Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Przypis dolny w Wordzie - jak zrobić?

flamer 28 Maj 2006 01:37
  • #1 28 Maj 2006 01:37
    flamer
    Poziom 15  

jak sie robi takie przypisy jak na foto niżej? CHodzi mi o to, bo chce kilka przypisów wstawić tak żeby były numerowane (jak na foto), ale nie moge. Jak sie to robi żeby można np. na jednej stronie zrobić 1. przypis, 2. przypis, 3. przypis
    pozdrawiam

• Pomocny post
    #2 28 Maj 2006 10:17
    Mati21
    Poziom 10  

Przypisy w wordzie wykonujeny najprościej naciskając jednocześnie klawisze prawy alt i j obok wyrazu lub zdania, które trzeba nim opatrzeć (czyli alt + j)mówiąc łopatologicznie.:) na lewym alcie nie można wykonać przypisu. Jeszcze jedno: Word automatycznie numeruje przypisy w kolejnści ich wstawiania.

• Pomocny post
    #4 28 Maj 2006 16:42
    blackrage
    Poziom 14  

Zaznaczasz słowo ( zdanie ) do którego ma się odnosić przypis i wybierasz z menu : Wstaw -> Przypis ...

• #5 28 Maj 2006 18:01
    flamer
    Poziom 15  

ok, wielkie dzięx za podpowiedzi
    bo ja jak robiłem przypis to stawiałem [enter] na końcu przypisu i myślałem że zrobi sie poniżej przypis 2 :roll: ale teraz już wiem że trzeba kursor ustawić przy następnym tekście i wtedy automatycznie utworzy się kolejny przypis
    Temat Zamykam
    Pozdrawiam[/url]

• #6 24 Sty 2013 21:11
    janiakpawel
    Poziom 1  

Co do przypisów są pewne różnice we wstawianiu w Wordzie, Writerze ( Oppen Office ) czy też pakiecie Google Docs. Warto zacząć pisać pracę dyplomową w jednym edytorze,żeby potem uniknąć błędów w wyświetlaniu i zmiany kolejności poszczególnych pozycji w pracy. Więcej o przypisach konkretnie jakich skrótów klawiaturowych użyć tutaj:

http://pisanie-prac.com.pl/praca-dyplomowa/przypisy-w-pracy/

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty