sie ja naciska i juz a co do tego ENTER to trzeba go potrzymac z 5 sekund
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 12 Maj 2006 11:47   

Powrót do góry

Messio
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: Porabka uszewska

Post#6 23 Maj 2008 19:34   

jak wpisuje sie ten kod do radia, moglby mi ktos napisac :idea:
Powrót do góry

damiancz
Poziom 23
Poziom 23

Miasto: Kraków

Post#7 23 Maj 2008 20:56   

A tyle razy już było wystarczy tylko poszukać :!: lenistwo

albo joystickiem przy kierownicy kółkiem ustawia się cyfrę , dolnym przyciskiem przechodzi do następnej , potwierdza też dolnym dłużej trzymając

Albo jak pisze nawet w tym temacie w niektórych modelach działa też wprowadzanie przy pomocy klawiszy 1,2,3,4 /działają jak SMS/ klawiszem 1 zmieniasz pierwszą cyfrę , 2 drugą itd , a potwierdzasz klawiszem 6
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RadiaSamochodowe Serwis -> Kod do radia w Renault Megane
Strona 1 z 1