Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 14 Maj 2006 14:51
    mlodyele.19
    Poziom 9  

Witam wszstkich i prosze o jakiekolwiek schemtay elektrycznego polączenia układu zapłonowego z wtryskiem w fiescie 1.1i rok 93. Do fiesty rocznik 92 1.1 z gaźnikiem chce włożyć silnik 1.1i (jednopunktowy wtrysk paliwa z sondą lambda). Mam problem z połaczeniem podciśnienia nie wiem czy mozna zastosować do wtrysku moduł zapłonowy zespolony z podcisnieniem (edis IV ESC) czy trzeba go wymienic na nie zespolony(edis IV motorcraft) i dołozyć czujnik podcisnienia? a moze do edis ESC dołożyć czujnik podciśnienia i bedzie grało?? Pomóżcie!!

• #2 14 Maj 2006 14:57
    Usunięty
  • #3 15 Maj 2006 15:35
    mlodyele.19
    Poziom 9  

sterownik ukladu etryskowego juz posiadam. czyli modul ESC musze zostawic bo czujnika polozenia walu nie dam rady zamontowac. ale czy dłozyc teraz czujnik podcisnienia? wytłumaczcie mi jak to teraz wszystko podlaczyc zeby grało?:(

• #4 15 Maj 2006 16:17
    Usunięty
  • #5 15 Maj 2006 17:39
    mlodyele.19
    Poziom 9  

moj silnik 1.1 nie ma "czujnika kątowego polożenia walu",ma "czujnik predkosci obrotowej walu korbowgo" usytuowany jest on pod kolekorem wydechowym po prawej stronie i odczytuje predkosc kola zamachowego(chyba ze ten czujnik jest "czujnikeim katowego polozenia walu", a "czujnik predkosci obrotowej" jest stosowany w innych modelach na skrzyni biegów) do tego jest moduł zaplonowy ESC i cewka zaplonowa (rozdzielacz) taka jak na twoim zdjeciu,na cewce w silniku z gaźnikiem jak i z wtryskiem jest numer:88SF-12029-A1A 12V. jesli mogł bys wyjaśnic co to jest czujnik halla?

• #6 24 Mar 2009 18:27
    bastian00
    Poziom 2  

a mógł by mi ktos pomóc :| .Chciałem zmienić monowtrysk na zwykły gażnik i troche się pogubiłem z przewodami od paliwa i powietrza . Jak ma to wyglądać ????

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty